Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • GAME'de PS5 stok yenilemesi CANLI! Bir konsolu çantaya koymak için bu ipuçlarını izleyin

GAME'de PS5 stok yenilemesi CANLI! Bir konsolu çantaya koymak için bu ipuçlarını izleyin

Sony hızlanıyorPS5stoklar, bu ay iki büyük sevkiyat için ayarlandı; ilki bu hafta başlıyor, ikincisi ise Mart ayının son haftası için ayarlandı. Bir dizi İngiltere perakendecisi bu hafta büyük bir PS5 stoku için sabitlendi ve GAME bunlardan biri.


En iyisinin nasıl yapılacağına dair birkaç ipucu gördük.ödeme sürecinden geçmekancak GAME, herkesin bir tane satın almak için adil bir şansa sahip olduğundan emin olmak için kullandığı yeni sisteme değinerek, bir PS5'in nasıl güvence altına alınacağına ilişkin daha fazla ayrıntıyı yayınladı.

PS5 stok takip hesabı,PS5Stok Uyarısıİngilterebir PS5'e el atmaya çalışırken sırayı atlamaya çalışan istekli oyuncuların sadece ayağına ateş ettiğini paylaştı. GAME, 'OYUN kuyruğunu atlayarak alınmış' siparişlerin iptal edilmesini içeren yeni önlemler ortaya koydu; bu nedenle, bu yönteme güveniyorsanız, yeniden düşünmenizi öneririz.

Aynı kart detayları, aynı GAME hesabı veya aynı adres kullanılarak daha önce bir PS5 sipariş edilmişse, GAME siparişleri de iptal edecektir. Açıklıyor:

'Bunların hepsi, henüz bir konsol almayı başaramayanların, konsolu güvenceye almak için mümkün olan en iyi şansa sahip olmalarını sağlamak için.'


Bugün GAME'de PS5 satın almak isteyen oyunculara misafir olarak ödeme yapmaları tavsiye edildi. İkisi dePS5 standart sürüm,PS5 Dijital Sürüm, vePS5 paketlerişimdi canlı.

PS5 bölge kilitli değil, bu nedenle dünyanın neresinde olursanız olun onu teslim almayı başarabilirseniz, tüm bölgesel düşüşlere göz kulak olmaya değer.PS5 stok takipçisi.