Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Apple TV sayesinde PS5 artık 4K TV için daha da gerekli

Apple TV sayesinde PS5 artık 4K TV için daha da gerekli

Konsollar sadece konsollar değildir - aynı zamanda çok çeşitli oyunlar,NetflixveDisney Plusher ikisi için önemli satış noktalarıdır.Xbox Series XvePS5, böylece tüm eğlencenize tek bir yerden erişebilirsiniz.


Hem tatmin edici bir oyun hem de medya deneyimi sunma ihtiyacının son derece farkında olan Sony, yeni PS5 Media Remote aksesuarını heyecan verici yeni bir medya akış uygulaması olan Apple TV ve filmler için iTunes Store'un haberlerinin yanı sıra yakın zamanda tanıttı. Hayır, gerçekten odır-dirheyecan verici. Açıklamamıza izin verin…

Herkesten önce en iyi PS5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi PS5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Apple TVApple'ın film ve TV yayın hizmetleri için bir uygulamadır. İçinde, Apple'ın Netflix'e rakip olan aylık ödemeli hizmeti Apple TV + 'dan içerik izleyebilirsin ve bazı iyi şeyler var ama genel olarak pek fazla değil.

Hayır, ilgilendiğimiz şey, PS5'teki Apple TV'nin iTunes Store'un TV ve filmlerine erişimi de içerecek olması ve bu harika bir bölüm, çünkü Apple aslında satın alınacak ve kiralanacak en iyi 4K HDR film yelpazesini sunuyor. Sadece seçim büyük değil, aynı zamanda en iyi filmler de düzenli olarak satışa sunuluyor ve henüz 4K olmayan bir film satın alırsanız ve daha sonra yükseltilirse, geliştirilmiş sürümü ücretsiz olarak alırsınız. Kalite de mükemmel - disksiz PS5'e sahipseniz, film izlemenin neredeyse en kaliteli yolu budur.


Bu ilk keziPhoneüreticinin video akış hizmeti, video oyun konsollarında kullanıma sunuldu ve dahası, uygulamanın da gelmesi planlanıyor sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewyakın gelecekte.

Bir Apple cihazına hiç dokunmamış olsanız bile, PS5'inizde film izlemek istiyorsanız, bu gerçekten iyi bir seçenektir.

  • PS5 ön siparişleri: stokta olanlara dikkat edin
  • Xbox Series X ön siparişleri: stokları kaçırmayın

PlayStation küresel iş ortağı geliştirme ve ilişkiler başkanı Phil Rosenberg, PS5 Media Remote'un bir görüntüsünüPlayStation blogu. Cihaz, PS5 konsolunu açıp kapatabilecek ve Disney Plus, Netflix, Spotify ve YouTube için özel düğmelere sahip olacak.


Uzaktan kumandalardan beklediğimiz tipik oynatma / duraklatma ve ileri / geri işlevlerine ek olarak, uyumlu TV'leri olan kullanıcıların ses ve güç ayarlarını yapmasına da olanak tanır. Bunun hangi TV'leri içereceği hakkında belirli bir bilgi yoktur, ancak muhtemelen yalnızca HDMI-CEC'den (yani: bir TV'yi HDMI bağlantı noktası üzerinden kontrol etmek) kastedilmektedir ve bunun için destek yaygındır.

  • Samsung tarafından 'en temel' başarısızlık için iPhone 12 RIDICULED
  • PS5 denetleyicileri mağaza raflarında görünür - ancak satın alamazsınız

Microsoft'tan Apple TV'nin Xbox konsollarına geçip geçmeyeceğine dair bir haber gelmedi, ancak daha geçen ay,Orta Pencereakış hizmetinin küçük bir Xbox kullanıcısı grubu arasında test edildiğini bildirdi, bu yüzden sonuçta kullanıma sunulduğunu görebiliriz.

Buna ek olarak, Xbox & rsquo; ın Larry & lsquo; Major Nelson & rsquo; HyrbTwitter'a götürüldüeski Xbox One Ortam Uzaktan Kumandalarının hem Xbox Series X hem de Series S ile uyumlu olacağını onaylamak için. Yeni konsollar için yeni bir uzaktan kumandanın çalışıp çalışmadığına dair henüz bir kelime yok.