Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 Spider-Man Miles Morales özel sürüm konsolu kesinlikle ŞAŞIRTICI

PS5 Spider-Man Miles Morales özel sürüm konsolu kesinlikle ŞAŞIRTICI

Sony PS5 için En İyi TV


(Resim kredisi: Sony / LG)

Sony PS5 ile ortak olacak en iyi TV, LG CX'tir. BizimLG CX incelemesiTV'ye maksimum 5 yıldız verdik ve o kadar yüksek puan aldı ki, aslında En İyi Oyun TV'sini kazandıPingtwitter Ödülleri 2020'de. Doğal olarak, çeşitli boyutlarda mevcut olan LG CX, şimdi de bizimen iyi oyun TV rehberiayrıca. PS5 ve PlayStation 5 Digital Edition konsollarından en iyi şekilde yararlanmak için bir TV yükseltmesi arıyorsanız, o zaman LG CX Pingtwitter'ün en iyi seçimidir.

Şu anda mevcut olan en iyi LG CX fırsatlarını görüntüleyin

Artık Sony'ye sadece haftalar kaldıPS5dünyanın her yerinden oyuncuların çaresizce kilitlenmeye çalıştığı mağaza raflarınaPS5 ön siparişiböylece harika oynayabilirlerPS5 oyunlarıÖrümcek Adam Miles Morales gibi.

Ve PlayStation 5 konsolları ve Örümcek Adam Miles Morales hakkında konuşmuşken, yeni bir video yayınlandı.tek kelimeyle çarpıcıÖrümcek Adam Miles Morales Limited Edition konsolu. Tanıtım videosu aşağıda görüntülenebilir.


  • Keşfetmek için çaresiz olduğumuz PS5 sırrı açığa çıktı - ve bu harika bir haber

Spider-Man Miles Morales PS5 konsolu, konsept sanatçısının beyni.Giuseppe Spinelli, teknoloji web sitesi için çene bırakma sistemini oluşturanLetsGoDigital.

Aşağıdaki görsellerin yanı sıra konsept videodan da görülebileceği üzere Spinelli,önceden yayınlanmışSpider-Man PS5 Pro konsolu, ancak daha sonra sadece PS5'i siyah çevirmekle kalmayıp, ardından onu havalı, parlak bir ağ çıkartması ve merkezinde büyük kabartmalı kırmızı örümcekle süsleyerek muhteşemi 11'e kadar çevirdi.


Bu siyah ve kırmızı renk grubu, Miles Morales'in Örümcek Adam kıyafetinden ilham aldı ve şema, konsolun havalandırma deliklerinin etrafındaki LED aydınlatmasına da taşındı.

Spinelli ayrıca, kontrolörlerin ön tarafına monte edilmiş dokunmatik yüzeyinde bir 'Kendin Ol' sloganıyla birleştirilen siyah kaplamalı ve kırmızı örümcek ağına sahip yeni ve havalı tasarıma sahip bir PS5 DualSense denetleyici tedarik ediyor.


PS5 PlayStation 5 Örümcek Adam Miles Morales

(Resim kredisi: LetsGoDigital | Giuseppe Spinelli)

PS5 PlayStation 5 Örümcek Adam Miles Morales

(Resim kredisi: LetsGoDigital | Giuseppe Spinelli)

Pingtwitter'te, bu PS5 özel sürüm konsept tasarımının kesinlikle çarpıcı göründüğünü düşünüyoruz ve tek pişmanlığımız henüz satın alabileceğimiz gerçek bir ürün olmaması. İşte PlayStation ve Insomniac Games'teki (oyunun geliştiricisi) birinin bunu görmesini ve yakında gerçeğe dönüştürmesini umuyoruz.

Hala bir PS5 veya PlayStation 5 Digital Edition mı arıyorsunuz? Ardından, ön sipariş kılavuzunu (yukarıdaki bağlantı) veya aşağıdaki anlaşma grafiklerinde bugünün en son kullanılabilirliğini kontrol ettiğinizden emin olun.


Bugünün en iyi Sony PlayStation 5 fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony Playstation 5 Dijital Sürüm fırsatları Benzer Amazon ABD Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin 130'dan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar için her gün milyon ürün

PS5 haberlerinde başka bir yerde, kısa süre önce ortaya çıktıne kadar depolama alanıkonsol, oyunculara kutudan çıktığı haliyle sunar. PlayStation 5'in SSD'si teknik olarak 825GB kapasitelidir, ancak sistem dosyalarından ve işletim sisteminden sonra bunların hepsi kullanılabilir değildir. Alan yükseltmesine ihtiyaç duymadan kaç oyun yükleyebileceğinizi keşfetmek için hikayeye göz atın.

Buna ek olarak, Japonya'da, Famitsu gibi seçkin başlıklar konsolla uygulamalı olarak PS5 önizlemeleri çoktan başladı. Şu anda izlenecek çok sayıda önizleme videosu var.Pingtwitter'ün en iyiler toplamasına göz atın.

Ve ilginç bir şekilde, bu Japon uygulamalı önizlemelerinden birinden gizemli bir metal somun ve cıvatatespit edildiPS5'in havalandırmasında. Onu ilk tespit eden site olan 4Gamer, somunun çıkarıldıktan sonra PlayStation 5'in dış kasasının çıkarılmasına izin verdiğini ve böylece genişletilebilir SSD yuvası da dahil olmak üzere iç kısımlarına erişilebileceğini iddia etti.

Oyuncular bu konuda daha fazla bilgi için istekli olacaklar, çünkü hisse senedi PS5'te oyun yüklemek için açık bir alan olsa da, çoğu, piyasaya sürüldükten sonra depolama alanlarını oldukça keskin bir şekilde genişletmek isteyecek. Pek çok SSD üreticisi, PS5 ile uyumlu ve 2TB veya daha fazla kapasite sunan sürücüleri şimdiden piyasaya sürüyor.

Son zamanlarda, bizayrıca duydumSony'nin PS5'in lansmanda PS4'ten daha fazla satacağına dair yükseliş inancı. Güney Kore haber sitesine konuşmaNaverPlayStation patronu Jim Ryan şunları söyledi:

'PS5'in ilk mali yılında, PS4 lansmanının ilk mali yılında sattığımızdan daha fazla satacağını düşünüyoruz'.

Bu, Sony'nin PS5 üretim sorunları yaşadığı ve açılış mali yılında beklenenden 5 ila 6 milyon daha az konsol üreteceği söylentisini yatıştırıyor gibi görünüyordu.Sony şiddetle reddettidurum böyle olacaktır.

Ve bu, PlayStation 5 oyuncuları için harika bir haber, çünkü lansman döneminde bol miktarda konsol sunulacağı anlamına geliyor. Şimdi Sony ön sipariş durumunu çözebilirse altın olacağız.

  • Prime Day fırsatları
  • En iyi Black Friday fırsatları
  • En iyi Siber Pazartesi fırsatları
  • En iyi Noel hediyeleri