Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Pure, ikinci nesil elektrikli scooterları Air, Air Pro ve Air Go'yu piyasaya sürüyor!

Pure, ikinci nesil elektrikli scooterları Air, Air Pro ve Air Go'yu piyasaya sürüyor!

Tıpkı otobüsler gibi, İngiliz tasarımı birinci sınıf bir elektrikli scooter beklersiniz, ardından aynı anda üçü birden gelir. İster işe gidip gelmenizi hızlandırmayı umuyor olun, ister sadece oynamak için yeni bir oyuncak hayal edin, Pure bu iş için mükemmel olabilecek ikinci nesil e-scooter'larını piyasaya sürdü.

Ancak bu yıl, sınıfının en iyisi Pure Air Pro ve orta sınıf Pure Air'in yanı sıra mobilite markası, ürün yelpazesine üçüncü bir model olan Pure Air Go'yu tanıttı - yepyeni bir 'giriş seviyesi' modeli.

Her üç model de sadece 349 £ 'dan başlayan fiyatlarla Pure Electric'te satın alınabilir.

Bu yeni modelleri gözden geçirmekle meşguldük, listemizde bir yer kazanıp kazanmadıklarını görmek için.en iyi elektrikli scooterrehber, bu yüzden nereye indiklerini görmek için oraya tekrar baktığınızdan emin olun, ancak şimdilik Pure Electric'in ikinci nesil elektrikli scooterları hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Saf Hava Git(İmaj kredisi: Saf Elektrik)

Saf Hava Git

Dünyaya mal olmamakla birlikte bu önemli yolculuklar için tasarlanan Pure Air Go, Pure e-scooter serisinin en son üyesidir.

Güvenilir bir 350W motora ve kolayca seçilebilen üç güç moduna sahiptir. Tek bir şarjla yaklaşık 20 km menzil elde edersiniz ve pili yalnızca 3,5 saatte şarj edebilirsiniz.


Pure Air Go, e-scooter alıcıları için yeni giriş noktasını işaretlese de, üretiminde köşeleri kesmez. IP65 'giriş koruması' derecesi ile su geçirmez gelir, bu da onu ıslak havada sürüş için mükemmel kılar ve çerçeve dayanıklı çelikten yapılmıştır.

Daha pahalı kardeşleri gibi, toplam 120 kg'lık bir yükü destekleyecek güce sahiptir, bu da e-scooting'i daha büyük sürücüler veya daha ağır sırt çantaları taşıyanlar için daha erişilebilir hale getirir.

Aynı zamanda kolay bir katlama mekanizmasına ve optimum tutuş ve güvenilirlik karışımı için önceden takılmış delinme önleyici sıvıya sahip büyük 10 inç hava dolu lastiklere sahiptir.

Yeni elektrikli scooter toplam 16 kg ağırlığa sahiptir ve Pure'un ek sürüş verileri ve kullanışlı servis hatırlatıcıları sağlayan tamamlayıcı uygulamasıyla senkronize olur ve su hasarını kapsayan kapsamlı bir yıllık üretici garantisinden yararlanır.


Pure Air Go'yu sadece 349 £ karşılığında satın alabilirsiniz. Siyah, Gri ve özel Kimoa Edition renklerinde mevcuttur.

Saf Hava (2. Nesil)

(İmaj kredisi: Saf Elektrik)

2. Nesil Pure Air ve Pure Air Pro

Daha deneyimli sürücüler veya daha gelişmiş bir elektrikli scooter arayanlar için ikinci nesil Pure Air ve Pure Air Pro modelleri, birinci nesilden gerçek müşteri geri bildirimleri kullanılarak geliştirildi.

Pure Air şimdi yükseltilmiş 500W nominal motorla donatıldı (önceki nesle göre %43 iyileştirme), bu da onu sınıfının en güçlü e-scooter'ı haline getiriyor. Sonuç, en dik yokuşlar dışında hiçbir performans gecikmesi olmadan, büyük ölçüde geliştirilmiş tepe tırmanma kabiliyeti ve durmadan daha keskin hızlanmadır.

30 km'ye kadar bir menzile ulaşabilir, tek bir şarjla birden fazla kısa yolculuğu gerçeğe dönüştürürken, Air artık bir sürücünün akıllı telefonu için doğrudan gidon üzerine monte edilmiş kullanışlı bir USB şarj bağlantı noktasına sahiptir; USB ışığı.

En üst seviye Pure Air Pro aynı zamanda aynı güçlü 500W nominal motora ve 50 km'lik devasa bir menzil (birinci nesil Pure Air Pro'ya göre %28 artış) üretebilen daha büyük bir pil hücresine sahip olup, daha uzun yolculuklar ve birden fazla yolculuk için mükemmeldir. ücretler.

Hareket halindeyken gövdeyi daha güvenli bir şekilde yerinde tutarken katlamayı daha da hızlı ve kolay hale getirmek için tasarlanmış birinci sınıf bir 'tıklamalı kilit' mekanizmasından yararlanır.

Güncellenen her iki model de aynı dayanıklı çelik çerçeve kalitesine ve ayırt edici 120 kg yük sınırına, yağışlı havalarda sürüş için IP65 standardına göre su geçirmezliğe ve Pure'un bir yıllık kapsamlı garanti kapsamına sahiptir.

İkinci nesil Pure Air şimdi 449 £ karşılığında satın alınabilir ve Pure Air Pro şimdi 599 £ karşılığında satın alınabilir. Ancak modeller Siyah, Gri ve özel bir Kimoa Edition renk grubuyla gelir.

2. Nesil Pure Air elektrikli scooter'ları şimdi Pure Electric'ten satın alın
Yeni Pure Air Go, Pure Air ve Pure Air Pro e-scooter'larını şimdi çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Pure Air Go'nun fiyatı 349 £, ikinci nesil Pure Air ve Air Pro perakende satış fiyatları sırasıyla £449 ve £599.Anlaşmayı Görüntüle

Bunu beğendin mi?