Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • En son güncelleme düştüğü için PS5 yükseltmesi, Call of Duty PS4 oyuncuları için çok önemlidir

En son güncelleme düştüğü için PS5 yükseltmesi, Call of Duty PS4 oyuncuları için çok önemlidir

Activision'ın Call of Duty oyunları, platformunuz ne olursa olsun önemli miktarda sabit disk alanı tüketebilen devasa dosya boyutlarıyla ünlüdür; ancak Call of Duty: Black Ops Cold War için en son güncelleme, yayıncının PS4 oyuncularını en son güncellemelere yer açmak için Call of Duty içeriklerini toplamaya başlamaları gerektiği konusunda uyarıyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War'un İkinci Sezonu ve oynaması ücretsiz battle royale Call of Duty: Warzone, PS4'te sırasıyla 10.5 GB ve 17 GB olarak düştü. 500 GB'lık bir PS4'ünüz varsa ve tüm modlar ve paketlerle birlikte Warzone ve Cold War'un tam sürümüne sahipseniz ve iyi bir küçük asker gibi tüm güncellemeleri takip ediyorsanız, düşünmeye başlasanız iyi olur. Ne olmadan yaşayabileceğiniz hakkında çünkü hepsi konsolunuza sığmayacak.

Activision bir haber yayınladıBlog yazısı, oyunculara 'Warzone yamasının başarılı bir şekilde indirilmesi ve kurulması için bazı kullanılmayan Oyun İçeriğini silmeniz gerekebileceğini' hatırlatarak ve gerekirse size yol gösterecek talimatlar sağlayarak.

'Hangi platformda oynarsanız oynayın, yalnızca Black Ops Cold War oynuyorsanız Warzone indirmesinin gerekli olmadığını ve bunun tersini unutmayın. Ayrıca, oyuncular daha küçük bir toplam dosya boyutu için artık gerekli değilse, diğer veri paketlerini kaldırmayı/kaldırmayı seçebilirler.'


PS4 oyuncularının, çapraz nesil oyunların düşmeye başlaması ve kaçınılmaz olarak büyük depolama alanlarını tüketmesi nedeniyle önümüzdeki aylarda sabit disk yönetimine ciddi bir şekilde bakmaya başlaması gerekecek. Hem PS5 hem de Xbox Series X, yonga kıtlığının neden olduğu genel tedarik sorunlarının yanı sıra scalper'lar sayesinde elde edilmesinin zor olduğunu kanıtladı.

PS5'e yükseltmek, çevrimiçi konsol sipariş etmek kadar kolay olmayacak, bu nedenle bir sonraki PS5 stokunun ne zaman geleceğini öğrenmek için Pingtwitter'ün PS5 stok takipçisine yer işareti koyduğunuzdan emin olun.


Bugünün en iyi Call of Duty Black Ops: Cold War fırsatları İndirimli Fiyat ACTIVISION NG CALL OF DUTY... Amazon Prime 59,85 £40 £ Call of Duty Black Ops Cold... 365games.co.uk £42,49 GörüntüleCall of Duty, Black Ops Cold... John Lewis 47,97 £ GörünümXbox Call Of Duty Black Ops:... çok.co.uk £49,99 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz