Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 stok yenileme: Bu hafta bir PS5'i paketlemeyle ilgili değişikliklerinizi en üst düzeye çıkarmak için bu en iyi perakendeci ipuçlarını izleyin

PS5 stok yenileme: Bu hafta bir PS5'i paketlemeyle ilgili değişikliklerinizi en üst düzeye çıkarmak için bu en iyi perakendeci ipuçlarını izleyin

Eğer bir şeyi ele geçirmeye çalışıyorsanPS5lansmanından bu yana vePS5 stok takipçisi, ne kadar zor olduğunu anlayacaksın. Neyse ki topluluk, bir konsolu güvence altına almanın en iyi yolunu çeşitli perakendecilerde bulmak için bir araya geldi, böylece yeni bir PS5'i güvenceye alma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için bu ipuçlarını takip edebilirsiniz.

Sony yeni nesil donanımını piyasaya sürdüğünden beri, ödeme ve teslimat ayrıntılarını girerek zaman kaybetmeden ödeme sürecini olabildiğince çabuk tamamlayabilmeniz için ana perakendecilerde hesap açmanızı teşvik ediyoruz, ancak bu kadar. şimdi eski haber. 2021, hızlı ödeme sürecini tersine çeviriyor.

Konuyla ilgili hikayemizde kısaca bahsettiğimiz gibibüyük Mart PS5 stoku, her perakendecide optimum bir ödeme süreci var, üç ayı aşkın süredir siperlerde olduğumuz ve bu hafta daha fazla PS5 stoku için hazır olan bir dizi perakendeci ile artık anlaşıldı, şimdi hazırlanmaya başlama zamanı .

PS5 stok takibi Twitter hesabı,PS5Stok Uyarısıİngiltere. PS5'in bölge kilitli olmadığını unutmayın, bu nedenle teslimat kapsamına girdiğiniz sürece iyisiniz.


perakendecilerPS5 stok yenilemesi için bahşiş verildiBu hafta, Argos'lu John Lewis, Very ve AO ve önümüzdeki iki hafta boyunca bir süre sonra davayı takip eden Amazon UK'yi içeriyor. Currys'in 'devasa bir PS5 düşüşü' işlediği söyleniyor, bu yüzden GAME 22-26 Mart civarında başka bir dalga için sabitlenirken web sitesine göz kulak olacağız.

Eğer alışveriş yapıyorsanızOYUN,Mevcut tavsiye, bağımsız konsol yerine paketleri tercih etmek ve işleri biraz daha hızlandırmak için otomatik doldurma ile misafir olarak ödeme yapmaktır. GAME ayrıca, 'OYUN kuyruğunu atlayarak alınırlarsa' siparişleri iptal etmek de dahil olmak üzere, botları engellemek için yeni önlemler aldı, bu yüzden sabırlı olun ve sıranızı bekleyin.


Argusalışveriş yapanlara, uygulama içi sepetlerine taşımadan ve PC'de kontrol etmeden önce uygulamadaki istek listelerine PS5'i eklemeleri söyleniyor, ki bu biraz dolambaçlı görünüyor. birine görePS5 stok takip hesabı, ürünleri istek listesinden uygulama içi sepete taşıma işlevi yalnızca Android kullanıcıları ile sınırlıdır, ancak iPhone kullanıcılarına geçici bir çözüm olarak BlueStacks Android öykünücüsünü PC/Mac'e indirmeleri önerilir. Ardından, sepetinize istek listesi öğeleri eklemek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Jüri yola çıktıKöriler, ancak dilek listesi hareketi oradaki alışveriş yapanlar için de tavsiye ediliyor.Amazon UKkullanıcılar ayrıca not almalıdır; en iyi PS5 alma şansı için istek listenizden sepetinize eklemeniz söylendi.


Bu ipuçlarının hepsini denemedik, ancak dizideki birisöz konusuGAME'deki misafir ödemesi, bir PS5'e sahip olmalarının 'tek nedeni', bu da bu sürecin oldukça vurgulu bir onayı gibi görünüyor, bu yüzden bir koşuşturma yapalım diyebiliriz! Hala eli boşsan, kaybedecek neyin var?

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 DualSense Kablosuz Denetleyici fırsatları pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickİndirimli Fiyat PlayStation 5 DualSense... Amazon Prime £59,46 £53,08 GörüntüleSony PlayStation 5 DualSense... John Lewis 56,99 £ GörünümPlaystation 5 Playstation 5... very.co.uk £59,99 Daha Fazla İndirim Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz