Close
 • Ana
 • /
 • Oyun
 • /
 • PS5 haberleri: 'Güzel' özel sürüm Sony PlayStation 5 konsolları geliyor

PS5 haberleri: 'Güzel' özel sürüm Sony PlayStation 5 konsolları geliyor

PS5tasarım kesinlikle dünya çapında fikir ayrıştırdı, pek çoğu alışılmadık görünümüyle biraz şaşkına döndü, onu bir ISP yönlendiricisinden Dubai gökdelenine kadar her şeyi acımasızca karşılaştırdı.

Uzay çağı tasarımını televizyonlarının altında bulundurmaktan pek memnun olmayanlar, projeye çok yakın biri yeni tasarımların gelebileceğini ima ettiği için biraz daha uzun süre dayanmak isteyebilir.

 • Son Dakika! Amazon'da PS5 fiyat sızıntıları - ve YAY !, süper uygun fiyatlı
 • PS5 haberleri: PlayStation 5 kullanıcı arayüzü detayları ortaya çıktı
 • BÜYÜK Amazon cihaz satışı birdenbire düşüyor
 • The Last of Us 2 incelemesi: PS4'ün son hoorahı?
 • En iyi PS5 oyunları: Hangi PlayStation 5 oyunlarını satın alacaksınız?
 • PS5'in Xbox Series X'e göre üstünlüğünün beş yolu

Sözler, PlayStation’ın UX tasarımından sorumlu başkan yardımcısı Matt MacLaurin'den geliyor ve her yerde Microsoft'un sahip olduğu LinkedIn ile ilgili haberleri duyuruyor. MacLaurin, LinkedIn'e yaptığı bir yorumda, 'Bu amiral gemisi / referans olsa da, daha da güzel (ve umarız ki radikal) özel baskılara güvenebilirsiniz,' diye yazdı,VG247 raporları.

Ayrı bir yorumda, 'Özel sürümlerle özelleştirme, daha önce görülenlerin ötesinde olacak' dedi. 'Biri Reddit'te tahta bir tane alay etti ve çok güzel görünüyor.' MacLaurin'in neyi 'çılgınca iyi' olarak tanımladığını merak ediyorsanız,bu Reddit yazısıdırbildiğimiz kadarıyla.


Bu Sony için biraz uzaklaşma olabilir. Geçmişte özel sürüm PlayStation konsolları olsa da, bunlardan herhangi birine özellikle 'radikal' demekte zorlanacaksınız. PlayStation 4 için, geleneksel gövdenin üzerinde tipik olarak farklı renkli kaplamalar oluşturdular. Söz konusu özel sürümler genellikle yetersiz tedarikle sonuçlanır ve daha sonra ikinci el piyasada fahiş ücretler karşılığında satılır. Örneğin, orijinal PlayStation'la aynı klasik gri tonunda olan 20. yıl dönümü PS4, şimdi sizi 1.000 doların üzerine çıkaracak.

Özel sürüm konsollar özellikle çekici gelmiyorsa, Sony'nin önümüzdeki birkaç yıl içinde PS5'in daha küçük, daha hafif bir sürümünü üretme şansı çok yüksektir, eğer geçmişte yaşanacak bir şey varsa. Şimdiye kadar yapılan her PlayStation, lansmandan sonraki üç ila altı yıl arasında, sonunda Sony tarafından küçültüldü.


Tüm gözler 2023 PS5 Slim üzerinde, o zaman ...

Bugünün en iyi Sony PlayStation VR fırsatları 736 Amazon müşteri yorumu Sony PlayStation VR Amazon Prime 339,99 $ PlayStation VR Marvel's Iron's Iron ... Walmart349,99 GörünümSony PlayStation VR Marvel's ... Lenovo USA349,99 GörünümSony VR paketi: Sonly ... Amazon $ 389,59 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz