Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 stokları bitmedi: bu perakendecilerde önümüzdeki hafta daha fazla konsol düşecek

PS5 stokları bitmedi: bu perakendecilerde önümüzdeki hafta daha fazla konsol düşecek

rivayet edilenMart PS5 stokuile bu hafta gerçeğe dönüştü.bölgelerdeki perakendecilerdaha fazla düşüyorPS5tüm hafta boyunca stok. İlk başta, Mart ayının ilk ve son haftasında gerçekleşecek olan bu ayın sona ereceğini duymuş olsak da, Sony'nin konsolunu ele geçirmeye çalışan oyuncular önümüzdeki hafta bir şans daha elde edecek gibi görünüyor.


Bu hafta şimdiye kadar Walmart, Target ve GameStop gibi ABD'li perakendecilerin daha fazla PS5 hissesi çıkardığını gördük. hakkında beklediğiniz kadar iyi. Amazon'un PS5 stoku da var ve konsolun bölge kilitli olmadığı göz önüne alındığında, teslimatı çözebildiğiniz sürece, denemek için en az birkaç seçeneğiniz oldu.

Twitter'daki bir dizi PS5 hisse senedi takip hesabı, önümüzdeki hafta daha fazla konsolun düşeceğini göreceğimizi söylüyor, bu nedenle Birleşik Krallık'taysanız, AO, Very, Currys, ShopTo ve John Lewis'e dikkat edin. ABD/ İngiltere/ Avustralya'da PS5'i Pingtwitter'lerde satan perakendecilerin tam listesini bulabilirsiniz.PS5 stok takipçisi.

Bir PS5'e sahip olma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için, önerilenlerden bazılarını bir araya getirdik.PS5'i paketlemek için en iyi ipuçlarıalışveriş yapabileceğiniz farklı perakendeciler için uyarlanmıştır.

Çitin üzerindeyseniz, belki de PS5 fiyat etiketinden vazgeçtiyseniz, sizin için yeni bir konsola birkaç yüz dolar düşürmeyi daha az acı verici hale getirecek iyi haberlerimiz var; 2020 enflasyonuna göre ayarlandığında, PS5 veXbox Serisi Xaslında aralarındaen ucuz ev konsolları, orijinal PlayStation'dan daha ucuza geliyor,PS3,Xbox 360, veXbox Bir.


Artık paranızla ayrılmaktan mutlu olduğunuza göre, kötü haber şu ki bir süre PS5 bekliyor olabilirsiniz; soyucular bir yana, her iki konsolun da kullandığı, akıllı telefonlarda ve arabalarda da kullanılan endüstri çapında bir çip sıkıntısı var. ABD'de Başkan Biden,icra emri imzaladıtedarik zincirindeki 'güvenlik açıklarını' ele almak için, ancak şu an için durumun gerçekliği, kıtlıkların uzun yıllar boyunca devam edebileceğidir.gelecek yılın ilk yarısı.

Umarım stok takipçimiz size yardımcı olur ve Microsoft'un konsolunu izliyorsanız, Pingtwitter'lere baktığınızdan emin olun.Xbox Series X stok takipçisifazla.