Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 özel baskısı açıklandı - 24K altından yapıldı

PS5 özel baskısı açıklandı - 24K altından yapıldı

PS5bu tatil sezonunun yanı sıraXbox Serisive konsol yalnızca beyaz varyantta mevcut gibi görünürken, Sony bazılarının olacağına söz verdi'güzel' ve hatta muhtemelen 'radikal' özel baskılarbir noktada ortaya çıkıyor.

Beyaz renk grubu, hayranlardan karışık eleştiriler aldı.siyah baskı PS5gayri resmi olmasına rağmen bir ziyafet çekiyor. Birkırmızı ve siyah PS5resmi Sony pazarlama materyali gibi görünen bir şey fark edildi, ancak henüz konsol üreticisi, donanımın lansman sırasında mevcut olabileceği veya bulunabileceği alternatif renkler veya fazladan müşterilerin ne kadar para harcamak zorunda kalabileceği konusunda hiçbir şeyden kaçmıyor onlar için. Ancak bu son özel baskı - bu çok gerçek - bisküviyi alıyor ve muhtemelen birikimlerinizi önyüklemek için boşaltacak!

  • Xbox Series X U-DÖNÜŞ! Microsoft oyunculara verdiği sözü kırdı😞
  • PS5 ön siparişleri: THESE mağazalarında bir PlayStation 5 rezerve edebilirsiniz
  • PS5 oyunları fiyat haberleri - tam da duymak istediklerimiz😊
  • Google yeni Meet özelliğini kullanıma sunarken yakınlaştırma endişelenmelidir

Truly Exquisite, fiyatı yükseltmek ve yakacak parası olan müşterilere yönelik bir estetik yaratmak için günlük teknoloji ürünlerine değerli metalleri ve Swarovski Kristallerini tokatlayan lüks bir İngiliz markasıdır. Ve daha yeni ortaya çıktıPlayStation 5'in Özel Sınırlı Lüks SürümüKonsolu 24K Altın, Platin ve sınırlı bütçeye sahip olanlar için 18K Rose Gold olarak sipariş edilebilecek şekilde gören.

Konsol, katı 9K altın kadar anlamsız değil sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-review(üzerindenMetre) 8,390 £ 'luk bir fiyat etiketi ile geldi, ancak ucuz olmasını beklemeyin! Eğlence merkezinizi parlatmak için bir tane çekmeyi düşünüyorsanız, 'en az birkaç bin İngiliz sterlini' harcamaya hazır olun. Truly Exquisite'in kurucusu ve CEO'su Kunal Patel şunları söyledi:


'PS5, muhtemelen piyasaya sürülecek en çok beklenen oyun konsolu ve birçok insan bu sürüm için yıllardır bekliyor. Gerçekten göze çarpmak isteyen kişiler için sınırlı sayıda lüks bir PS5 sunarak popüler bir seçim olacaktır.

'En seçkin müşterilerimizden bazılarının PS5'in renderları olduğunu gösterdik ve zaten piyasaya sürülmeden bile bunları sipariş etmek isteyen müşterilerimiz oldu. Bunlar, özellikle dünya çapında muhtemelen 100'den fazla parça piyasaya sürülmeyen sınırlı parçalar olması nedeniyle oldukça popüler olacak. '


Ayrıca altın kaplamalı işler de varDualSense denetleyicive web sitesinde kulaklıklar, ancak bunların satılık olup olmayacağından veya sadece PS5 görüntülerine eşlik edecek modellerden bahsetmiyor.

2013 yılında Harrods bir24 ayar altın kaplama Xbox One6.000 £ için, 24K altın kaplamalı PS5'in fiyatının o bölgede bir yerde olmasını bekleyin - özelliklegörünen devasa boyut.


Bataklık standardı bir sürüm satın almak isteyen herkes için, Sony'nin bize fiyatı söylemesini bekliyoruz, ancak kıyaslandığında fıstık olacak!

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.