Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 SSD sıkıntıları, bu yaz dahili depolama yükseltmesiyle erimeye başladı

PS5 SSD sıkıntıları, bu yaz dahili depolama yükseltmesiyle erimeye başladı

eğer senin içini dolduruyorsanPS5Oyunlar içeren sabit disk, depolama sınırına tehlikeli bir şekilde yaklaşmaya başlıyor, Sony'nin bu yaz ek depolama seçenekleri için destek başlattığına ilişkin raporlarla dualarınız yakında yanıtlanacak.

Sony, PS5'i piyasaya sürdü.genişletilebilir depolama desteği devre dışı, ancak özelliğin 'gelecekteki bir güncelleme için ayrıldığını' söyledi. PS5 lider sistem mimarı Mark Cerny, oyunculara testlerinde hangi sürücülerin 'fiziksel olarak uygun' ve hangilerinin 'uygun şekilde yüksek düzeyde kıyaslandığını' bildirmek için şirketin önce uyumluluk testi yapması gerektiğini açıkladı ve oyuncuları 'beklemeye' çağırdı. Sony bir güncelleme ile geri gelene kadar o M.2 sürücüsünü almak.

Bloombergraporlar (aracılığıylaEurogamer) birkaç ay içinde ek sürücüler için destek görecek ve konsolu serin tutmak ve aşırı ısınmayı önlemek için fanların hızını artıracak bir ürün yazılımı güncellemesi yolda.

Olduğu gibi saklayabilir ve oynayabilirsiniz sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewuyumlu bir sabit sürücüden oyunlar, ancak PS5 oyunlarının oynamanız için dahili SSD'den çalıştırılması gerekir. Sadece 667GB kullanılabilir dahili depolama ile, yeni nesil oyunların boyutu göz önüne alındığında, bu alan oldukça hızlı bir şekilde emilecek.


Call of Duty gibi nesiller arası oyunlar bile kontrolden çıkıyor; seri, cömert miktarda depolamaya ihtiyaç duyduğu için rezildir ve Activision, oyunculara 500 GB standardınınPS4 uyum sağlamak için mücadele edecekOyuncular, bugüne kadarki tüm güncellemeleri ve paketleri yüklediyse, Warzone'un İkinci Sezonu ve Soğuk Savaş.

Uyumlu PS5 SSD'ler hiçbir şekilde ucuz olmayacak; NSSeagate Genişletme KartıiçinXbox Serisi XveXbox Serisi S219 $ / 219 £ / 239 € olarak geliyor, bu yüzden PS5 için aynı basketbol sahasına bakıyoruz. Tasarruf etsen iyi olur!


Bugünün en iyi Samsung 980 Pro 1 TB fırsatları İndirimli Fiyat Samsung 980 PRO 1 TB PCIe 4.0... Amazon Prime 192,79 £175.71 GörüntüleSamsung 980 Pro, PCIe Gen 4.0... John Lewis 180 £ Görünümİndirimli Fiyat SAMSUNG 980 PRO M.2 Dahili... Currys PC World 199,99 £ 180'i Görüntüle Samsung 980 Pro V-Nand M.2 1Tb çok.co.uk 199,99 £ Daha Fazla Fırsat Göster Şunları için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz. en iyi fiyatlar