Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5 ve Xbox Series X? Unut gitsin, şehirde YENİ bir Atari VCS konsolu var ...

PS5 ve Xbox Series X? Unut gitsin, şehirde YENİ bir Atari VCS konsolu var ...

PS5Yeni nesil oyun konsolunun Kasım 2020'de mağaza raflarına çıkmasıyla birlikte şimdi sadece birkaç hafta içinde piyasaya sürülüyor. Ancak, PS5 veXbox Series X2020'de nostaljiden hiçbir şey geçemez. 1970'lerde Nolan Bushnell tarafından kurulan ve şimdi bir Çinli holdinge ait olan Atari, efsanevi Atari VCS'nin her ikisi de retro olan yeni bir versiyonuyla dünyanın oyun ve nostaljiye olan açlığından yararlanıyor. konsolvebir oyun bilgisayarı. Bir çeşit.


Yeni Atari VCS de bu Kasım ayında PS5 ile birlikte piyasaya sürülecek ve PS5'ten farklı olarak yerleşik 100'den fazla oyuna erişimle geliyor. Kuşkusuz, bunlar oldukça eski oyunlar.

  • Lansman gününde PS5 nasıl edinilir- ön sipariş gerekmez
  • Kaçırmayın! Yeni nesil Samsung Galaxy Fold, iPhone'la savaşmak için S-Pen ile silahlanıyor
  • Daha:Samsung Galaxy S21, iPhone 12'yi jilet keskinliğinde Blade ekranıyla savuşturuyor. En garde!

İlk olarak 1977'de satışa çıkan orijinal Atari VCS'nin aksine, yeni Atari VCS, bir AMD Ryzen CPU, AMD Radeon GPU ve 8GB RAM (genişletilebilir) dahil olmak üzere 2020'ye hazır hale getirmek için bir dizi yeni teknoloji ile birlikte gelir. ) oyunları 4K HDR'de dışarı pompalayabilen.

Atari VCS ayrıca kablolu bağlantılar için bir USB 3.0, HDMI ve Ethernet bağlantı noktası ve kablosuz bağlantı için WiFi ve Bluetooth ile birlikte gelir.

Atari VCS'nin orijinal konsol üzerindeki geliştirmeleri, oyuna modern bir Xbox denetleyici şeklindeki ped sağlamada sunulan Atari Klasik Joystick'ten farklı olan bir Atari Modern Denetleyicinin eklenmesini de içeriyor.


İlginç bir şekilde, Atari VCS, özel bir PC Modu sunması nedeniyle standart bir oyun konsolundan farklıdır. Bu, Windows gibi ikincil bir işletim sistemini önyüklenebilir bir harici USB'ye yükleyebileceğiniz ve VCS'yi bir ev bilgisayarı olarak da kullanabileceğiniz anlamına gelir.

PS5 Atari VCS

(Resim kredisi: Atari)

Oyun konsolu için işletim sistemi açısından, Atari VCS bir Linux işletim sistemi kullanıyor ve 'tonlarca klasik Atari retro oyunu' ve 'bir dizi stüdyodan güncel oyunlar' önceden yüklenmiş olarak geliyor.


Ek olarak, Atari VCS, kullanıcıların video akışı uygulamaları, müzik oynatıcıları ve web tarayıcıları dahil olmak üzere ek video oyunları ve uygulamaları indirmelerine olanak tanıyan özel bir vitrini de içerir.

Atari VCS, 389,99 $ 'a ön sipariş verilebilir.doğrudan Atari'denve Black Walnut, Onyx Black ve Carbon Gold dahil olmak üzere üç farklı renkte alınabilir.

Bugünün en iyi Sony PlayStation Classic fırsatları PSO PLAYSTATION CLASSIC (EURO) Amazon Prime 85 $ Sony PlayStation Classic GameStop'u görüntüleyin99,99 GörünümPlayStation Classic -... Macy'nin 99,99 $ Görünümü En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz