Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 haberleri: Yeni Yüzüklerin Efendisi oyununda gösterilen İNANILMAZ grafikler

PS5 haberleri: Yeni Yüzüklerin Efendisi oyununda gösterilen İNANILMAZ grafikler

PS5grafik yetenekleri başka bir şey gibi görünüyor. 10,2 Teraflop grafik gücü ve ışığın oyun içi nesnelere ve ortamlara yansıma şeklini doğru bir şekilde gösteren yeni nesil gelişmiş ışın izleme ile oyun, hiç bu kadar iyi görünmemiş olacak.


Godfall gibi oyunlar için fragmanlarda küçük PS5 grafikleri gördük, ancak şimdi sizin için bir PS5 oyununa başka bir gerçek göz atıyoruz: Daedelic'in yeni fantezi gizli oyunu Lord Of The Rings: Gollum'dan bazı eski fotoğraflar ilk yayınlandı Alman sitesindeOyun yıldızı.

  • PS5 hayranları - bunu izlemek isteyeceksinizXbox Series X oyunlarının tanıtımı
  • DahaPS5 Oyunları
  • Xbox One Oyunları

LOTR: Gollum, J.R.R.'den kötü, hileli, sahte küçük yaratığın maceralarını takip ediyor. Tolkien, değerli yüzüğü için Orta Dünya'da gizlice dolaşırken eserlerini yayınladı. Hem Peter Jackson filmlerinden hem de orijinal kitaplardan olayların ve tasarımların bir kombinasyonuna dayandığı söyleniyor.

Kıdemli Yapımcı Kai Fiebigtakımın 'sadece filmleri izleyenleri kızdırmak istemediğini' söylüyor. Ama kısaca Andy Serkis'e benzemiyor. ' Bununla birlikte, oyunun bu en son ekran görüntülerine göre (hala geliştirme aşamasında), hareket yakalama aktörünün karakteri canlandırmasının bir kısmı oyunun tasarımına sızdı.

Burada üç ekran görüntüsü görülebilir: Biri, Gollum'un kafasındaki birçok sesi betimleyen karakterin yakından görünümü. Yaratıcı ekip geçmişte kararlarınızın karakterin yayını etkileyeceğini söyledi: oyunda kötü kararlar verirseniz kötü sesiniz daha belirgin hale gelir. İyi seçimler yapın, iyi 'Smeagol' tarafı gelişir. Bu benzersiz bir mekanik, Star Wars: Knights of the Old Republic gibi oyunlarla ünlenen çoktan seçmeli 'iyi ve kötü' bitiş formatının bir adım ötesinde.


Yüzüklerin Efendisi: Gollum(Resim kredisi: Daedelic)

Karakter modeli henüz beklediğimiz kadar detaylı görünmüyor, ancak oyunun 2021'e kadar çıkması bekleniyor, bu yüzden cila eklemek için bolca zaman var.

Etkileyici görünen şey oyun içi ortamlardır. Mordor ülkesinin (muhtemelen) birkaç fotoğrafını görüyoruz. Arka plan olarak etkileyici görünse de, PS5'in gelişmiş katı hal sürücüsünün yükleme sürelerini gizleyen gizli 'koridorları' ortadan kaldıracağını biliyoruz. Bu, ekran görüntüsünde gördüklerinizin tamamının ve çok daha fazlasının halihazırda yüklenmiş olduğu ve mevcut nesil konsollarda mümkün olmayan şekillerde etkileşime girmeniz için hazır olduğu anlamına gelir. Harika, ha?


Yüzüklerin Efendisi: Gollum

(Resim kredisi: Daedelic)

2000'li yılların başlarında Lord Of The Rings oyunlarının (çeşitli kalitede) akınından sonra, franchise on yıl sonra Middle Earth: Shadow of Mordor serisiyle geri döndü.

Yüzüklerin Efendisi: Gollum, PS5 ve Xbox Series X'te mevcut olacak, bu nedenle aynı harika teknolojinin, hikaye anlatma kararlarının ve seviye tasarımlarının platformlarda yaygın olmasını bekleyebiliriz. Bize yeni nesil konsolların yetenekleri hakkında yeni bir şey öğretmiyor, ancak birkaç şeyi rahatça doğruluyor. Şimdi, sadece büyük bir PS5 açıklamasına ihtiyacımız var ...

Bunu beğendin mi?


  • Çarpıcı PS5 tasarımı
Bugünün en iyi Sony PlayStation VR fırsatları Sony Playstation VR Mega ...399 ABD doları GörünümPlaystation VR Mega Pack 3 Oyun Adamları469,95 ABD doları GörünümPlaystation VR Mega Paket 3 Kogan.com485,95 ABD doları GörünümSony PlayStation VR Kamera ... Amazon $ 734,10 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Playstation DualShock 4 fiyatları Sony PS4 Dualshock 4 Wireless ... Ebay45,99 Görünümİndirimli Fiyat PlayStation DualShock 4 ... Amazon Prime $ 89.95 $ 74.95 Sony 711719870050 Playstation'ı Görüntüle ... mwave75 ABD doları Görünümİndirimli Fiyat PS4 PlayStation Dualshock 4 ... Kogan.com89,95 ABD doları 79 $ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz