Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 sahipleri: Yeni nesil konsolunuz her an ölebilir mi?

PS5 sahipleri: Yeni nesil konsolunuz her an ölebilir mi?

PS5nihayet burada, katılıyorXbox Series XveXbox Serisi Syeni nesil konsolların öncüsü. Ancak, PlayStation dünyasında her şey yolunda değil, çünkü çok sayıda kullanıcı yeni konsollarıyla ilgili çeşitli sorunlar bildiriyor. PS5 ölümü sizin için olası bir sonuç mu? Hayır. Ancak, PS5 sorunları yaşıyorsanız, makbuzunuzu sakladığınız için memnun olacaksınız.


Ne yazık ki, yeni PlayStation 5 ile ilgili hangi hatalar belirli bir oyunla bağlantılı görünmüyor. Sorunları daha da kötüleştirmek için, yazı yazarken, bu hatalardan biri için bilinen tek düzeltme, PS5'i tamamen fabrika ayarlarına sıfırlamaktır.

  • Noel'i kurtarmak için daha fazla PS5 stoğu geliyor!
  • PS5 hataları nasıl düzeltilir: bilinen tüm PlayStation 5 başlatma sorunları ve bunların nasıl düzeltileceği
  • Walmart PS5 ve Xbox Series X hisse senedi güncellemesi: BUGÜN daha fazla konsol geliyor!
  • Samsung Galaxy Note 21 BOMBSHELL yeni bir çağın başlangıcına işaret ediyor
Şimdiye kadarki PS5 deneyimim. Daha doğrusu, dürüst olmak gerekirse ayıp. Hatalı bir sistemim varsa ya da bu gecikme tüm oyun boyunca oldu. Şimdiye kadar bir sistem kapalıyken 4 kilitlenme dahil.itibarenr / playstation

Bunun diğer oyunlarda da olduğunu duydum, sadece bu oyunda değil13 Kasım 2020

Şu anda PS5 oyuncularını rahatsız eden daha yaygın olarak bildirilen sorunlardan biri, oyun sırasında ani ve açıklanamayan performans düşüşleridir ve bazı kullanıcılar konsollarının donduğunu veya tamamen kapandığını bildirmiştir. Bu sorun PS5 konsolunun kendisinde gibi görünüyor ve sistemin paketlenmiş oyunu Astro'nun Playroom'u da dahil olmak üzere birden çok oyunda görünüyor.

bu da geçen hafta millerle oldu.13 Kasım 2020


Sony'nin bu sorunların nasıl çözüleceğine dair resmi bir açıklaması olmasa da, kullanıcılar Sony'nin doğrudan mesajlarla destek sunduğu Twitter'daki resmi PlayStation destek hesabına başvurdu. Benzer sorunları yaşayan başkalarının da aynısını yapmasını öneririz.

Bunu duyduğuma üzüldüm. Bu durumda Direkt Mesajınız ile daha fazla bilgi gönderebilmeniz için bizi Twitter üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Bunu yaptığınızda bize bildirin.13 Kasım 2020


PS5'in sorunları maalesef burada bitmiyor. Bildirdiği gibiİtme MeydanıKullanıcılar, PS5 konsollarının, görünürdeki bozulmanın ardından bir veritabanının yeniden oluşturulmasını gerektirdiğini bildiriyor. Push Square, oynamaya çalıştıktan sonra kendi personelinin sorunu yaşadığını bildirdi. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewharici depolamadan oyun. Konsol aniden kapandı ve yeniden başlatıldığında bir veritabanının yeniden oluşturulmasını gerektirdi.

Bir ikenRedditKullanıcı, 45 dakika boyunca üç yeniden oluşturma işleminden sonra sorunlarını basit bir yeniden başlatma yoluyla çözebildi, diğer kullanıcılar veritabanı bozulmasıyla ilgili daha yaygın sorunları bildiriyor.


Bunu araştırıyoruz11 Kasım 2020

Giant Bomb'un kurucu ortağı ve editörü Jeff Gerstmann, Spider-Man Remastered çalışırken PS5 dinlenme moduna alınırsa tüm sistemin çökeceğini tespit etti. PS5 daha sonra yeniden başlatıldığında, kullanıcının veritabanını yeniden oluşturması gerekir.

Bu makalede bahsedilen diğer konularda olduğu gibi, henüz resmi bir düzeltmeye dair bir açıklama yok. Ancak Insomniac Games'in (Spider-Man Remastered geliştiricileri) topluluk direktörü Jeff Stevenson, bu konunun araştırılmakta olduğunu söyledi.

Tüm bunlara rağmen, PS5, Xbox Series X ve Xbox Series X'i çevreleyen raporlar ortaya çıktığı için lansman sorunlarına sahip olmak konusunda yalnız değil.benzersiz sorunlar kümesi.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:İtme Meydanı