Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 güncellemesi: Yeni PSP 5G yardımcı konsolunda yeni Sony PlayStation sızıntı ipuçları

PS5 güncellemesi: Yeni PSP 5G yardımcı konsolunda yeni Sony PlayStation sızıntı ipuçları

Söylenti değirmeni, yakında çıkacak olan haberlerle dolu olabilir.PS5ve tüm harika oyunların buna eşlik edeceği kesin, ancak Sony'nin üzerinde çalıştığı tek oyun projesi bu değil. Yeni bir sızıntı, Sony Interactive Entertainment'ın yeni, ancak tanıdık görünen bir donanım formatı olan bir oyun kartuşu için patent başvurusunda bulunduğunu ortaya koyuyor.


  • Playstation 5: Bildiğimiz her şey
  • PSP 5GNintendo Switch tarzı taşınabilir konsolla ilgili ipuçları

Hollandalı haber kuruluşu tarafından bildirildiLetsGoDigitalSızıntı, Brezilya patent ofisi INPI'ye sunulan belgeyi gösteriyor. Belge, muhtemelen etiket için kasanın ön yüzünde girintili boşluk bulunan kalın, GameBoy tarzı bir kartuşu göstermektedir.

Ürünün tasarımcısı, Sony Interactive Entertainment'ın kıdemli sanat yönetmeni ve tüm PlayStation ürünlerinden kişisel olarak sorumlu olan Yujin Morisawa olarak listelenmiştir. Bu ayrıntı, kartuşun yeni bir PlayStation ürünü, belki de PS Vita'nın halefi olabileceği anlamına geliyor.

PlayStation PSP kartuşu

(Resim kredisi: LetsGoDigital)

İki analog çubuk ve bir OLED ekranla PSP'nin tasarımını iyileştiren PS Vita, küçük fiziksel kartuşlar kullandı. Ancak konsolun üretimi bu yılın başlarında bir halefi duyurulmadan sona erdi ve pek çok kişinin Sony'nin el bilgisayarlarını yeni bir yöne götürdüğüne ve bu söylentilere gerçek ağırlık verdiğine inanmasına neden oldu.5G PSPgeçen yıl Pingtwitter tarafından bildirildi.


Sony, PS Vita tarafından özellikle Nintendo Switch'in muazzam başarısına kıyasla yakılırken, 5G teknolojisinin 'muazzam potansiyeline' olan bağlılığı, buluta bağlı güncellenmiş bir PSP'nin yakında gerçek olabileceği anlamına geliyor. Akışen iyi PS5 oyunlarıve dünyanın neresine giderseniz gidin, herhangi bir yerde filmler? Kayıt olun.

İZLE: PS Vita ince kutudan çıkarma. Elde taşınır cihaz yeni bir PSP'ye kıyasla nasıl olacak?

Bununla birlikte, bu kartuşun yalnızca Sony Toio gibi yenilenmiş bir ürün için olması da aynı derecede olasıdır. Morisawa'nın bir başka beyin çocuğu olan Toio, kendi başına bir konsoldan ziyade, çocukların yenilikçi halka şeklindeki bir denetleyiciyle yapıları inşa etmesine ve kontrol etmesine olanak tanıyan uygulamalı bir 'oyuncak platformudur'. Kartuşların piyasaya sürülmesi, çocuklara yeni oyun oynama yolları sunarak ek oyun yazılımı sağlayabilir.


Üçüncü bir olasılık, PlayStation ekibinin basitçe farklı donanımları test ediyor olması ve kartuşun asla herhangi bir kapasitede piyasaya sürülmemesidir. Ancak 2020'nin başlarında planlanan açıklanmasının önündeki tüm bu çılgın PS5 sızıntıları arasında, farklı bir oyun formatının haberi neredeyse ferahlatıcı geliyor.

Bunu beğendin mi?


  • Xbox Two, kod adı Scarlett: sızıntılar ve teknik özellikler
  • Nintendo Switch Litegözden geçirmek
Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro ve Sony PlayStation 4 Slim fırsatları 687 Amazon müşteri yorumu CONSOLE PS4 1To PRO G BLACK -... Amazon Prime £ 424,90 Sony PlayStation 4 Pro ... eBay'i görüntüleyin449,99 GörünümSony PlayStation 4 Pro 1TB ... eBay£ 499 GörünümGod of War paketi Düşük Stok Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon £ 799,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Nintendo Switch ve Nintendo Switch Lite fırsatları 869 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Console Grey ... 365games.co.uk 299,99 £ Nintendo Switch'i Görüntüle (Gri) ... Nintendo Resmi İngiltere Mağazası £ 299,99 Nintendo Switch Console Selfridges £ 329,99 Düşük Stokları Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime £ 330 Görüntüle Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz