Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Lynx, PS5 oyuncularının kötü koktuğunu söylüyor

Lynx, PS5 oyuncularının kötü koktuğunu söylüyor

Bazen bir yazar olarak bir hikayenin kavşağında durursunuz. Doğru gidip basın açıklamalarını iyi niyetle yapılmış gibi mi aktarıyorsunuz? Yoksa, yoğun Noel hediye setleri kırbaçlama döneminiz sona erdikten ve satışlar yavaşladıktan sonra, sola gidip birkaç sütunu kapmak için açıkça banal ve tembel bir girişim olan şeye öfkeli öfkeyi serbest mi bırakıyorsunuz?

Sağ ya da sol? Düz gazetecilik mi yoksa kırılmamış öfke mi? Bugün hangi yoldan gideceğim?

Her neyse, deodorant üreticisi Lynx, oyunculara her 15 dakikada bir koku ferahlığı sunan yeni bir ürünü detaylandırdı. Akıllıca 'SprayStation' olarak adlandırılan bu şık küçük cihaz, kalbinizin içeriğine kadar oyun oynarken koltuk altı gençleştirici bir deodorant pufu vaat ediyor.

Hayır. Bu iyi değil, yapamam. Bu ürün mevcut değil, muhtemelen hiçbir zaman var olmayacak ve oyuncuların yıkamak zahmetine katlanamayacakları yorgun ve saldırgan bir klişe kullanarak kapsama almak için boş bir girişim. Ayrıca, 2021'de insanların Lynx Africa'nın sosyal olarak kabul edilebilir bir koku olduğunu düşündükleri ve durumun kesinlikle böyle olmadığı daha da gülünç bir fikir üzerinde oynuyor.


Seks için mastürbasyon ne ise, deodorant için Lynx odur. 15 yaşındaysanız iyi, ancak yetişkinlerin eğlenmesi için çok daha iyi seçenekler var. Hatta uygun kokular hakkında rehberimizde yazdık.en iyi erkek kokuları ve kolonyaları, boş zamanlarınızda okumakta özgürsünüz.

Lynx Püskürtme İstasyonu


(İmaj kredisi: Lynx)

Bu basın bültenini her okuduğumda kendimi daha da sinirli buldum. Oyun kardeşlerimin bir kez daha kötü hijyenle suçlanmasına kızgınım. Bir deodorant şirketinin ilk etapta gaz tenekelerinin yıkamanın yerini alacağını düşünmesinden rahatsız oldum. Kahrolası Lynx Africa'yı odanın etrafına püskürtme fikrinden rahatsız oldum, her şey için bir çözüm.

Bir keresinde 24 saatlik Destiny 2 yayını yaptım. Daha önce yıkadım, bitince de yıkadım. 24 saatlik süreçte mahallenin boşaltılmasına neden olan umutsuz bir ter içinde patlamadım. Ayrıca, beden dersi dışında bir kızla sohbet etmek üzere olan genç bir çocuk gibi sürekli olarak çukurlarımı yenilemem gerekmiyordu.


Her neyse, Lynx'ten Josh Plimmer, 'Oyuncuları 'daha iyi kokmaya, daha iyi oynamaya' teşvik edecek SprayStation'ı denemekten gerçekten heyecan duyuyoruz' dedi. Adamlarımızın oyun oynamayı sevdiklerini ve karantina nedeniyle muhtemelen daha fazlasını yaptıklarını biliyoruz, bu nedenle en uzun oyun maratonlarından bazılarında bile klasik bir kokuyla taze kalacak şekilde donatıldıklarından emin olmak istiyoruz!”

Tekrar. Güzel kokmanın birinin daha iyi oynamasına nasıl yardımcı olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Ayrıca bu süreci neden otomatikleştirmemiz gerektiğine dair hiçbir fikrim yok. Birinin gerçekten koltuk altı yenilemeye ihtiyacı varsa, muhtemelen bu mekanize felaketin maliyetinden çok daha düşük bir fiyata, kendilerini spreyleyebilirler.

Bu konsept hakkında gerçekten sevdiğim tek şey, bir Arduino kullanması. Arduinos'u seviyorum, harika küçük programlama araçları ve basit bir bilgisayar kullanarak hayatı biraz daha iyi hale getirmek istediğiniz homebrew projeleri için harikalar. Yani, bir Arduino veya bir Raspberry Pi satın alın ve size çok neşe getirecekler.

defaultWidgetTitle modelCodeReviewASINLabel ☆☆☆☆☆ Benzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon hawkFooterDescription'ı kontrol edin