Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS VR 2 denetleyicisi resmi resimlerde şık görünüyor: PS5 sahiplerinin bilmesi gereken her şey burada

PS VR 2 denetleyicisi resmi resimlerde şık görünüyor: PS5 sahiplerinin bilmesi gereken her şey burada

için takipPS VRSony, yeni nesil bir PS VR 2'nin varlığını doğruladı.geçen ay. Kulaklığa bakmamış olsak da, Sony bize DualSense ve eklenen daldırma düzeyi üzerine kurulu PS VR 2 denetleyicisine ilk bakışımızı verdi. PlayStation Move'un asaları gitti; bunun yerine bir Sony patentine geri dönen yuvarlak bir 'küre' vargeçen yıl görüldü.


Yeni, ergonomik tasarım, kumandanın rahat tutulmasını sağlar ve Sony, çeşitli el boyutlarına sahip kullanıcılarla test edildiğini vurgular, bu nedenle daha genç oyuncuların veya daha küçük eldiveni olanların ellerinde hantal hissetmemesi gerekir. Sony, temel özellikleri vurgulamak istiyorPS5Uyarlanabilir tetikleyiciler, dokunsal geri bildirim, eylem düğmeleri ve analog çubuk dahil olmak üzere çevre birimine taşınan DualSense denetleyicisi. PS VR 2 denetleyicisi ayrıca, oyuncuların parmaklarınızın durduğu alanlara basmasına gerek kalmadan parmakla dokunma algılama özelliğine sahiptir ve kulaklık, her birinin altındaki bir izleme halkası aracılığıyla denetleyiciyi izleyebilir.

GörePlayStation blogu, yeni PS VR 2 kontrol cihazının prototipleri yakında geliştiricilerin elinde olacak, bu yüzden oyunlarında yeni nesil birçok özelliği nasıl kullanacaklarını bekleyip görmemiz gerekecek. Sony duyurdu bilealtı yeni PlayStation VR oyunu, ve donanımdaki büyük değişiklik göz önüne alındığında, OG PS VR ile geriye dönük uyumlu olacaklarından şüpheliyiz.

PS VR 2 denetleyicisi

(Resim kredisi: Sony)

Oyuncular, PS4 ile DualSense kontrol cihazını kullanamazlar, bu nedenle PS VR 2 kontrolörleri tasarımın özelliklerini yükseltirken, PS VR 2'yi destekleyen son nesil donanımı hiç göremiyoruz. PS VR 2 kulaklık bu yıl piyasaya sürülecek değil, ancak Sony, oyunculara düşmesini bekleyebileceğimiz bir pencere vermedi. Donanım, 'geleceğe hazır teknoloji' ile dolu olacak, bu nedenle yeni konsolun ömrü boyunca mesafe kat etmesi gerekiyor.


Hala bir PS5'iniz yoksa, sayfamıza uğramayı unutmayın.PS5 stok takipçisiPS5 stok güncellemeleri için. Bu ay, perakendecilerin çok sayıda envanter taşması gördü ve bugün daha fazlasını bekliyoruz.Amazon PS5 stok yenilemeyakın, bu yüzden soğuk kal!