Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5, Xbox Two ve Nintendo Switch 2: geliyorlar ve bildiğimiz bu

PS5, Xbox Two ve Nintendo Switch 2: geliyorlar ve bildiğimiz bu

İlkbahar yaza dönüştüğünden emin olarak, büyük konsol üreticilerinin sonunda hevesli oyuncuları memnun etmek için donanımlarını yenileyeceklerini biliyoruz ... peki bu yeni nesil makineler ne zaman gelecek? Ve nihayet satışa çıktıklarında ne bekleyebiliriz?


Pekala, bu soruların cevapları hala spekülasyonlar ve gizemlerle örtülüyor, ancak tüm sızıntıları ve söylentileri gerçekleştikçe size ulaştırmak zorunda olduğumuzu hissediyoruz. Yükseltilmiş donanımın er ya da geç ulaşması gerekir, bu yüzden gelecek olanlarla ilgili tüm ayrıntılar için okumaya devam edin.

Sony PlayStation 5

PS4 Pro

PlayStation 4 Pro

sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewKasım 2013'te kullanıma sunuldu ve ardından sony-ps4-pro-review-Pingtwitters-official-playstation-4-pro-reviewEylül 2016'da piyasaya sürüldü ... Bundan üç yıl sonra, 2019'da bir PlayStation 5 görebilir miyiz? 2019 veya 2020, başka bir konsol lansmanı için doğru görünüyor ve belki de onunla birlikte GTA VI'yı da alacağız - mükemmel bir lansman oyunu.


Aslında, birkaç endüstri analisti 2020'yi lansman yılı olarak belirledi. Belki Sony PlayStation 2020 olarak adlandırılacak ... ya da belki değil.

  • PS5 çıkış tarihi sızdırıldı

Bir Samsung veya bir Apple telefonun yıllık lansmanının aksine, Sony'nin yeni nesil PS5 konsolu için sızıntılar ve söylentiler yolunda gidecek çok şeyimiz yok. PS4 Pro, konsol hattına küçük bir satış artışı sağladı, bu nedenle Sony'nin yeni bir şey getirmek için acele etmeyeceğinden emin olabiliriz.


Bununla birlikte, bu aynı zamanda PS4 Pro'nun 4,2 teraflop grafik gücü üzerinde ciddi bir yükseltme görmemiz gerektiği anlamına gelir ve belki de 10 teraflop kadar yüksek - oyunları 4K çözünürlüklerde ve saniyede 60 kare hızında rahatça çalıştırmak için yeterli.

Sanal gerçekliğin oynayacak bir rolü olacağına bahse girebilirsiniz. Olsa bilePlayStation VRsatış açısından dünyayı tam olarak ateşe vermedi, yine de bir dahaki sefere bir halef görmeyi beklerdik - kablosuz bile olabilir mi? - ve hatta belki hem PS5 hem de bir VR kulaklık için yenilenmiş bir kontrol cihazı.


Geniş bant hızları ve sürekli gelişen akış teknolojisi sayesinde, PS5'in performans çalışmalarının veya depolama görevlerinin bir kısmının bulutta yapılması ve hatta mobil cihazlarda da bir tür Switch tarzı taşınabilir oynatma olanağı sağlaması mümkündür.

Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fırsatları 687 Amazon müşteri yorumu CONSOLE PS4 1To PRO G BLACK -... Amazon Prime £ 437,99 View Sony PlayStation 4 Pro ... eBay449,99 GörünümSony PlayStation 4 Pro 1TB ... eBay£ 499 GörünümGod of War paketi Düşük Stok Sony PlayStation 4 Pro 1 TB ... Amazon £ 799,99 Göster Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Xbox Two

Xbox One X

Xbox One X

Dürüst olmak gerekirse, Microsoft'un bir sonraki oyun konsolunun adı söz konusu olduğunda sizin tahmininiz bizimki kadar iyi, ancak bizXbox TwoXbox One Z veya Xbox One X2'den biraz daha muhtemel. Ancak bundan yalnızca Microsoft biliyor.


Daha da kesin olan şey, Microsoft'un Sony ile olabildiğince baştan sona gitmek isteyeceği, bu nedenle Xbox Two'nun piyasaya sürülmesinin PS5 ile aynı zamanda olması muhtemel.Xbox One Xorijinal 2013 konsolunun ardından 2017'de çıktı.oyun endüstrisi yorumcuları az önce çıkardılar, muhtemelen yeni makine için 2020 lansmanına bakıyoruz.

  • Çılgın hızlı yeni grafik teknolojisi Xbox Two'ya gidiyor

Sony gibi, Microsoft da bir tür gelişmiş bulut tabanlı video akış teknolojisi ile ortaya çıkabilir - kesinlikle Windows 10 PC'ler ve Xbox One konsolları arasındaki entegrasyonu zorluyor, bu nedenle burada daha fazla gelişme olması muhtemel görünüyor.

Xbox One X, muazzam 6 teraflop grafik gücüyle halihazırda bloktaki en güçlü konsol. Elbette bu, Xbox Two ile bir artış sağlayacak, bu nedenle 8-10 teraflop bölgesinde bir şey söz konusu değil. Bu konsoldan bir Windows Mixed Reality kulaklığı çalıştırabilirsiniz - ve hatta belkibir Microsoft HoloLens kulaklıkde mi?

Görebileceğimiz bir şey, Microsoft'un benimsediği iki katmanlı yaklaşıma sahip çubuktur.Xbox One Sve Xbox One X - farklı bütçeler için farklı donanım seviyeleri. Tüketici için biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak Sony'den pazar payının bir kısmını geri almaya çalıştığı için Microsoft'un erişimini genişletebilir.

Daha fazla işlem gücü, geliştirilmiş VR ve AR desteği, Windows ile daha sıkı entegrasyon ve belki bir veya iki özel lansman başlığı - dört gözle bekleyeceğiniz çok şey var.

Bugünün en iyi Microsoft Xbox One X fırsatları 603 Amazon müşteri yorumu Xbox One X Robot White ... Amazon Prime £ 359,99 CONSOLE MICROSOFT CSL XBOX'ı Görüntüle ... Amazon Prime 480,90 £ CONSOLE MICROSOFT CSL XBOX ... Amazon Prime 534,25 £ Microsoft Projesini Görüntüle Akrep ... eBay749,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Nintendo Anahtarı 2

Nintendo Anahtarı

Nintendo Anahtarı

Söylemek adilNintendo Anahtarıoyuncular arasında büyük bir başarı oldu, ancak şimdi Nintendo'nun bir takip cihazıyla daha da iyi bir şey yapması için baskı var. Nintendo'nun kendisi, konsol için en az beş veya altı yıllık bir yaşam döngüsü umduğunu söyledi, bu nedenle bu, 2022 civarında bir Nintendo Switch 2 lansmanı yapacaktır.

Switch'in ana cazibesi, bir dakika tablet tarzı bir cihaz ile bir sonraki tam ekran büyük TV deneyimi arasında geçiş yapabilen hibrit el / konsol form faktöründe yatıyor, bu nedenle Nintendo'nun bunu korumak isteyeceği kesin görünüyor. ikinci seferinde.

Oyunlarda daha fazla ayrıntı ve derinlik sağlayan daha iyi dahili bileşenlerle bir performans artışı da kaçınılmazdır. Switch ile Microsoft ve Sony'nin konsolları arasındaki performans farkı göz önüne alındığında, bu nesilde Nintendo'nun oyun makinesine çok fazla zarar vermedi, ancak Nintendo'nun mühendisleri için bir öncelik olmayabilir.

AR ve VR'ye gelince, bu sektörün gidişatı gibi görünüyor ve bazı ipuçları alabilirizNintendo Labo kitleri: Switch'i piyanoya, oltaya veya robot savaşçısına dönüştüren ev yapımı eklentiler. Sony ve Microsoft gibilerinin yaptıklarına benzer, ancak çok Nintendo benzeri bir bükülme ile.

Aslında, Nintendo Switch 2'ye dair bir ipucu almadan önce, Switch aksesuarları konusunda çok daha fazlasını görebiliriz - Nintendo'nun Nintendo Wii'yi ne kadar iyi sağladığına bakın, direksiyon simidi ve dans tahtaları vb. üzerinde.

Bir Nintendo Switch 2, herhangi bir yeni nesil konsoldan en uzak olanıdır - Nintendo henüz bir süreliğine ilk Switch dalgasına binebilir - ancak Nintendo'daki en iyi beyinlerin zaten ne olabileceğini düşündüğüne bahse girebilirsiniz.

Günün en iyi Nintendo Switch fiyatları 869 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch Console Gri ... 365games.co.uk £ 299,99 Nintendo Switch'i Görüntüle (Gri) ... Nintendo Resmi İngiltere Mağazası £ 299,99 Nintendo Switch Console Selfridges £ 329,99 Düşük Stokları Görüntüle Nintendo Switch (Neon ... Amazon Prime 330 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Yüksek teknolojili bir oyun odası yapmak için ihtiyacınız olan her şey burada