Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • PS5'in Xbox Serisi X-yenme sırrı PlayStation patronu tarafından ortaya çıktı

PS5'in Xbox Serisi X-yenme sırrı PlayStation patronu tarafından ortaya çıktı

Sony, yeni nesil konsolunu henüz açıklamadı, ancak son birkaç aydır ortaya çıkan sızıntılar sayesinde donanım özellikleri hakkında zaten bir fikrimiz var. Oyun programında da resmi bir sözümüz yok, geliştiricilerin konu hakkında çok fazla konuşmaktan çekinmeleri nedeniyle.

Cyberpunk 2077Örneğin geliştirici CD Projekt, açık dünya bilim kurgu oyununun 'her zaman için tasarlandığını' vurguladı. sony-ps4-review-Pingtwitters-official-playstation-4-reviewveXbox One, YerinePS5veXbox Series X. Ele aldığı endişe, stüdyonun yeni konsolların gücünden yararlanmak için mevcut gen platformlarında oyuncuları geride bırakması.

PlayStation Worldwide Studios patronu Hermen Hulst, geçtiğimiz günlerde, Sony'nin satın aldığı geliştiricilerin koleksiyonu olan Worldwide Studios'un yeni nesil oyunlarını yaratmak için neler yapacağını açıkladı.

İle yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasındaPlayStation Blogu, Hulst'a PS5 ve ötesi açısından Worldwide Studios planı hakkında sorular soruldu ve planın, PS4'ün kazanan, eleştirel beğeni toplayan ve son derece popüler tek oyunculu oyunlar oluşturma formülünü hikayeyi koyarak nasıl takip edeceğini anlattı. dünya ve karakterler, ön ve merkez.


Daha önce olduğu gibi, özel donanıma son derece bağlıyız. Bunu yapmaya devam edeceğiz. Ve biz, kalite ayrıcalıklarına son derece bağlıyız. Ve güçlü anlatı odaklı, tek oyunculu oyunlara, '' diye açıkladı Hulst.

Aynı zamanda, deneylere ve yeni fikirlere çok açık olacağız. Neyin işe yaradığını görmek için bir şeyler deniyorum. Bence bu aynı zamanda Worldwide Studios'un DNA'sının büyük bir parçası. '


  • Xbox Series X ve PS5 konsollarının yepyeni bir TV almanız gerekecek
  • PS5 ve Xbox Series X'in ne zaman başa çıkacağını biliyoruz

Shuhei Yoshida geçen yıl görevden ayrıldığında, Hulst PlayStation Worldwide Studios'taki mevcut rolüne geçmeden önce Guerrilla'nın genel müdürüydü. Gerilla,BAFTA ödüllüPS4 başlığı,Horizon Zero DawnUnutulmaz deneyimler sunan sürükleyici, tek oyunculu oyunlar söz konusu olduğunda Hulst'un tam olarak ne yaptığını bildiğinden emin olabilirsiniz.

PS4 kitaplığı Sony Santa Monica'nın God of War ve Naughty Dog's gibi örneklerle doludur.Bizden geriye kalanlarBir devam filmi olan - şüphesiz PS5'e Cyberpunk 2077 ile birlikte geliyor. Bu neslin mücevherlerini bizim seçimimizde inceleyebilirsiniz.şu anda oynamak için en iyi PS5 oyunları.


Günün en iyi Horizon: Zero Dawn indirimi 163 Amazon müşteri yorumu Horizon Zero Dawn -... Amazon Prime 29,76 $ Horizon Zero Dawn, 1 ... Amazon 31,67 $ Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Sony PlayStation 4 Pro fiyatları 674 Amazon müşteri yorumu PlayStation 4 Pro 1TB Console ... Amazon Prime 564 $ Black paketi görüntüle Sony PlayStation 4 Pro 1TB ... Amazon Prime 592,99 $ PlayStation 4 Pro 1TB Konsolu Görüntüle Amazon Prime 593,88 $ Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz en iyi fiyatlar
  • Black Friday fırsatları
  • Siber Pazartesi fırsatları

Kaynak:PlayStation BloguüzerindenOyunlarRadar +