Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'in Xbox Serisi X-dayak özelliği 'tek kelimeyle harika' diyor God of War yönetmeni

PS5'in Xbox Serisi X-dayak özelliği 'tek kelimeyle harika' diyor God of War yönetmeni

Yaklaşan için özelliklerPS5veXbox Series XBir süredir vahşi doğada dolaşıyor ve hangi donanım parçasının en güçlü olduğu ve bunun gerçekte ne kadar önemli olduğu konusunda şiddetli bir tartışmaya yol açıyor.


Microsoft'un konsolu daha fazla güç toplarken, teknoloji devinin yeni nesil oyunlarının daha güçlü olmasını sağlamak için benimsediği strateji nedeniylegeriye dönük uyumlu, böylece oyuncularhemen yükseltmeye gerek yok, donanım avantajı bir şekilde reddedilir.

O esnada,Sony konsola özel ürünler sunuyorSolda, sağda ve merkezde ve süper hızlı SSD'si ile birleştiğinde, yeni Xbox'ı birinci taraf oyunlardan oluşan koleksiyonuyla kapıdan çıkar çıkmaz ezebilir; ve God of War yönetmeni Cory Barlog bir kez daha övgülerini söylüyor ve ne kadar oyunun kurallarını değiştireceğini vurguluyor.

  • Son Dakika! Ucuz bir iPhone 12 geliyor - ancak bir sorun var
  • OnePlus Nord'u unutun ve OnePlus Aurora'ya merhaba deyin
  • Sony'nin Xbox Series X'i END'e yönelik PS5 gizli silahı ortaya çıktı💀
  • Apple Watch 6, umutsuz olduğumuz bilim kurgu yükseltmesini sıralıyor

Barlog konuk olarak göründüGarry Whitta's Animal Talking night talk show- tamamen evinin bodrum katında, çok popüler olanNintendo Anahtarıbaşlık, Hayvan Geçişi - listemizi oluşturanüst Oynamak için oyun değiştirinkonsolun sahibiyseniz.

God of War serisinden ve yeni nesil donanımdan bahseden Barlog, kaçınılmaz olarak PS5 ve SDD'sine değindi,söylemek:


Benim için SSD tek kelimeyle harika. Sabırsızım ve herhangi bir yükleme süresinden hoşlanmıyorum, bu yüzden dizide - PS2'ye kadar - her türlü yüklemeyi gizlemeye çalışmak için büyük yollara gittik. Böylece oyunun yapay bir katmanının sizi bundan mahrum bıraktığını asla hissetmezsiniz. Menülerin bunu yapmasına ya da yükseltme işlerine izin verdik. Yapabileceğimizi düşündüğüm gerçekten harika şeyler var. '

Barlog, geliştiricilerin mevcut nesil bir konsolda ustalaşması ve ardından yeni nesil donanım düştüğünde süreci baştan baştan yeniden başlatmak zorunda kalması hakkında lirik yaptı, ancak PS5 ile geliştiricilerin mutlaka en başa dönmeyeceğini ekledi. yıllar içinde öğrendikleri 'püf noktaları'.

PS5 ve Xbox Series X ile ilgili olarak en çok neyi heyecanlandırdığı sorulduğunda Barlog şu yanıtı verdi:


Sürprizler. Çünkü farklı stüdyolardan birçok ilginç sürprizler yaşayacağımızı düşünüyorum. 'Ah, orada yaptıklarına aşinayım' gibi oyunlar bile - insanların denemeye başlayacağını düşündüğüm çok ilginç şeyler olacak.

İnsanların bu donanımlardan herhangi biriyle başarabileceklerini düşündüğüm gerçek sihri gerçekten görmeye başlamamız birkaç yıl alabilir. Çok heyecan verici olacak. '

Bir ton harika görünüş varPS5 için zaten onaylanmış oyunlarancak Barlog'un yorumları, yeni nesil oyunların neler sunabileceğini görmek için bizi daha da heyecanlandırdı.

Herkesten önce en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını alın!

Ön sipariş ayrıntılarını ve en iyi Sony PlayStation 5 fırsatlarını hazır olur olmaz size göndereceğiz.


Bana Hatırlat Pingtwitter ve diğer Future markalarının diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Bana üçüncü şahısların diğer ilgili ürünleri hakkında bilgi gönderin. Spam yok, söz veriyoruz. İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz ve izniniz olmadan bilgilerinizi asla paylaşmayız.

Kaynak:OyunlarRadar