Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 gölge savaşını kazandı: Xbox, PS5 fiyatı ve çıkış tarihi gizli kaldığı için sinirini kaybediyor

PS5 gölge savaşını kazandı: Xbox, PS5 fiyatı ve çıkış tarihi gizli kaldığı için sinirini kaybediyor

Böylece Kuzey Amerika'daki orijinal PlayStation lansmanının 25. yıldönümü geldi ve geçti veçoklu sızıntıların aksine,PS5 fiyatıveya çıkış tarihi onaylanmadıPS5 ön siparişlerisıkıca kapalı kaldı.


PlayStation 5 konsolu yutturmaca artık gerçek anlamda tanrısal oranlara ulaştığından, dünya çapındaki oyuncular için bu şüphesiz hayal kırıklığı yaratan bir darbe. Oyuncular harika oynayabilmek için bir sistemi kilitlemek isterPS5 oyunlarıöğle yemeğinde.

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Ama ilginçtir kiyaptıbüyük PS5 yıldönümünde gerçekleşenXbox Series XveXbox Serisi Sfiyat, çıkış tarihi ve ön sipariş başlangıç ​​zamanı onaylandı.

Tam gideceğimizi düşündüğümüzdeen sonundaPlayStation 5 bulmacasının son parçalarını, PS5 fiyatını ve çıkış tarihini ve ayrıca PS5 ön sipariş başlangıç ​​saatini alın, Sony'den kesinlikle hiçbir şey almadıkve onun yerine aldıherşeyezeli rakibinden.


Yüzey seviyesinde, bu Microsoft için bir kazanç gibi görünüyor, değil mi? Birin dramatik pusuya düşmesidikkatlice planlanmış olayen büyük rakibi tarafından. Sony, en önemli olduğu anda yumruklarını yendi.

Mesele şu ki, bu anlatının yüzeyini kaşıdığınızda, arkasında gizlenen gerçek gerçeğin kanıtlarını görmeye başlıyorsunuz - Sony'nin düşmanına karşı derin bir örtülü gölge savaşının son bölümünü kusursuz bir şekilde yerine getirdiği gerçeği. elini zorlamak için.


Sadece gerçeklere bakın ve sonra ne olduğunu yeniden değerlendirin. Microsoft az önce açıkladıherşeyyeni nesil konsol ailesi hakkında ve Sony açıkladıhiçbir şey değil. Eğer bu bir yüksek bahisli poker oyunuysa, Microsoft tüm kartlarını masaya açıklarken, Sony'nin kartları sağlam bir şekilde kapalı kalır.

Ve buGerçekten miönemli: Sony artık Microsoft'un lansman stratejisi hakkında tam bilgiye sahip. Xbox Series X ve S fiyatını, çıkış tarihini, ön sipariş tarihini biliyorvelansman tarihi de. Sanki Xbox HQ'daki en üst düzey yöneticilerden biri hain oldu ve en önemli sırlarıyla dolu bir dosyayı teslim etti.


Ve Microsoft, son nesil konsol savaşında cezalandırıcı bir yenilgiye uğradı. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewfazla sattıXbox Onebir faktörlenın-nin2'ye 1'den fazlaSony artık mümkün olan en etkili şekilde savaşa girmesini sağlayacak bir konumda. Sony, Xbox'ın tüm savaş hatlarını görebilir ve artık saldırısını uygun şekilde planlayabilir, PS5'i optimum seviyede fiyatlandırabilir ve onu da mükemmel zamanda yayınlayabilir.

Ayrıca, PS5 ön siparişleri için oyuncuların adına daha da umutsuzluğa kapıldı ve Xbox Series X ön siparişlerini bozmak için en uygun zamanda başlangıç ​​silahını ateşleyebilir.

Basitçe söylemek gerekirse, Sony, Xbox'ı erken temizlemek için mükemmel derin kapaklı skunk işleri stratejisini oynamış görünüyor. Microsoft'un erken gittiğini nasıl biliyoruz? Sadece tarafındanXbox'ın büyük patronu Phil Spencer, Xbox tüm elini gösterdikten sonra bu çok açıklayıcı tweet'i tweetleyen kişi.

Fiyat, tarih, ön sipariş tarihi için beklemek olduğunu biliyorum. Topluluğa destekleri ve cesaretlendirmeleri için teşekkürler :-) Tepkileri görmek harika, ekibin önceden yazılmamış duyuruyu nasıl ele aldığından gerçekten gurur duyuyorum (önümüzdeki hafta olması gerekiyordu ama peki ...). Başlatma için sabırsızlanıyorum. https://t.co/CxXWDVmmNw9 Eylül 2020


Xbox Başkanı'ndan gün kadar net bir kanıt var. Duyuru 'önceden yazılmamıştı' ve 'gelecek hafta olması gerekiyordu'.

Bu artık% 100 temiz. Microsoft vardıdeğilXbox Series X ve Series S bilgilerini bu hafta ancak önümüzdeki hafta açıklamayı amaçladı. Bir şey onun fikrini değiştirmesine neden oldu vetüm kanıtlarSony çevresinde o gün aynı şeyi yapan çok fazla duman olduğu için olduğunu öne sürüyor.

Bunu da unutmayalım - Microsoft, Sony'nin gitmesi gereken hafta içinde gitmedi, gittitam günsöylendi. Bunu, Xbox etkinliğinin ileriye taşındığına ve planlanmamış olduğuna dair onayla bir araya getirdiğinizde (Phil, bunun önceden yazılmadığını ve bir şeyin önceden yazılmamış olması, bunun son dakika kararı olduğu anlamına geldiğini söyledi), Sony, Microsoft'u dikkatlice yerleştirilmiş bir tuzağa düşürüyor.

Bu, Pingtwitter'ün sahip olduğu gölge savaşıyıllardır hakkında yazıyorum. PS5'in geliştirilmesinde Sony'nin birSkunk Works tarzı bölümdahili olarak bu, yeni nesil konsol savaşına geldiğinde Microsoft'u geride bırakmak için tasarlandı.

Ve burada, hem PS5 hem de Xbox Series X'in kafa kafaya gelmesine sadece haftalar kaldı, görünen o ki, Sony sadece temel bir yükleme avantajı değil, yalnızca özel bir oyun avantajı değil, aynı zamanda muhalefetin avantajının da bilgisi.

Görünüşe göre Sony, gizli bir operasyon gerçekleştirdi.Sirkgurur duyarım.

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.

Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.