Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Xbox Series X fiyat sızıntısı ŞOK'tan sonra PS5 daha da iyi görünüyor

Xbox Series X fiyat sızıntısı ŞOK'tan sonra PS5 daha da iyi görünüyor

Xbox Series Xbaşlatma için her şey hazırKasım, ancak Microsoft şu anda Sony ile bir çıkmazda, yani iki şirket de konsollarının fiyatını açıklamadı.


Zaten Eylül ayındayız ve oyuncular sabırsızlanıyor, bu nedenle Microsoft,PS5kendi elini göstermeden önce fiyat ortaya çıkar ve çaresiz kaldığımız ayrıntıları bırakın; ancak fiyat, en beklenmedik yerlerden düşmüş olabilir.

  • Nintendo Switch, kendi başına yeni nesil bir özellik ile PS5'e meydan okuyor
  • iPhone 12 Pro Max, mükemmel geleceğe dönük akıllı telefon - işte nedeni

PringlesGüney Afrika'da bir Xbox Series X'in kapsanması için hazır olduğu bir yarışma düzenliyor ve Twitter kullanıcısı tarafından görüldüğü gibi ödül havuzundaki bilgilere bakıyorGine domuzları(üzerindenForbes) - tahmini değer 46 konsol için R621.000 olarak belirtilir ve bu da tek bir Xbox Series X'i yaklaşık R13.500'e koyar.

Doğrudan bir dönüşümle, bu bize 810 $ / 614 £ fiyat etiketi bırakır. Bu, çok daha pahalıSon zamanlarda söylentilere göre 599 dolarlık fiyatBu konuda şüpheliydik, Microsoft'un Sony'nin bu konsol neslinin altını çizmeye istekli olduğu söylendiği gibi; Japon teknoloji devinin donanımı499 $ / 449 £ / 499 € olduğu söyleniyor, bu tam olarak kontrol edilmez.

Görünüşe göre, tüm markalardan Pringles, Güney Afrika için Xbox Series X fiyatını kırdı. Matematiğim kontrol ederse, bu XSX'i yerel olarak R13,5K'ya koyar mı? Bunun vergi hariç olup olmadığından emin değilim. https://t.co/luosSEa8Qi pic.twitter.com/UsDe2tfcAB4 Eylül 2020


  • Xbox Series X'in GÜÇLÜ teknolojisi bilgisayarlar için yeni standartlar belirliyor - işte nasıl
  • PS5'e hazır LG OLED TV'lerde büyük yeni nesil özelliklerden biriyle sorun var

Twitter kullanıcısı olaraknotlarGüney Afrika teknolojisi diğer bölgelere göre daha yüksek RRP'ye sahip; fiyatın vergi içerip içermediğini bilmiyoruz; ve bu tahmini değerdir, bu yüzden çok fazla sonuca atlayamayız.

Microsoft, geçen nesilde satılan konsol sayısı açısından Sony'ye kaybetti, ancak yeni nesil Game Pass stratejisine büyük ölçüde eğiliyor. Xbox Series S daha ucuz, yalnızca dijital bir seçenektir vedevam etmeme kararıbu şimdiki nesiltüm dijital Xbox One Sve 4K özellikliXbox One X, ekosistemdeki oyuncuları nihayetinde yeni nesil bir konsol satın almaya yönlendirdiğini öne sürüyor.


Microsoft, Game Pass'ten uzun vadeli kazançlar için kısa vadede donanımda bir kayıp almaya istekli olabilir ve yükseltme yapılmadan 4K veya yalnızca dijital konsollar için artık başka bir seçeneğe sahip olmayacak oyuncuların nihai geçişi olabilir. .

Şimdilik hepsi spekülatif, ancak lansmandan sadece birkaç ay kaldığı için bu kuruşları kurtarmaya başlayın.


Herkesten önce en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Microsoft Xbox Series X fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Kaynak:Forbes

  • Geri Cuma satışları: En iyi teklifleri satın alın