Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 grafikleri videoda gösterildi - çarpıcı yeni nesil göz alıcı

PS5 grafikleri videoda gösterildi - çarpıcı yeni nesil göz alıcı

Sony hakkında zaten bildiğimiz her şeyPS5bu tatil sezonu başladığında mutlak bir oyun canavarı olacağını gösteriyor.


PlayStation 5 konsolunun kaputun altına sıkıştırdığı piksel itici güç iyi belgelenmiştir ve oyuncuların epik, görsel olarak dudak uçuklatan eğlencenin tadını çıkarmasına yol açacaktır.PS5 oyunlarıgibiHorizon Yasak BatıveSavaş tanrısı 2gerçek zamanlı ışın izleme, 4K çözünürlükler ve dokular, HDR, 60-120 fps kare hızları ve çok daha fazlasını sunacak.

  • PS5 videosunda minimalist PlayStation 5 oyun menüsü tasarımı gösteriliyor
  • PS5 ön siparişleri: THESE mağazalarında bir PlayStation 5 rezerve edebilirsiniz
  • PS5 geliştiricisi PlayStation 5 'sahte 4k' söylentisini vahşice SONLANDIRDI
  • Xbox Series X fiyat sızıntıları - ve oyuncular mutlu olmayacak

Ve 'Resmi Yeni Nesil Grafik Karşılaştırma Fragmanı' başlıklı bu yepyeni Observer System Redux videosu sayesinde,gerçekPS5'te çalışan oyunun nasıl görüneceğine bakın.

Fragmanda da görülebileceği gibi,GameSpot, yeniden başlatılan Observer (oyun başlangıçta sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewveXbox One2017'de) şimdi görünüyor ve çalışıyorönemli ölçüdedaha iyi, oyun yeni nesil göz şekeriyle damlıyor.

4K dokular, gerçek zamanlı ışın izleme ve hacimsel aydınlatma, HDR, gerçekçi malzemeler, ultra HD karakter modelleri ve 60 fps + kare hızlarından bahsediyoruz.


Aslında, bu yeni nesil grafik videosunun en sevdiğimiz yanı, oyunun PS4'te nasıl göründüğü arasındaki farkı göstermesi ve ardından size yan yana PS5'te nasıl görüneceğini göstermesidir.

Çoğu zaman, oyun grafiklerinin evrimsel doğası nedeniyle, hafızayı etkileyen modern oyun grafikleriyle, birkaç yıl önce piyasaya sürülen oyunların tam olarak neye benzediğini hatırlamak zorlaşır. Burada olsa dadramatikPlayStation 5'in (veXbox Series X) gün gibi net bir şekilde masaya getirecekler.


Ve bunun aslında daha önce piyasaya sürülmüş bir oyunun grafiksel bir yenilenmesi olduğunu vedeğildiPS5 için sıfırdan oluşturulmuş, oyunların sahip olma olasılıklarıaslındaKonsolun gücünden sıfırdan yararlanmak için inşa edildiğinde görünüp koşmak gerçekten ağız sulandıran bir hale geliyor.

Pingtwitter'te, en son söylentilere yer verilen Sony PS5'e alışmak için sabırsızlanıyoruz.2020 Kasım sonunda piyasaya çıkacağını belirtin.


Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.