Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'in piyasaya sürülmesi, Sony'nin en ikonik konsol serilerinden birini yeniden canlandırmasını sağlayabilir

PS5'in piyasaya sürülmesi, Sony'nin en ikonik konsol serilerinden birini yeniden canlandırmasını sağlayabilir

PlayStation'ın en ünlü franchise'larından biri geliyorPS5son raporlara inanılacaksa lansman başlıkları olarak. Haber, podcast'i Sacred Symbols'teki ayrıntıları paylaşan sektörden Colin Moriarty aracılığıyla geliyor.


Cırcır ve ClankInsomniac Games IP'sidir ve ilk olarak 2002 yılında PS2 için piyasaya sürülmüştür. Daha sonraki devam filmleri yayınlandı.PS3, ve sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewve tarihsel olarak konsol üzerindeki Sony platformlarına özel olmuştur.

2016 PS4 sürümü aslında orijinal oyunun yeniden bir görüntüsüydü, ancak aynı zamanda2015 filmihem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından iyi karşılandı. Moriarty geçen yıl bir PS4 devam filminden bahsetti,söylemek& ldquo; sonunu görmedinizCırcır ve ClankPS4'te ″ ama tabii ki, mevcut nesil konsolun yaşam döngülerinin sonuna yaklaşıyoruz ve bir dikiz sesi duymadık.

  • Xbox One X şefi PS5'e gölge attı, Sony'yi 'pozisyon dışı' olarak nitelendirdi
  • Resmi Sony PS5 kayıt sayfası yayına giriyor! PlayStation 5 yakında ortaya çıkacak mı?

Şimdi Moriarty bir kez daha ağladı ve 'biz' birCırcır ve Clankarasında [Örümcek Adam2018 ve devamı] PlayStation 5'te. Bunun bir lansman oyunu olacağını düşünüyorum.Cırcır ve ClankInsomniac & rsquo; uzun süredir geliştirme aşamasında olan bir oyun. & rdquo;

Aynı zamanda arkasındaki stüdyo olan Insomniac GamesMarvel'in Örümcek Adamı, geçen yıl Sony tarafından satın alındı ​​ve seriyi daha da geliştirmek istemek konusunda hiçbir sır saklamadı. Eski Sony Worldwide Studios Yönetim Kurulu Başkanı Shawn Layden, satın alma sırasında şunları söyledi: 'Örümcek Adamimtiyaz ve benzeri şeylerCırcır ve Clankşimdiki ve gelecekteki kesinlikle hayati dizilerdir. İşte konsantre olduğumuz şey bu. '


  • Sony PlayStation şefi Hiroki Totoki, PS5 fiyat tahminlerini düşürdü
  • PS5 patronu, Xbox Series X-beat 'benzersiz öğeleri' takıyor
  • Keisuke Kikuchi'ye göre PS5 oyunları 'oradaymışsınız gibi gerçekçi hissedecek'

Moriarty'nin içeriden bilgisi, Sony'nin Insomniac'ı satın alması veCırcır ve Clankİleriye dönük olarak, bu söylentinin biraz ağırlığı olduğunu düşünüyoruz.

Elbette resmi bir kelime yok ve biz halaPS5 gösterimiBu ayın sonunda Sony'nin lansman başlıklarını bu gerçekleşmeden önce duyurmaya başlayacağından şüpheliyiz. Ama bu arada koymak güvenli bir bahis. Kontrol edebilirsinizEn iyi PlayStation 5 oyunları oynamak için sabırsızlanıyoruzyıl sonunda piyasaya çıktığında konsola vurmayı beklediğimiz başka neler olduğunu görmek için.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu Black bundle Sony PlayStation 4 Pro ... Office Depot399,99 GörünümPlayStation 4 Pro 1 TB Konsol ... Amazon Prime 564 $ Siyah paketi görüntüle Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon Prime 592,99 $ PlayStation 4 Pro 1 TB Konsolunu Görüntüle Amazon Prime 593,88 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Örümceği -Man fiyatları 30 Amazon müşteri yorumu Marvel & rsquo; s Spider-Man (PS4) Amazon Prime 28,85 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Marvel & rsquo; s Spider-Man -... Amazon $ 39.99 $ 29.52 Marvel's Spider-Man -... Walmart'ı görüntüle37,14 ABD doları GörünümPS4 Spider-Man - Miscellane Macy's 59,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:GamingBolt