Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'in PS4 sahipleri için harika bir ÜCRETSİZ sürprizi var

PS5'in PS4 sahipleri için harika bir ÜCRETSİZ sürprizi var

Her ikisinde de bulunan özel SSD'ler sayesinde yükleme süreleri görünüşte geçmişte kaldı.Playstation 5veXbox Series X, yeni donanımda bunların büyük ölçüde azaldığını görmeyi beklememiz doğaldır.


Ancak çok daha şaşırtıcı olan şey, bu faydalardan bazılarının bir dizi yama sayesinde şimdiden hissediliyor olmasıdır. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewyükleme süreleri büyük ölçüde iyileştirilmiş oyunlar.

  • Son Dakika!Lansman için bir PS5 ister misiniz? O zaman ŞİMDİ sipariş etmelisin
  • PS5 ön siparişleri: ön siparişlerinizi HIZLI olarak alın!
  • PS5 ve Travis Scott, inanılmaz son lansman reklamı için birlikte çalışıyor
  • Kaçırmayın! PS5, Xbox Series X 'Streaming Sticks'ten yeni bir saldırı ile karşı karşıya kalabilir

Başlangıçta bildirildiği gibiVGCGod of War, Concrete Genie gibi oyunlar veThe Last of Us: 2. Kısımhepsinin son zamanlarda yeni yamaları oldu. Görünüşe göre sadece hata düzeltmeleriyle ilgili olmalarına rağmen, bundan çok daha fazlasını yapmışlar gibi görünüyor. Yukarıdaki videodaki en sert örneğe şu adresten bakabilirsiniz:ElAnalistaDeBits.

Gördüğünüz gibi, gelişmeler tamamen saçma. Tek başına ilk örnek, oyunun yama öncesinin başlatılmasının bir buçuk dakikadan biraz fazla sürdüğünü, yama sonrası sürümün ise 14 saniyenin biraz altında başladığını gösteriyor. Bu yüzde 80'in üzerinde bir azalma!

Sony'nin bir dizi birinci taraf oyunu, PS5'in güçlendirme modundan yararlanacak ve PS4 sürümleri de harekete geçiyor gibi görünüyor.


Doğru, öyle görünüyor ki # PS4 oyunlarının aldığı # PS5 B / C güncellemeleri, mevcut nesil sistemdeki yükleme süreleri üzerinde bile büyük bir etkiye sahip. Asıl nokta: # PS4'teki #UntilDawn artık hiç yüklenmiyor. Bu teknoloji #GhostOfTsushima'da kullanılmış olmalı ?? Çok etkileyici! pic.twitter.com/9myqT4mK9D25 Ekim 2020

Yine de artırılan daha yeni başlıklar değil.VizualDzegösterir; Ta ki Dawn, yükleme ekranlarını neredeyse tamamen ortadan kaldırmış gibi görünüyor.


Hepsinden öte, SSD ve geliştirilmiş güç gibi şeyler sayesinde tüm bu oyunlar PS5 tarafından güçlendirilecek, bu da The Last of Us: Part 2'de kalan on dört saniyelik yükleme bile kaldırılabileceği anlamına geliyor. Oyunlarınız yüklenirken Twitter'ı kontrol etme şansınızın olmadığı bir gelecek hayal etmek zor, ama muhtemelen hepimiz için daha iyi olacak.

Bugünün en iyisi The Last of Us 2 fırsatı The Last of Us Part II (PS4) Base.com £ 29,85 The Last of Us Part II'yi Görüntüleyin PS4 ... eBay33,33 £ GörünümThe Last of Us Part II PS4 ... 365games.co.uk 33,99 £ Last of Us Part II (PS4) Amazon £ 36,49 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 satış Sony PlayStation 5 Console ... eBay£ 650 GörünümSony Playstation Ps5 Disk ... eBay749,99 GörünümSony Playstation 5 Disk ... eBay749,99 GörünümSony PlayStation 5 PS5 Disk ... eBay794,95 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Kaynak:VGC