Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS Plus önümüzdeki yıl değişiyor ve ücretsiz oyunları kaçırabilirsiniz

PS Plus önümüzdeki yıl değişiyor ve ücretsiz oyunları kaçırabilirsiniz

Önümüzdeki yılın başlarından itibaren Playstation Plus aboneleri, üyelikle birlikte verilen aylık ücretsiz oyunların bir parçası olarak artık PS3 ve PS Vita başlıklarını almayacak.


PS Plus aboneliğiniz süresince satın aldığınız oyunlar, aboneliğiniz için ödeme yapmaya devam ettiğiniz sürece kalp içeriğinize kadar oynamaya devam edecek. Ancak Sony, abonelere gönderdiği yakın tarihli bir e-postada, yeni müşterilerin bu oyunlara erişemeyeceğini doğruladı.

  • PlayStation Plus üyelik anlaşması Noel öncesi en ucuz fiyattır
  • sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review

8 Mart 2019 tarihinden itibarenPlaystation 3vePS Vitaoyunlar, PS Plus üyeliğiyle sunulan ücretsiz oyunların dönüşümlü serisinden çıkarılacak.

Bir tek sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewoyunlar dahil edilecek - yani eski bir konsolu kullananlar, abonelik için ödeme yapan ve en yeni Sony ev konsolunu kullananlarla aynı avantajlardan mahrum kalacaklar.

PS Plus'a dahil olan ücretsiz oyunlar yalnızca bir ay boyunca kullanılabilir, ancak aktif bir üyeliğiniz olduğu sürece kitaplığınıza eklendikten sonra istediğiniz zaman oynanabilir. Bu nedenle, PS3 ve PS Vita donanımına sahip olanlar, Mart 2019'dan önce piyasaya sürülecek olan son birkaç ücretsiz oyuntan tam olarak yararlanmaya özen göstermelidir.


Sony'ye göre, PS Plus aboneliğinin diğer tüm yönleri değişmeden kalır.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Slim fırsatları 947 Amazon müşteri yorumu Yeni Sony Playstation 4 PS4 ... eBay319,85 £ GörünümSiyah paket PS4 1 İnce Amazon Prime'a 377,93 £ KONSOLU Görüntüle SONY PLAY PS4 1TB SLIM Amazon 449 £ Sony PlayStation 4'ü Görüntüleyin 1TB ... Amazon Prime 529,99 £ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Hem PS3 hem de PS Vita konsollarının yaşı göz önüne alındığında haberler o kadar da şaşırtıcı değil, ancak yine de platformları kullanmaya devam eden ancak PS Plus üyeliğinin birincil avantajlarından birini artık elde edemeyenler için hayal kırıklığı yaratıyor.

Daha da kötüsü, PS3 ve PS Vita sahipleri, üyelikleri süresince kitaplıklarına ekledikleri ücretsiz oyunlara erişmeye devam etmek için abonelikleri için ödeme yapmaya devam etmek zorunda kalacaklar.


Eğer halaüyelik programına abone olmakla ilgileniyor, Pingtwitter bir yıldız ortaya çıkardıPS Plus anlaşmasıNoel'den önce yenilmeyecek 12 aylık üyelik için geçerlidir.

  • En iyi PS4 oyunları

Potansiyel Müşteri Görüntü Kredisi:Nikita Kostrykin / Unsplash