Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 stok düşüşü YAKINDA: yarın GAME'de daha fazla konsol mevcut

PS5 stok düşüşü YAKINDA: yarın GAME'de daha fazla konsol mevcut

PS5stoklar bu ay yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor ve bu hafta perakendecilerin bölgeler arasında neredeyse her gün PS5 stok dalgaları yayınlamasıyla dolu dolu geçti. İngiltere'de, GAME yarın daha fazla PS5 envanteri çıkarmak üzereyken, Currys çok geride olmayacak gibi görünüyor.

Eğer bize ayak uyduruyorsanPS5 stok takipçisi, ABD'de bu hafta GameStop, Costco ve Target'tan PS5 stokunun çıktığını, İngiltere'de ise Very ve John Lewis'in PS5 stoklarını yenilediğini göreceksiniz.tahmin edildiği gibiTwitter hesaplarını takip eden birden fazla PS5 stoku tarafından. Aynı eski davulu çalmaya devam ettiğimizi biliyorum, ancak PS5 bölge kilitli değil, bu yüzden dünyanın neresinde olursanız olun onu teslim almanın bir yolunu bulabilirseniz, bölgesel stok sunumlarını takip etmeye değer.

Bir sonraki PS5 stoku, PS5 stok takip hesaplarıyla GAME'de 11 Mart'ta yapılacak.@ Ps5Anındave@PS5StockUyarıUKDüşüşü 09:00 ile 11:00 arasında bir yere koymak, 9.40am büyük olasılıkla önceki düşüşlere dayanmaktadır. Hem PS5 standardı hem de PS5 Digital Editions, paketlerin yanı sıra mevcut olacak.

Bu arada, Currys de bu hafta daha fazla stok düşürebilir ve perakendeci birPS5 Öncelikli Geçişmüşterilere, scalper'lara ve onların botlarına karşı rekabet etmek zorunda kalmadan bir konsolu paketlemek için adil bir şans vermek.


Perakendeci görünüşe göre web sitesini hazırlamış ancak yaklaşmakta olan PS5 stokunun mağazada mı yoksa çevrimiçi olarak mı olacağı konusunda bir kafa karışıklığı var; PS5 Priority Pass, müşterilerle 'PS5'i satın almak için yerel Currys PC World mağazasının ayrıntıları' ile rastgele iletişime geçilmesini şart koşar, bu nedenle stok düşüşü yalnızca çevrimiçi ile sınırlı olabilirken, PS5 Priority Pass mağazada fiziksel alımlar.

şansını denemeyi tercih edersenXbox Serisi XveXbox Serisi S, Pingtwitter'lere gidinXbox Series X stok takipçisiBir sonraki stok düşüşünün ne zaman ve nerede olacağını bulmak için.