Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • ProForm Pro 2000 Koşu Bandı İncelemesi: düz (ve yokuş yukarı) bir Peloton Sırtı rakibi

ProForm Pro 2000 Koşu Bandı İncelemesi: düz (ve yokuş yukarı) bir Peloton Sırtı rakibi

Proform Pro 2000 fırsatları Amazon İngiltere
ProForm Pro 2000 - Temel Özellikler

ProForm Pro 2000


(Resim kredisi: ProForm)

Boyutlar:77,3” U x 35,3” G x 59,6” Y
Ağırlık:262 pound
Ağırlık kapasitesi:300 pound
Koşu kemeri:60 'x 20'
Görüntülemek:10” Akıllı HD dokunmatik ekran
Ses:Bluetooth + çift hoparlör
Hız:0-12 mil
Eğim:-%3 ila %12
Garanti:10 yıllık çerçeve, 2 yıllık parça, 1 yıllık işçilik
Birleşik KrallıkProForm Pro 2000'i ProForm'dan 1.699 £ veya 48 ay boyunca ayda 42.66 £ karşılığında satın alın
KULLANIMLARProForm Pro 2000'i ProForm'dan 48 ay boyunca 1.499$ veya aylık 39$'a satın alın

Bir cümleyle ProForm Pro 2000 incelemesi: Geri kalanımız için Peloton Sırtı gibi.

Proform Pro 2000, bu yılın uluslararası savaş kabini ateşi oyununa giren en yeni koşu bandıdır. satın almanın neredeyse imkansız olduğu bir dönem vardı.en iyi koşu bantları– ve dünyanın bazı yerlerindeki en berbatları da – ancak stok seviyeleri normale dönüyor. Tamam, 'normal' değil ama en azından şimdi, botlu bir saç kazıyıcı ödemek için evinizi yeniden ipotek etmek zorunda kalmadan bir koşu bandı satın alabilirsiniz.

çok fütürist varegzersiz bisikletleribugün piyasada, ancak iç mekan bisikleti herkes için değil ve Peloton, kuduz koşu demografisini tatmin etmek için bu yıl akıllıca yeni koşu bandını piyasaya sürdü. Ve onlar da hedeflerine ulaştılar: Yakın zamandaPeloton Sırtı incelemesi, bugün satışa sunulan en iyi koşu bantlarından biri olarak adlandırdık. Çıta, teknoloji merkezli koşu bantları için kuruldu, burada söylediğim şey bu.


Ancak açıkçası, ProForm, spor ayakkabılarında Peloton'u sallamalı. NS1.079 £ / 1.499 $, ProForm Pro 2000717 £ / 996 $özellikle Covid zamanında hapşırılacak bir şey olmayan Peloton Sırtından daha ucuz.

Dahası, bu çok iyi görünümlü bir makine ve testlerimde, herhangi bir spor salonunda kullandığım diğer tüm koşu bantlarından kolayca daha iyi performans gösterdi - kuşkusuz yepyeni ve sadece benim tarafımdan kullanılıyor olması muhtemelen orada yardımcı olur. iFit entegrasyonuna sahiptir ve zorlu oldukları kadar ilgi çekici kardiyo egzersizlerinden oluşan sağlam bir ekosistem oluşturur. Her Pro 2000 koşu bandı, bir yıllık iFit üyeliği ile birlikte gelir, ancak bunun için para harcamanız gerekecek.337 £ / 468 $bu deneme sona erdiğinde ayrıcalık için yıllık olarak.


Peki, ProForm Pro 2000, Peloton Sırtı da dahil olmak üzere nasıl birikiyor? Notlarınızı alın, hazırlanın ve BAŞLAYIN (ve bu incelemenin geri kalanını okuyun)!

ProForm Pro 2000 İnceleme


(Resim kredisi: ProForm)

ProForm Pro 2000 İncelemesi: Fiyat ve bulunabilirlik

ProForm Pro 2000 koşu bandı şu anda1.079 £ / 1.499 $; alternatif olarak, Proform bir ödeme planı sunar:£ 28 / $ 39ayda (39 ay boyunca %0 Nisan'da). İlk satın alma işleminiz, bir yıllık iFit Aile üyeliği (bir336 £ / 468 $değer) canlı ve isteğe bağlı fitness dersleri akışı için. Bununla birlikte, iFit'e erişmek için herhangi bir özel ekipmana ihtiyacınız yoktur;£ 11 / 15 $aylık (bireysel plan) veya24 £ / 33 $aylık (aile planı).

Karşılaştırıldığında, Peloton Sırt paketleri1.795 £ / 2.495 $(sadece koşu bandı için) ve sonuna kadar gidin2.205 £ / 3.065 $(koşu bandı artı direnç bantları, kablosuz kulaklıklar ve kalp atış hızı monitörü gibi diğer fitness odaklı ürünler için). Peloton, ProForm ile aynı aylık ücreti alır (28 £ / 39 $)Sırt sınıfları için; her iki hizmet de canlı skor tablolarına erişmenizi sağlayarak yol boyunca antrenman istatistiklerinizi kaydetmenize ve izlemenize olanak tanır. (Ayrıca ödeme yapabilirsiniz9,34 £ / 12,99 $sınıflarına erişmenize izin veren, ancak çok fazla özelliğe sahip olmayan daha az sağlam Peloton Digital üyeliği için ayda bir.)

Her iki koşu bandı için de bu bağlantılı özellikler ana çekimdir, ancak makinelerin kendisi de o kadar kötü değil.

Birleşik Krallık• ProForm Pro 2000'i ProForm'dan 48 ay boyunca 1,699 £ veya ayda 42,66 £ karşılığında satın alın


KULLANIMLAR• ProForm Pro 2000'i ProForm'dan 48 ay boyunca 1.499$ veya aylık 39$'a satın alın

ProForm Pro 2000 İncelemesi: tasarlayın ve oluşturun

Proform Pro 2000 incelemesi

(Resim kredisi: Proform)

New York'ta ikamet eden biri olarak, bir kez olsun yeni bir fitness markası hakkında biraz vızıltı duymak canlandırıcı. Bu kasaba, son birkaç yıldır durmadan Peloton hakkında cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl cıvıl...

Son teknoloji fitness teknolojisi ve isteğe bağlı fitness derslerinin bir-iki vuruşu kazanan bir kombinasyon olduğunu kanıtladı, ancak premium Peloton fiyat etiketinin sürekli değişen fitness teknolojisi dünyasında gerçek bir rekabet elde etmesinin tam zamanı.

Peloton, kendi ürünlerinin birinci sınıf hizmetlere (markalı 'beyaz eldiven' tarzı teslimat ve kurulumla birlikte eksiksiz) bağlı birinci sınıf bir ürün olduğunu size hatırlatmak için elinden geleni yaparken, ProForm'daki kişilerin böyle bir iddiası yoktur. Aslında, ünitem (maalesef) onu teslim eden mobilya mağazasında monte edildi, ancak 77,3” x 35,3” x 59,6” büyüklüğündeki çerçeve binamın asansörüne bile sığamadı (birçok konut asansöründen daha geniştir), izin verin yalnız benim apartman kapısı.

Sonunda, cesareti kırılmış teslimat görevlilerim, Pro 2000'i oturma odamda yeniden monte etmeden önce koridorumdaki her şeyi parça parça sökmek zorunda kaldılar.

En azından bu, makinenin karıştırıldığında/vurulduğunda biraz suistimal edebileceğini kanıtladı; Bütün çileden sonra, koşu bandımda sadece birkaç çizik vardı.

ProForm Pro 2000 İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kurulduktan ve yerine yerleştirildikten sonra katlanabilir tasarım zarif bir şekilde basittir. Hiçbir koşu bandı tam olarak şık değildir, ancak Pro 2000 pek göze batmaz.

10 inçlik dokunmatik ekran yukarı ve aşağı eğilebilir ve Peleton'un muhteşem 23,8 inçlik teklifine bir mum tutmasa da yeterince iyi görünüyor. Daha küçük bir ekran boyutuna sahip olmak, tüm kişisel eğitim deneyimini olumsuz etkiler, ancak ödediğinizin karşılığını alırsınız.

Not: Ekran ayrıca bir tür web kamerası ile donatılmıştır, ancak şu anda iFit yazılımı tarafından kullanılmamaktadır. Yükseltilebilirlik asla kötü bir şey değildir, ancak eminim ki birçok kullanıcı zaten çalışırken izlenmek istemeyecektir!

ProForm Pro 2000 İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

iFit'i ilk kez kurmak, makineyi açtıktan sonra yeterince basittir. Dahil edilen üyelik kodunu girdikten sonra profilim 10 dakikadan daha kısa sürede kullanıma hazırdı. Yine de bu canlı dersler için iyi bir Wi-Fi bağlantınız olduğundan emin olun.

ProForm Pro 2000 İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

Kontrol paneli sezgiseldir ve gezinmesi kolaydır. Dokunmatik ekranın altında, hızınızı veya eğiminizi anında ayarlamak için 'hızlı kontroller' bulunur. Bunun altında Bluetooth eşleştirme düğmesini ve hız, eğim/düşüş, dahili fan, hoparlör sesi ve koşu bandının başlatılması/durdurulması için ek kontroller bulacaksınız.

Giysilerinize takılan bir güvenlik anahtarı da var; anahtar çekilirse, antrenmanınız otomatik olarak duraklar. (Bu önemsiz bir özellik gibi görünebilir, ancak hızı 12mph'ye kadar artırırsanız, fikrinizi değiştirebilirsiniz. Önce güvenlik: Vücudunuzun alışık olmadığı hızlarda koşmayı denemeyin.)

Sonuç olarak, ProForm Pro 2000 koşu bandı, kullanımı kolay, gezinmesi kolay ve saklaması kolay, doğru kapıdan geçtikten sonra, yani, kaygan bir mekanizmadır.

ProForm Pro 2000 İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

ProForm Pro 2000 İncelemesi: performans

Bu inceleme için biraz bağlam sağlamak için, işte anlaşma: Tehlikeli dizi olan 37 yaşında bir adamım, bu nedenle özellikle daha sert yüzeylerde koşmak çok büyük bir zorluktu. Olduğu söyleniyor, 2011'de 70 kiloluk bir kilo verme dönüşümü geçirdim ve oraya yaparak geldim.HIIT koşu antrenmanlarıgeceleri Central Park'ta.

Şu anda 180 kiloyum ve 6 fit-3 inç boyundayım, bu yüzden şimdi kilo verdiğime göre, uzun boylu vücudum bir koşucu çerçevesine dönüştü ve incik atelleri sonunda spordan gerçekten zevk alıyorum. denklemin dışında.

60' x 20' boyutlarında ProForm koşu bandı cömert bir şekilde orantılıdır - Peloton'unkinden sadece bir saç teli daha uzun. Bacaklarınız benimki kadar orangutan olursa, her ekstra sırt boşluğu önemlidir. ProForm Pro 2000, kullanıcıları 300 pound'a kadar destekleyebilir - bu da Peloton Sırtı ile aynıdır.

ProForm Profesyonel İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bununla birlikte, eğim ve hız söz konusu olduğunda, Peloton üstündür: Pro 2000'in maksimum eğimi %12 ve maksimum hızı 12 mph iken, Peloton %12,5 eğim ve 12,5 mph maksimum hız sunar. Ben oldukça aktif bir adamım ve %12 ve 12mph'de sadece 30 saniye dayanabiliyorum; Her iki modelde de kesinlikle paranızın karşılığını alacaksınız ve antrenmanlarınızın nazik olması gerekmiyor.

iFit aracılığıyla canlı veya isteğe bağlı derslere dalmak kolay olsa da (daha fazlası aşağıdadır), yalnızca başlat düğmesine basarak manuel bir antrenmana atlayabilirsiniz. Dokunmaya duyarlı kontroller sorunsuz çalıştı ve eğimi/düşüşü ayarlayan mekanizmalar devreye girdiğinde tereyağı gibi sorunsuz çalışıyor. (Bu yerleşik fan da yenileniyor.)

Ama şu koşan yüzey hakkında konuşalım. ProForm'un ReBound Pro yastıklama dediği şeyle tasarlanan koşu bandı platformu kesinlikle konfor ve hız için tasarlandı. Gerçekten de bu, dizlerimin gördüğü en rahat koşu bandıydı ve yıllar boyunca oldukça kaliteli fitness merkezlerini ziyaret ettim. Eklemlerim ve omurgam her adımda mükemmel bir zıplamanın keyfini çıkardı ve makine kullanım sırasında en yüksek hızda bile yerinden kımıldamadı. (Yine de aşağıdaki komşularım için koşu bandı ile zemin arasına lastik kamyon paspasları koydum.)

Apartmanımın dördüncü katında yaşıyorum, bu yüzden yanlışlıkla bir “Ne için kapatmak” ProForm Pro 2000'in ilk teslim edildiği durum. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi, ancak, maksimum hız ve maksimum eğimde bile, bu koşu bandı cehennem gibi kararlıdır.

Editörün notu: Evrim DEHB'yi dağıtırken, yakındaki bir dağ keçisinden benimkini çaldı. Bacaklarınızın buna hazır olduğundan kesinlikle emin değilseniz, hızınızı ve eğim ayarlarınızı maksimuma çıkarmayın; koşu bandı temizlemeleri YouTube'da komik görünebilir, ancak onlar kadar komik değiller.

Uzun lafın kısası ProForm Pro 2000, hem sıradan hem de ciddi sporculara aynı şekilde meydan okumaktan daha fazlasıdır ve genel koşu deneyimi fevkalade esnek hissettirir. Şimdi, keşke birlikte koşabileceğim birkaç arkadaşım olsaydı...

ProForm Pro 2000 İncelemesi: iFit stüdyo sınıfları ve canlı antrenmanlar

Yukarıda bahsedildiği gibi, ProForm Pro 2000 için en iyi şey, herhangi bir koşu rutinini çok daha dinamik (ve tamamen eğlenceli) hale getiren yerleşik iFit entegrasyonudur. iFit aboneliğiniz, oturma odanızdan erişilebilen düzinelerce birinci sınıf kişisel antrenöre sanal ağ geçididir. Veya garaj.

iFit, eğlenceli fitness özellikleriyle dolu ve işte favorilerimden birkaçı:

canlı yayın- Koşu bandı konsolundan canlı stüdyo derslerine katılmanızı sağlar. Bu sınıflar her zaman değişir ve her eğitmen karışıma kendi kişiliğini getirir - iFit'in şimdiye kadar gördüğüm her şeyden harika bir kişisel antrenör ekibi var.

Her dersin başlangıcından birkaç dakika önce, taramanız için ekranda bir barkod belirir ve antrenman başlamadan hemen önce antrenörünüze mesaj göndermenizi sağlar; işler harekete geçtiğinde gerçek zamanlı olarak yanıt verirler. Bu kesinlikle harika bir etkileşim katmanı ve nefesimi keserken ekstra motivasyonu takdir ettim.

ProForm Pro 2000 İnceleme

(İmaj kredisi: Gelecek)

Skor tabloları- Bu benim için beklenmedik bir şekilde büyük bir avantaj oldu, çünkü (hafif) rekabetçi doğamı ortaya çıkardı. Her sınıf için minyatür bir toplulukla etkileşim kurmak oldukça havalı ve ne kadar çok alırsanız, o kadar çok kullanıcı adı tanımaya başlarsınız. Boşuna değil, ancak bu etkileşimler en azından geçici olarak COVID-kabin ateşimi azaltıyor.

globetrek- Dünyanın dört bir yanından egzotik manzaralarda çeşitli eğitmenleri yerinde takip edin; koşu bandınız yürüyüş için hızınızı ve eğiminizi sihirli bir şekilde otomatik olarak ayarlar. (Örneğin, 22 Mart akşam saat 8'de (EST), bir badass dağcı ekibi - ve muhtemelen soğuk bir kameraman, sanırım - Everest Dağı'nda bir gün doğumu yürüyüşüne liderlik edecek. parmak arası terlikler ve kesinlikle başka bir şey değil. Çünkü neden olmasın.)

Google Haritalar- Sokak Görünümü'ne (Google Haritalar üzerinden) erişebilir ve istediğiniz gibi özel koşu rotaları oluşturabilirsiniz. Örneğin, Miami Sahili boyunca özelleştirilmiş bir koşunun haritasını çıkartabilirsiniz; Google'ın Sokak Görünümü, siz konumunuzu güncellemek için koşarken birkaç saniyede bir yenilenir. Bu özellik pratikte oldukça gecikti, ancak konsepti kazdım. (Hmm, belki de bu web kamerası, iFit'in ortaklıkları geliştikçe diğer üyelerle gerçek zamanlı çalışmayı kolaylaştırabilir.)

Beklenmedik bir zevkle, test sırasında keşfettim ki bireski arkadaşımşu anda bir iFit eğitmeni ve iFit'in Utah stüdyosunda neredeyse her gün üç kardiyo dersi veriyor. Hiçbir zaman onun HIIT derslerinden birine kaydoldum ve Utah'tan Jesse'den koşu bandı hoparlörlerimden bir not almak oldukça güzeldi. Lanet olsun, gelecekte yaşamak harika.

Peki ProForm Pro 2000 iyi mi? Karar

Bankayı kırmayacak, bulut bağlantılı bir koşu bandı arayışındaysanız, ProForm Pro 2000'den başkasına bakmayın. Mükemmel Peloton Sırtından yaklaşık 1K $ daha ucuza, karşılaştırılabilir özellikler, karşılaştırılabilir çekici bir pakette elde edersiniz. . Koşu bandının kendisi yatırımın sadece yarısıdır, ancak tüm bu kullanışlı iFit entegrasyonu olmasa bile, makine tek başına sağlam bir spor salonu ekipmanı, sans yazılımı olarak duruyor.

Bununla birlikte, karışıma iFit'i eklediğinizde, işler gerçekten ilginçleşmeye başlar. Evet, Pro 2000'in en iyi özelliklerine erişmek için aylık aboneliğe ihtiyacınız olacak. Bununla birlikte, zaten bir spor salonu üyeliği için zaten £11/$15 ila £36/$50 harcıyorsanız, bir harcamayı diğerine kolayca değiştirebilirsiniz. Fiyatlandırma, kendi evinizin mahremiyetinde, güvenliğinde ve rahatlığında harika kardiyo egzersizleri için oldukça makul görünüyor.

Sonuç olarak? benAşkbu koşu bandı.

ProForm Pro 2000'i nereden satın alabilirim?

Birleşik Krallık• ProForm Pro 2000'i ProForm'dan 48 ay boyunca 1,699 £ veya ayda 42,66 £ karşılığında satın alın

KULLANIMLAR• ProForm Pro 2000'i ProForm'dan 48 ay boyunca 1.499$ veya aylık 39$'a satın alın

Fiyatlar - Proform Pro 2000:▼