Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 geriye dönük uyumluluk bombası, Xbox Series X için bir kazançtır

PS5 geriye dönük uyumluluk bombası, Xbox Series X için bir kazançtır

Yeni nesil yarışmanın en şaşırtıcı savaş alanlarından biri şu şekilde geliyor:geriye dönük uyumluluk.


İkisi deXbox Series XvePS5Bu parlak yeni konsollarda çok sayıda eski oyunu oynayabilmekle övünür, Microsoft'un konsolları genişleyen oyunlar için geriye dönük uyumluluk sunardört nesil.

Sony, o zamandan beri bu özellik hakkında endişelenmedi. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review, ancak oyunculara PS5'in PS4 oyunlarının çoğunu herhangi bir hıçkırık olmadan oynayabileceğini garanti etti - özellikle biri hariç ve bu hayranlar için büyük bir darbe.

OyunlarRadarPT'nin geriye dönük uyumluluk yoluyla PS5'te oynanamayacağını bildirdi, ancak karar büyük ölçüde şirketin elinden çıkmış gibi görünüyor, Konami şunları söyledi:

'İçerik PS Store'da mevcut olmayacak, bu nedenle kullanıcılar içeriği geriye dönük uyumluluk özelliği aracılığıyla PS5'e yeniden indiremeyecek.'


Çok sevilen demo bir süre önce PS Store'dan kaldırıldı ve Konami'nin yakında herhangi bir zamanda geri koymakla ilgilenmediği ortaya çıktı, bu da onu yeni konsol.

PT, efsanevi geliştirici Hideo Kojima'nın kısa bir süre sonra Konami'den ayrılmasıyla Silent Hill oyununun hiç gelmeyen oynanabilir teaser'ı olacak şekilde tasarlanmış bir demo olarak sunuldu.

  • Samsung tarafından 'en temel' başarısızlık nedeniyle alay edilen iPhone 12
  • PS5 denetleyicileri mağaza raflarında görünür - ancak satın alamazsınız

Demo, oyunun var olan her şeyidir ve teaser'ı varolmadan önce indirmeyi başaran kullanıcılar tarafından internette çok yüksek fiyatlı PS4'lerin satılmasına yol açmıştır.


PS5'te PT'nin olmaması mantıklı olsa da, bu haberi onaylattıktan sonra bir üzüntü hissetmemek zor. Hayranlar şüphesiz farklı bir sonuç umuyor olacaklar.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:OyunlarRadar +