Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • PS5 teknolojisi, Horizon Forbidden West'i çılgın yeni bir seviyeye taşıdığını açıkladı

PS5 teknolojisi, Horizon Forbidden West'i çılgın yeni bir seviyeye taşıdığını açıkladı

NSPS52017'de büyük başarı kazanan Horizon Zero Dawn'ın çok aranan devamı olan Horizon Forbidden West de dahil olmak üzere bazı harika özel oyunlar geliyor.


Oyuncular şu anda, serinin yapımcısı olan Guerrilla Games'in yeni nesil PS5 donanımıyla çok daha geniş vecanlıoyun dünyası istek listelerinde.

Ancak, şimdi sadece birİyiPS5'in son teknoloji ürünü donanımının Horizon Forbidden West'i tamamen yeni seviyelere nasıl taşıyacağının bir örneği. Bunun nedeni, Guerrilla oyunlarında yönetmen olan Angie Smets'in, PlayStation 5'teki süper gelişmiş dokunsal geri bildirimler sayesinde bunu onaylamış olmasıdır.DualSense 5 denetleyicileriHorizon Forbidden West'i oynadığınızda 'bir savaş durumuna gizlice yaklaşmak istiyorsanız ve uzun çimenlere dalarsanız, o uzun çimen yapraklarını hissedebilirsiniz'.

Uzun çimen gibi şeylerin olabileceği fikriKeçePS5'in DualSense denetleyicisi sayesinde sadece dikkat çekicidir. İlk Horizon oyununu oynayan herkesin tanıklık edeceği gibi, çimlerin arasından gizlice geçmek oyunun büyük bir parçasıdır, bu nedenle kullanıcılarınhissetmekbu onların oyuna daha da sürükleyici bir şekilde çekilmelerine yardımcı olacak.

Bu elit düzeydeki dokunsal geri bildirim, Xbox Series X denetleyicisinin de paylaşmadığı bir şeydir, yani Sony'nin burada gerçekten bağıracak bir şeyleri olduğu anlamına gelir.


Burada, Pingtwitter'te, Horizon Forbidden West'te de yay tellerinin çekilip bırakılması, nesneler fırlatılması ve düşmanlarınızın ayak seslerinin yeni bir yere götürüldüğünü hissetmek gibi şeylerle daha da ince dokunsal denetleyici geri bildirimi görmeyi bekleyebileceğimizi düşünüyoruz. sadakat ve daldırma seviyesi.

Umuyoruz ki diğer PS5 oyunlarında ve özellikle God of War 2 gibi gösterime özel oyunlarda bu tür programlamaları daha çok göreceğiz.


Bugünün en iyi Horizon: Zero Dawn'ı 200 Amazon müşteri incelemesi sunuyor ☆☆☆☆☆ YenilenmişYenilenmiş Horizon Zero Dawn... Walmart 12.99 $ GörünümHorizon Zero Dawn -... Amazon Prime 19,99 $'a Bakın PlayStation Horizon: Zero... Amazon Prime 29,90 $'a Bakın Horizon: Zero Dawn (PS4) Amazon $46,35 Görünüm En iyi fiyatlar için her gün 250 milyonun üzerinde ürünü kontrol ediyoruz