Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 oyunu Gran Turismo 7, PlayStation 5'in yeteneklerini görmek için satın alınması gereken bir şey olacak

PS5 oyunu Gran Turismo 7, PlayStation 5'in yeteneklerini görmek için satın alınması gereken bir şey olacak

Sony,Playstation 5uzun zamandır beklenengeçen haftaki etkinliği açıklaBu, donanımdaki titbitlerin yanı sıra yaklaşan oyunlar için fragmanlar ve oyun görüntüleri içeren bir tapas idi.


Bunların arasında, kesinlikle çarpıcı görünen platform sadık Gran Turismo 7 vardı ve zaten onu almaya hevesli olsaydınız, o zaman oyunun PS5'in 'neredeyse her teknolojik geliştirmesini' sergileyeceği gerçeği anlaşmaya uygun olabilir.

  • Amazon'da PS5 fiyat sızıntıları - ve YAY !, süper uygun fiyatlı🥳
  • PS5 oyunları
  • PS5 kılavuzu: PlayStation 5 konsolu ve oyunlar yakından

Başkan yardımcısı Simon Rutter,GardiyanPS5'e özel ürünler dizisi hakkında, 'çok önemli' olduklarını söyleyerek - 'hiç olmadığı kadar' fazla. PlayStation'ın stüdyo koleksiyonunun bir parçasını oluşturan geliştiricilerin, PS5'in sistem tasarımcılarına erişimleri nedeniyle 'sistem performansından en iyi şekilde yararlanabildiklerini' açıkladı.

Rutter, Gran Turismo 7'nin konsolun sahip olduğu neredeyse her teknolojik geliştirmeden yararlanacağını söyledi.İyileştirilmiş yükleme süreleriRutter, dizinin hayranlarının dört gözle bekleyebilecekleri bir alan, onları 'geçmişte olduklarına kıyasla hiçbir şeyin yanında' olarak tanımlıyor.

Biliyoruz kiPS5, AMD işlemcisinin içinde özel bir 3D ses birimi ile birlikte gelecekve Gran Turismo 7'yi parlatacağına dair kıçınıza bahse girebilirsiniz.


'Kokpitte otururken, 3D ses arkanızda veya önünüzde bir Ferrari'nin gürleyen kükremesini duymanızı sağlar ve bununla bir Maserati'nin motor gürültüsü arasındaki farkı fark edebilirsiniz.'

Oyun, oyunun özelliklerini bile kullanacaktır.DualSensedenetleyici - özellikle dokunsal geribildirim.


DualSense denetleyicisini kullanarak otomobili sürdüğünüzde, ellerinizde daha farklı bir his hissedeceksiniz.Çakıllı bir pistteki cesur hissi ile karşılaştırıldığında, bir yarış pistinin pürüzsüz dalgalı asfaltını. Yumuşak bir gaz pedalına basmak, sert bir fren pedalına veya vites çarkına basmaktan çok farklı bir his yaratacaktır. '

sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewbazılarına ev sahipliği yapıyoren iyi platforma özel oyunlarNaughty Dog's'ın devamı da dahil olmak üzere bu nesilBizden geriye kalanlarBu Cuma günü başlayacak. Biz varThe Last of Us Part II incelendive trendi devam ettiren harika bir oyun.


Sony'nin ekmeğini ikiye katladığını görmek cesaret verici ve yeni nesil oyunlar, büyük ölçüde donanım sayesinde mükemmel olacak gibi geliyor.

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.