Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 stok yenileme oy pusulası delicesine pahalıdır ancak soyucuları yenmenize izin verir

PS5 stok yenileme oy pusulası delicesine pahalıdır ancak soyucuları yenmenize izin verir

Matkabı biliyorsunPS5veXbox Serisi Xşimdiye kadar; Onları elde etmek hala her zamanki gibi zor, bu yüzden size yardım etmek için buradayız. Ve bugünün güncellemesi, botsuz olduğu için PS5 alma şansınızı artırmanızı sağlamalıdır - ancak bu bir oylama sistemidir, dolayısıyla iyi bir şans dozu vardır.


Box.co.uk, Xbox Series X'i çalıştırıyor veXbox Serisi Skonsollar piyasaya çıktığından beri oy pusulaları ve şimdi PS5 için aynısını yapıyor. Ancak önceki oylamaların aksine, PS5 bir paketin parçası olarak sunuluyor ve ucuz değil! Dijital veya standart modele sahip olmanıza bağlı olarak size 359,99 £ veya 449,99 £ maliyeti olan bağımsız konsol yerine, Box'ın paketi size 849,99 £ geri getirecektir.

PS5 oy paketi Box.co.uk

(İmaj kredisi: Box.co.uk)

Sadece bir hatırlatma, bu oylar ücretsiz değil; her iki konsolun da piyasaya sürülmesinden bu yana gördüğümüz devasa kafa derisi sorununu aşmanın bir yolu. Küresel çip sıkıntısı, sektörler arasında üretimi etkiledi ve Microsoft ve Sony, baskıyı hissettiler. Bu arada konsollar fahiş miktarlar için yeniden satılıyor ve perakendecilerdeki stoklar dakikalar içinde tükendiği ve yeniden stoklar çok az olduğu için insanlar nakit veriyorlar.

Oylama, botlarla savaşmayı unutmanızı sağlar ve katılımcılara bir PS5 paketi satın alma konusunda adil bir şans sunmanın yanı sıra, siteyi bunaltan trafik akışının önüne geçmenizi sağlar. Aramanıza başka bir yerde devam etseniz bile kesinlikle girmeye değer. Size bir satın alma işlemi yapmanıza izin veren bir e-postayla uyanabilirsiniz - gitmeye hazır olmak için parayı bir kenara ayırdığınızdan emin olun.


Paket bir PS5 disk sürümü, ekstra bir DualSense denetleyicisi, Ratchet & Clank: Rift Apart ve bir nedenden dolayı Logitech G923 Yarış Direksiyonu (289 £ değerinde) içeriyor. Rastgele yarış direksiyonu bir yana, bu aslında oldukça sağlam bir paket ve Ratchet & Clank: Rift Apart, PS5 ve DualSense'in neler yapabileceğini gösteren çarpıcı bir vitrin olmasının yanı sıra harika bir oyun. Paketin değeri 868,97 £, ancak 849,99 £ ödeyeceksiniz.

İlk PS5 oylaması 22 Temmuz'da yapılacak ve kazananlarla iletişime geçilerek ödemelerini yapmaları ve belirli bir zaman aralığında satın almalarını sağlamaları için davet edilecek. Bunu kaçırırsanız, paket rastgele seçilen başka bir müşteriye sunulacaktır, bu nedenle spam klasörünüzü kontrol ettiğinizden emin olun. I vurBox.co.uk bağlantısıoy pusulasına gelecek haftaki çekilişten önce girmek için. Ve bizim kontrol ettiğinizden emin olunPS5 stok takipçisiarada. İyi şanlar!