Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Son dakika fiyat düşüşü için PS5 seti - Xbox Series X sayesinde

Son dakika fiyat düşüşü için PS5 seti - Xbox Series X sayesinde

Sony hala fiyatlandırma ve piyasaya çıkış tarihi üzerinde duruyor.PS5ve PS5 Digital Edition konsolları, 9 Eylül'de PlayStation'ın 25. yıl dönümünde ayrıntıları duyacağımız tahmin edilmesine rağmen.

Bunun yerine, günü bir fırsat olarak değerlendiren Microsoft'du.Xbox Series X lansman tarihi ve fiyatıtamamen dijitalden sonraXbox Series S ayrıntıları sızdırıldıönceki gece.

Sızıntıdan önce, iki şirket diğerinin önce göz kırpmasını bekliyor gibi görünüyordu, bu da onlara tepki vermeleri ve gerekli gördükleri son dakika değişikliklerini uygulamaları için zaman veriyordu; ve Sony'nin Microsoft'un duyurusunun ardından PS5'in fiyatını düşürdüğüne dair söylentilerle birlikte durum tam olarak böyle görünüyor.

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.


Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

GöreOyuncu'duruma genel bir bakış' sahibi olarak tanımlanan kaynağının PS5, Xbox Series X'in 499 $ / 449 £ / 749 AU $ 'sından' oldukça 'daha yüksek bir fiyatla piyasaya sürülecek ve PS5 Digital Edition ve Xbox Series S '299 $ / 249 £ / 499 AU $ fiyat etiketi.

Microsoft'un tam olarak ortaya çıkmasından hemen sonra durum buydu, ancak web sitesi o zamandan beri Sony'nin yeni Xbox donanımı ile daha iyi rekabet edebilmek için konsolunun fiyatını düşürdüğünü bildirdi.


PS5 ve PS5 Digital Edition'ın son fiyatlarının şimdi sırasıyla 499 $ ve 399 $ olduğu söyleniyor. En son raporların iki konsolun fiyatını 499 $ / 449 £ / 499 € ve 399 $ / 349 £ / 399 € olarak belirlediği göz önüne alındığında, bu aslında bir fiyat indirimi gibi görünmüyor.

Ancak, eğer-dibaşlangıçta 50 $ - 100 $ arasında daha pahalı olacaksa, oyuncular bu haberi duymaktan memnun olacaklar.


Microsoft, yeni donanımının satıldığından emin olmak içindurdurulduXbox One XveXbox One S Tam Dijital Sürüm, yeni nesil seçenekleri 4K veya tamamen dijital olarak oynanabilecek tek yer haline getiriyor.

Buna ek olarak,Xbox Tam ErişimXbox Series X'i aylık 35 $ / 29 £ / AU 46 $ ve Xbox Series S'yi aylık 25 $ / 21 £ / 33 $ karşılığında sunan program. Faizsiz kredi sözleşmesi 24 aya yayılır ve bu süre için Game Pass Ultimate'ı içerir.

Bu arada, ile mücadele ettikten sonraPS3çok pahalı olduğu için eleştirilen Sony, onu parkın dışına çıkardı. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewve şimditüm zamanların en çok satan ikinci konsolu- PS2'nin arkasında.

Sony, pahalı bir donanım parçasıyla, özellikle de pandeminin kişisel finansmanı olumsuz etkilemesiyle kendini yarıştan saymak istemiyor. Microsoft ile eşleştiği sürece endişelenecek bir şeyi olmamalıdır.


Günümüzün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 674 Amazon müşteri yorumu Black bundle Sony PlayStation 4 Pro ... Office Depot399,99 GörünümPlayStation 4 Pro 1 TB Konsol ... Amazon Prime 564 $ Siyah paketi görüntüle Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon Prime 569,99 $ PlayStation 4 Pro 1 TB Konsolunu Görüntüle Amazon Prime 593,89 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Oyuncu

  • Kara Cuma 2020: en iyi Black Friday fırsatlarını satın alın