Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 haberleri: God of War tasarruf aktarımı, PS4'ten sorunsuz bir şekilde geçmenize izin verecek

PS5 haberleri: God of War tasarruf aktarımı, PS4'ten sorunsuz bir şekilde geçmenize izin verecek

PS5lansman neredeyse burada ve konsol için sahip olunması gerekenler listesini oluşturan bir dizi onaylanmış başlığın yanı sıraPS5 oyunlarıSony ayrıca hayranlarına, yeni nesil donanımın% 99 ile geriye dönük olarak uyumlu olacağına dair güvence verdi. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewoyunlar.


Bu, Microsoft'unXbox Series Xve oynama yeteneğidört konsol neslideğerinde başlık, ancak yükseltmeye karar veren oyuncuları mutlu etmek için yeterli.

God of War, PS5'te oynanabilecek oyunlar arasında yer alıyor ve Sony Santa Monica, oyuncuların yeni sistemden bekleyebilecekleri destek ve faydaların ayrıntılarını az önce bıraktı.

İster oyunu ilk kez alıyor olun ister NG + tasarrufunu bitirmek istiyor olun, # PS5'teki God of War (2018) şunları sunacaktır: 🎞️ & lsquo; Favor Performansı & rsquo; video seçeneği🎮 Transferleri Kaydet - PS4'te kaldığınız yerden başlayın!26 Ekim 2020

Stüdyotweet attıOyuncuların, PS4'te hedeflediği 30 fps'den bir artış olan PS5'in 'Performansı İyileştir' video seçeneği ile '60 fps'ye kadar' bekleyebilecekleri. Çözüm seçenekleri onaylanmadı.


sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewOyunun sürümü, oyunu 1080p'den 4K'ya yükseltmek için konsolun Performans Modunu kullanır (onaylanmışSony Santa Monica'dan Cory Barlog), böylece oyuncular daha düşük kare hızıyla eşleştirilmiş daha yüksek çözünürlük veya daha yüksek kare hızıyla daha düşük çözünürlük arasında geçiş yapabilirler.

PS5'in hangi seçenek kombinasyonunu sunduğunu ve 60 fps'nin PS4 Pro'dakinden daha tutarlı bir deneyim olup olmadığını bekleyip görmemiz gerekecek.


  • PS5 ön siparişleri:PS5 nereden alınır
  • Atari, PS5 partisini yepyeni bir konsolla çökertti

Stüdyo ayrıca God of War PS4 kayıt dosyalarının PS5'e aktarılacağını doğruladı, bu nedenle baba-oğul maceranızı henüz bitirmediyseniz, yeni konsolunuza taşıyabilirsiniz. Ve bu senin için geçerliGod of War 3 remasterçok!

Bu özellik, tüm oyunlarda olmayacağı için hayranlar için bir tartışma konusu olmuştur.transferleri kaydetme desteğimevcut ve yeni nesil sistemler arasında.


Henüz oyunu almadıysanız,Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıbaşlığın yanı sıra diğer PlayStation oyunları ve aksesuarları için indirimler için sayfalar.

Bugünün en iyi God of War fırsatları 527 Amazon müşteri yorumu İndirimli Fiyat God of War Hits - PlayStation ... Amazon Prime 19,99 $ 9,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle God of War (Ciltsiz Kitap) Walmart17,99 15,60 ABD doları GörünümGod of War Amazon Prime 16 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle God of War - Playstation 4 Amazon Prime 29,99 $ 19,99 $ Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Kontrol edin Amazon En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz