Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 indirme kuyruğu hatası: düzeltmenin bir yolu var ama bundan hoşlanmayacaksınız

PS5 indirme kuyruğu hatası: düzeltmenin bir yolu var ama bundan hoşlanmayacaksınız

Playstation 5kullanıcılar, indirme sistemiyle ilgili bir hatanın, yeni konsollarını fabrika ayarlarına sıfırlamaktan veya sonsuza kadar indirmeye çalıştıkları yazılıma erişimlerini kaybetmekten başka seçenek bırakmadığını bildiriyor.


Hepsi PlayStation Store'dan alınan yazılım için indirme kuyruğu etrafında toplanır. Bazen bir yazılım parçası, oyunun indirme için kuyruğa alındığını veya bir indirme hatası yaşandığını söyleyerek düzgün bir şekilde indirmeye başlayamaz. Kullanıcılar daha sonra sorunu denemek ve düzeltmek için indirme kuyruğunu kontrol etmeye gittiklerinde, bir sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review, yazılım görünecek hiçbir yerde değil.

  • PS5 nereden alınır: PlayStation 5 hisse senedi kılavuzu
  • PS5 sahipleri: Yeni nesil konsolunuz her an ölebilir
  • OnePlus Nord 2, önümüzdeki yıl Apple'ın iPhone SE 2 ile savaşmaya karar verdi
  • OnePlus Android güncelleme hayal kırıklığı Nord N10 5G sahiplerini bekliyor

Bariz çözüm, mağazaya geri dönüp indirmeyi yeniden başlatmak olabilir, ancak bunu yapmaya çalıştığınızda mağaza görünüşte satın alma işleminizi sildi ve yazılımı tekrar satın almanızı ister. Bu, yazılımın kitaplığınızda listelenmesine rağmen geçerlidir. Bu, bunun için bir indirme başlatamayacağınız için yazılımınızın takılı kaldığı anlamına gelir.

IGNsorunla büyük ölçekte ilk karşılaşan, üç personelin hatayla karşılaştığı görüldü. İkisi, Call of Duty: Black Ops Cold War için yüklemelerde takılı kaldı, üçüncüsü sorunla karşılaştıGodfall. Diğer kullanıcılar, Demon’s Souls'u indirmeye çalışırken sorunu bildirdi.Örümcek Adam: Remasteredve hattaDisney +Bunun yalnızca birkaç oyun veya uygulama ile sınırlı olmadığını ve PS5 sisteminin kendisiyle ilgili bir sorun gibi göründüğünü gösteren uygulama.

Yazılıma erişiminizi geri yükleyebilecek gibi görünen tek geçici çözüm, elbette tüm ayarlarınızı ve başarıyla indirilen yazılımı kaybedecek olan PS5'i fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Konsol daha yeni piyasaya sürüldüğü için bu dünyanın sonu değil ve bulut tasarrufu sayesinde hiçbir şey kaybetmemelisiniz, ancak özelliklebazı oyunların muazzam boyutu.


Sony henüz konu hakkında yorum yapmadı, ancak indirme hatasını yaşayan insan sayısıyla, bir tür yanıtın ve çözümün mümkün olan en kısa sürede gelmesini beklersiniz. Ancak o zamana kadar, bu hatayla karşılaşacak kadar talihsizseniz, büyük olasılıkla bu yepyeni PS5'i sıfırlamanız gerekecektir.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Sony Playstation Ps5 Disc ... eBay749,99 GörünümSony Playstation 5 PS5 Disk ... eBay799,99 GörünümELDE Sony Ps5 Playstation ... eBay799,99 GörünümSony Playstation 5 (PS5) ... eBay800 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:IGN