Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Sony, ALTI yeni PlayStation VR oyununu duyurdukça PS VR 2 heyecanı artıyor

Sony, ALTI yeni PlayStation VR oyununu duyurdukça PS VR 2 heyecanı artıyor

Vay! Şimdi bu etkileyiciydi. Sony'nin PS VR Spotlight etkinliği yalnızca sol sahadan çıkmadı, aynı zamanda Sony'ye de odaklandı.PlayStation VRile oyun platformualtıvideo fragmanları ile gösterilen yeni oyunlar.

Ve basitçe söylemek gerekirse, video fragmanlarına sadece bir bakış (aşağıya bakın), gelen silahın ne kadar yeni nesil bir silah olduğunu doğrular.PS VR 2oyun kulaklığı için olacakPS5Microsoft'a karşı savaşındaXbox Serisi X.

Bunun nedeni, oyunlar PlayStation VR'da bu kadar iyi görünüyorsa, PlayStation VR 2'de oynamanın nasıl görüneceğini bir hayal edin.

Aşağıda aksiyon halinde izlenebilecek yeni oyunlar arasında hızlı tempolu kooperatif FPS aksiyon oyunu After the Fall, Zenith adlı JRPG'den ilham alan geniş bir MMO, aksiyon oyunu Fracked, keşif ve hayatta kalma oyunu Song in the Smoke, klasik FPS korku oyunu yer alıyor. Doom 3: VR Edition'ın yanı sıra gizli ajan simülatörü I Wait You To Die 2.


Sony tarafından duyurulan yeni PlayStation VR oyunlarına göz atın:

Bu oyunlar sadece oynaması gerçekten destansı bir eğlence olacak gibi görünmekle kalmıyor, aynı zamanda PS5 oyuncularının gelecek nesilde sanal gerçeklik harikalar diyarında yaşayacakları gerçeğine bir fener asıyorlar. olma.


OlarakPingtwitter, bir haftadan biraz daha uzun bir süre önce kaydetti, Sony'nin kendi VR platformuna sahip olması ve 2021'den sonra daha da gelişmiş bir PS VR 2 kulaklığının piyasaya sürülmesiyle daha iyi hale geleceği gerçeği, Japon konsol üreticisinin ok kılıfında çok güçlü bir ok olduğu anlamına geliyor.

Xbox'tan Phil Spencer, VR oyununun özellik olduğunu söylerken'kimse sormuyor', Sony, oyuncuların sıkışıp kalması için harika yeni sanal dünyaların kilidini açmakla ve platformu gerçekten ileriye taşımak için gelişmiş yeni donanımlar geliştirmekle meşgul.


Ve bu, 2022'de Sony'nin PlayStation VR 2 kulaklığını gerçekten piyasaya sürdüğü zaman daha belirgin hale gelecek, çünkü Microsoft'un hiçbir repostu olmayacak ve darbeye karşı koymanın hiçbir yolu olmayacak. Momentum PS5'e enjekte edilecek ve büyük miktarda yeni nesil VR harikası PlayStation oyuncularını vuracak.

PlayStation oyuncuları yukarıda sıralananlar gibi VR deneyimlerinin keyfini çıkarırken, Xbox oyuncuları da başlarını döndürecek.

Xbox Series X'in büyük hayranlarıyız veXbox Serisi SAncak burada, Pingtwitter'te, biz de VR oyunlarının büyük hayranlarıyız ve PlayStation bunu sağlarken Xbox yapmaz.

Yakında bu yeni PlayStation VR oyunlarından daha fazlasını ve PS VR 2 oyun kulaklığı hakkında bilgi görmeyi umuyoruz.


199,99 $Walmart'ta görüntüleAmazon'da 415 $ Görüntüle 420,55 $ Amazon'da GörüntüleTüm fiyatları gör (43 bulundu)746 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆