Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 Örümcek Adam Miles Morales: Bu MUHTEŞEM PS5 yüz plakalarını paketlemek için son şans

PS5 Örümcek Adam Miles Morales: Bu MUHTEŞEM PS5 yüz plakalarını paketlemek için son şans

İnanılmaz sonraÖrümcek Adam Miles Morales PS5konsept, birkaç ay önce çevrimiçi olarak yaygın bir ilgi gördü, çarpıcı kırmızı-siyah tasarımıyla, ön yüzler artık bu hafta sona eren bir hediye olarak ücretsiz olarak sunuluyor!


Sony varkensatışı durdurduresmi olmayanPS5Bu Örümcek Adam PS5 ön yüzleri, bu hafta sona eren bir yarışmada ödül olarak özel olarak satışa sunulacak. Bu nedenle, bu çok sevilen tabaklardan bir set alma şansı yakalamak istiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede girmeniz gerekecek.

  • PS5 ProİKİ ekran kartıyla Xbox Series X'in hazırlamadığı ölüm darbesi
  • Yeni PS5 geliştirme, aşağıdakilerin yolunu açıyor:Sony PSP 5Gvs Nintendo Switch ölüm maçı
  • PlayStation 5 nereden alınır: PS5 ABD ve İngiltere kılavuzu stoklarını tamamlama kılavuzu (BUGÜN güncellendi)

Giuseppe Spinelli tarafından tasarlanan Spider-Man PS5 ön yüzü, çok sınırlı sayıda üretilmektedir.LetsGoDigitalResmi olmayan PS5 koruyucu çerçeveleriyle ilgili yasal öfke verdikçe, satılamazlar.

Bu yasal işlem esas olarak PlateStation5.com'a yönlendirildi (şu şekilde yeniden markalandı:CustomizeMyPlates.com), geçen ay Sony'nin hukuk ekibiyle ters düşen bir üçüncü taraf sitesi. Şirket o zamandan beriGoFundMe başlattıPS5 ön yüzleri için bir geçici çözüm denemesi.

Sony dalga geçtigelecekteki özel sürüm PS5 konsollarıve muhtemelen gelecekte bir noktada kendi koruyucu çerçevelerini üretecek.


Özel Spider-Man PS5 ön yüzleri yalnızca sınırlı bir süre için ücretsiz olarak sunulacak ve şu anda daha fazlasını üretme planları yok. 5 Aralık'ta sona erecek olan etkinlikte kazanmak için sadece 5 ön yüz mevcut olacak.

Katılmak ve kazanma şansı yakalamak için tek yapmanız gerekenLetsGoDigitalTwitter sayfası ve abone olunSnoreyn'sYoutube kanalı. Bunu yaptıktan sonra, otomatik olarak çekilişe katılacaksınız.


Kazananlar seçildikten sonra LetsGoDigital, adres bilgilerini almak için onlarla Twitter üzerinden özel mesaj yoluyla iletişime geçecektir. Posta ücreti ödemek zorunda kalmayacaklar ve daha da iyisi, hediye uluslararası tüm katılımcılara sunuluyor. Ancak, herhangi bir ülkeden birden fazla kazanan seçilmeyecektir.

Elbette, çekilişin şanslı kazananları, ön yüz gerçekten gelmeden önce kısa bir süre beklemek zorunda kalacak. Şu anda Ocak 2021'de bir noktada yola çıkmaları bekleniyor.


Bugünün en iyi playstation 5 fırsatları SONY Playstation 5 Disc ...1.795 ABD doları GörünümAmazon Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:LetsGoDigital