Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5, AKIL ÜFLEMELİ God of War 2 oyununun kilidini açacak - işte nasıl

PS5, AKIL ÜFLEMELİ God of War 2 oyununun kilidini açacak - işte nasıl

Dünyanın her yerindeki oyunculareğildibu Unreal Engine 5 tarafındanPS5Teknik demo (aşağıda izlenebilir), ortaya çıkarılırken anında ortaya çıktıne kadar oyun değiştiriciPlayStation 5'in fütüristik SSD'si oyunlar için olacak.

Gösterinin ardından Epic'in Mühendislikten Sorumlu Başkan Yardımcısı Nick Penwarden, “Aşırı hızlarda içerik akışı gerçekleştirme yeteneği, geliştiricilerin daha yoğun ve daha ayrıntılı ortamlar oluşturmasına olanak tanıyor ve içerik akışı hakkındaki düşüncelerimizi değiştiriyor” dedi.

  • iPhone 12 sızıntısı, iPhone 13'e göre MASSIVE avantajıyla geleceğini söylüyor
  • Galaxy S30 Ultra videosu, 2021 Samsung amiral gemisine şimdiye kadarki en iyi bakışımızı gösteriyor
  • iPhone 12 performans sızıntıları - ve kutsal moly kesinlikle hızlı!🤯

Ve şimdi oyuncular, Penwarden'in neden bahsettiğini anlamaya ve PS5'in gücüne ve özellikle dePS5 oyunları(Özellikle PlayStation 5'e özel) bundan yararlanacak.

PS5 Reddit'te Yazma, kullanıcı u / mega2222222222222222, PS5'in SSD'sinin gelen devam filminde oyunu nasıl başarılı bir oyun olan God of War'a dönüştürebileceğini açıklarken kafasına çivi vurdu.


'Cırcırla gösterildiği gibi ssd'den verilen potansiyel ile, ani bölge geçişi için tamamen mümkündür, muhtemelen seyahat odasına gitmemize bile gerek kalmayacaktır ve muhtemelen seyahat etmemize izin verebilecek bir bifrost verilebilir. başka bir diyara irade

Konuda, kullanıcı AyyarKhan kabul etti ve ardından şunları ekledi: 'Ya da daha iyisi, birden fazla alana yayılan bir patron dövüşü', geliştiricilerin bunu yapmak istediğini açıklamadan önce sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewGod of War ancak yükleme süreleri açısından teknik sınırlamalar araya girdi.


Son maçtaki Baldur dövüşünün yumrukladığınız ve adamın bir dağa düştüğü bir DBZ dövüşü gibi olmasını istediklerini söylediler, ancak donanım sınırlamaları nedeniyle bunu çalıştıramadıklarını söylediler. Sanırım bir sonraki bölümde epik bir bölüm göreceğiz. '

Kullanıcı GameDave01 daha sonra, PS5'in SSD'sinin ne tür müthiş patron dövüşlerinin kilidini açabileceğine dair spekülasyon yaptı ve 'Muhtemelen dünya yılanına karşı Thor olacak ve savaş boyunca zamanda geri döneceksin' diyerek, kullanıcı sakıpooh'un 'zorlanabileceğinizi' ekledi ve savaş Evreni alt üst ederken farklı gerçekliklere atılır. Eğlenceli olmalı'.


Bizim için Pingtwitter'te bu fikrin kulağa geldiğini düşünüyoruzharikave yeni nesil PS5'te oyun yapımcılarının ne kadar çok güce sahip olacağını gerçekten de kapsıyor. Aramak için sabırsızlanıyoruzPS5 ön siparişiSony'nin sadık PlayStation oyuncuları sağlamasıyla hemen açılacağı bildirildi.eli boş bırakılmayacak.

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.