Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Ucuz bir OLED 4K TV arayan PS5 hayranları BIG Vizio OLED-H1'i SEVECEK

Ucuz bir OLED 4K TV arayan PS5 hayranları BIG Vizio OLED-H1'i SEVECEK

Ucuz OLED TV'ler hiçbir zaman gerçekten bir seçenek olmamıştı. O güzel renkler ve daha derin siyahlaren iyi OLED TV'lerhiç bütçeye uygun TV aralığında olmadı. Ancak bu durum, Vizio’nun OLED-H1’inin ABD’deki Best Buy’a gelmesiyle değişiyor. 55 inçlik model için 1.199.99 dolardan başlayıp 65 inç için 1.899.99 dolara kadar çıkan bu televizyonlar, resmi olarak şu anda ABD'de bulunan en ucuz OLED TV'ler.


Best Buy'da Vizio OLED-H1 55 inç'i görün
Best Buy'da Vizio OLED-H1 65 inç'i görün

Tıpkı İngiltere'nin düşük fiyatlı olması gibiPhilips OLED754Vizio, ABD pazarı için agresif bir şekilde fiyatlandırdı ve (mükemmel)LG CXönemli ölçüde ve hatta daha düşük fiyatlıLG BX.

LG BX ve LG CX: farklılıklar açıklandı
PS5 nereden alınır

Ama iyi mi? Well Vizio, ABD genelinde çok değerli video ve ses ürünleriyle tanınır veVizio 512 Dolby Atmos Soundbar, rekabetçi teknolojiyi büyük bir fiyat etiketi olmadan sunmada son derece başarılı.


Özellikler bilge, H1 serisi, bir OLED setinden ihtiyacınız olan her şeye sahip gibi görünüyor. LG’nin 55 inçlik paneli bu canlı renkler ve kontrast için burada ve Dolby Vision ve HDR de 4K içeriğinizin mutlu bir şekilde şarkı söylemesini sağlamak için sürüş için yanınızda.

Potansiyel olarak en heyecan verici özellik, biroyun televizyonubu yıl H1 serisi HDMI 2.1 desteği sunuyor. Bu, 2020’nin yeni nesil konsollarından en iyi şekilde yararlanmak için çok önemlidir. Vizio, daha akıcı görseller için Değişken Yenileme Hızlarının yanı sıra 120 Hz'de 4K desteği ve gecikme azaltma için Otomatik Düşük Gecikme Modu vaat ediyor. Bu, H1'i mükemmel kılar, eğer zatenPlayStation 5 ön siparişiveyaXbox Series X ön siparişi- olabilirBu fiyata en cazip PS5 TV mevcut, ancak henüz emin olmak için gözden geçiremedik.


• Bize bakınen iyi televizyonlarKarşılaştırma için
Amazon Prime Day fırsatları
En iyi TV fırsatları

Oyun oynamıyorsanız, bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için dahil edilen uygulamaların sıkıntısı yoktur. H1 yayın hizmetleri, diğerleri arasında Apple TV Plus, Hulu, Disney Plus, Tubi, Netflix ve YouTube'u içerir. Tüm ev cihazlarınızdan doğrudan akış için yerleşik Apple AirPlay ve Google Chromecast de vardır.

Bunun kanıtı, Vizio H1 serisinin testinde olacak ancak bu, TV üreticisinin sunduğu olağanüstü rekabetçi bir teklif gibi görünüyor ve bu, bütçeyi bozmadan güzel 4K içeriğin keyfini bu yıl daha da kolaylaştıracak.


Herkesten önce en iyi Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.