Close
 • Ana
 • /
 • Oyun
 • /
 • Konsolunuzu kullanma şeklinizi değiştirecek MAJOR yazılım güncellemeleri için PS5 seti

Konsolunuzu kullanma şeklinizi değiştirecek MAJOR yazılım güncellemeleri için PS5 seti

PS5ile karşılaştırıldığında bir dizi iyileştirme ve yükseltmeyi bir araya getiriyor sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewve hatta denetleyici bile yeni DualSense için DualShock takma adından vazgeçerek bir revizyon geçirdi.

İşlerin yazılım tarafı çoğunlukla gizli tutulsa da, yeni bir sızıntı, büyük boyutlu partiler ve konsol istek listeleri de dahil olmak üzere yolda olduğu bildirilen bir dizi yeni özelliği ortaya çıkardı.

 • PS5 ön sipariş anlaşmaları: PS5 nereden alınır
 • PS5 ve Xbox Series X ön sipariş bombası indirimleri
 • PS5’in süper şarjlı gizli silahı Xbox Series X'i içiyor

Vahiy, PlayStation Store'un redditor'un web sayfası kaynak kodundan geliyoru / Kgarveyetrafı kazdı. Bu ResetEra kullanıcısına yol açarToumariİstek listelerinin nihayet Sony'nin konsoluna geleceğini ve sadece web tabanlı mağazayla sınırlı kalmadığını gösteren ek bulgular yayınlamak.

2015 yılında mağazanın web sürümü için istek listeleri yayınlandı, ancak oyunlara PC'niz, tabletiniz veya mobil cihazınızdan ziyade konsolunuzda göz atmak isterseniz, bu kullanıcı deneyiminde büyük bir gelişme olacak.


Şu anda, PlayStation'ın istek listesi, listelerindeki oyunlar satışa çıktığında oyuncuları bilgilendirmiyor, bu yüzden umarım bu konsolun kullanıma sunulmasıyla birlikte eklenecek bir şeydir.

Görünüşe göre parti sohbeti, 100'e kadar oyuncunun desteklendiği iddia ediliyor, ki bu kaosa dönüşebilir gibi görünüyor, ancak en yakın 99 arkadaşınızla çevrimiçi olarak takılmak için çaresizseniz, bu harika bir haber olacak.


Diğer parti güncellemeleri, grup adını ve simgesini değiştirebilmeyi içerir ve en heyecan verici yönü, PS4, PS5 ve PlayStation Uygulaması'nda arkadaşlarınızla sesli veya mesaj yoluyla sohbet etmenize olanak tanıyan çapraz nesil grup sohbetidir.

 • PS5, bu pahalı lansman sonrası yükseltmeye ihtiyaç duyacak şekilde ayarlandı💸
 • iPhone 12 Apple 1 sürümü tanıtım videosu sizi tam olarak hissettirecek

Sony, PS5'in PS4 oyunlarının% 99'u ile geriye dönük olarak uyumlu olacağını söylemesine rağmen, kaynak kodu görünüşe göre geriye dönük uyumluluğa ve sınırlamalarına da atıfta bulunuyor.


Ne olabileceğine dair hiçbir açıklama yapılmadan 'PS5 güçlendirme modu' ve 'kaldırma' adı verilen bir şey de keşfedildi. Güçlendirme modu, muhtemelen yeni konsolda performansta artış sağlayan PS4 oyunları için geçerlidir. Yayından kaldırmanın kastettiği kimsenin tahminidir.

Tabii ki, tüm bunları bir tutam tuzla almalı ve Sony, konsolun yazılım yükseltmeleri hakkında resmi bir açıklama yapana veya Kasım ayı geldiğinde beklentilerinizi karşılamalısınız.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
 • Siber Pazartesi fırsatları: 2020'nin en iyi Siber Pazartesi indirimlerinden alışveriş yapın