Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS VR 2, şaşırtıcı yeni kontrol teknolojisiyle PS5 için resmen duyuruldu

PS VR 2, şaşırtıcı yeni kontrol teknolojisiyle PS5 için resmen duyuruldu

lansmanı ile birliktePS5geçen yılın başında, oyuncular merakla takip eden bir haber bekliyorlardı.PS VR, kesin olarakkonsola avantaj sağlamaküzerindeXbox Serisi X, ve şimdi Sony nihayet PS VR2 ile ilgili haberlerle bize bir kırıntı attı.

PS4 için PS VR, konsol oyuncuları için yepyeni bir deneyimin kapılarını araladı ve onları Resident Evil 7, Before Dawn: Rush of Blood gibi oyunlara ve Tetris Effect gibi daha hafif oyunlara kaptırdı. Hayranıysanız, yepyeni bir PS VR sistemiyle PS5'te daha fazla sanal gerçeklik deneyimi yaşamayı dört gözle bekleyebilirsiniz.

Sony, haberi doğruladıBlog, 'çözünürlük ve görüş alanından izleme ve girdiye kadar her şeyi geliştiren yeni nesil bir VR sistemi' geliştirdiğini söyleyerek. Donanımı kullanım için ayarlamak da, onu PS5'e bağlamak için sadece bir 'tek kablo' ile kolaylaştırılmıştır.

Hatta bazı DualSense özelliklerini kullanan ve ergonomik olarak tasarlanmış yeni kulaklığın yanında oturacak yeni bir kumanda bile var - henüz ona veya yeni PS VR kulaklığına göz atmadık.


Sony, PS VR 2'nin 'geleceğe hazır teknoloji' ile donatıldığını, böylece yeni nesil VR oyunlarının ve deneyimlerinin daha yüksek düzeyde bir daldırma ile geleceğini söylüyor.

Sony, bu yıl PS VR 2'yi (veya yeni yinelemenin adı ne olursa olsun) göremeyeceğimizi söylüyor, ancak henüz bize bir lansman penceresi fikri vermedi. Bu, henüz başarmadıysanız, bir PS5'i ele geçirmek için size bolca zaman verir.PS5 stok takipçisiperakendecilerin ne zaman daha fazla envanter bıraktığına dair haberler için!