Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Mor bahar indirimi: Ücretsiz çarşaf ve Mor şilteli bir yastık alın

Mor bahar indirimi: Ücretsiz çarşaf ve Mor şilteli bir yastık alın

Bed-in-a-box uzmanı Purple, yenilikçi yataklarından birini satın alarak ücretsiz çarşaf ve yastık sunan bahar satışını başlattı. 193 $ 'a varan tasarruflarla yatak odanızı bahar için yenilemek için mükemmel bir yoldur.


Purple Hybrid veya Purple Hybrid Premier'i satın alırsanız -en iyi şiltelerpiyasada - bir takım çarşafları ve Purple’s Plush Pillow'u tamamen ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Purple’ın giriş seviyesi yatağını satın alırsanız, sadece çarşafları alırsınız. Bu anlaşmayı kaçırdınız mı? Adanmışlığımıza gidinMor yatak Black Friday indirim kodu ve fırsatlarıen son teklif için toparlama sayfası.

Purple’ın yatakları, şirketin kurucuları tarafından geliştirilen ve hem baskıyı hafifletmek hem de vücudunuzu en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde desteklemek için tasarlanan 'Purple Grid' i kullandığı için çok özeldir. Sunulan tüm şilteler bu patentli teknolojiye sahiptir ve aynı zamanda geleneksel hafızalı köpüğün aksine geceleri serin kalmanıza yardımcı olur.

Purple’ın ilkbahar satışı size, Purple’s Grid teknolojisini kullanan tek yastık olan Harmony Pillow satın almak için ücretsiz Peluş Yastık maliyetini kullanma şansı da sunuyor. Bununla birlikte, yeni yatağınızla iki yastık almayı tercih ederseniz, Purple ikinci bir Peluş Yastıktan fazladan 10 ABD Doları indirir.


Ücretsiz yastık ve çarşaflar:193 $ 'a kadar tasarruf edin | Mor
193 $ Değerinde - Hibrit veya Hibrit Premier yatağı satın alarak, ücretsiz bir çarşaf seti ve Purple’s Peluş Yastıklardan birini talep edebileceksiniz. Daha büyük şilteler, daha büyük ücretsiz nevresim ve yastıklar sunar ve ayrıca harika Harmony Yastığa geçebilirsiniz.


Ücretsiz sayfalar:129 $ 'a kadar tasarruf edin | Mor
129 $ değerinde
- Purple’ın giriş seviyesi yatağına gitmeye karar verirseniz, yalnızca ücretsiz çarşafları talep edebilirsiniz. Bununla birlikte, yine de büyük bir tasarruf ve temel Mor yatak, para için hala çok fazla yatak.

Çoğu yatak tedarikçisi gibi, Purple da 100 gecelik bir deneme sunar, böylece yeni yatağınızı sevdiğinizden emin olabilirsiniz. Aksi takdirde, yatağınızı ücretsiz olarak alabilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz. Eğer öyleyse, içinizin rahat etmesi için 10 yıllık bir garantiye sahip olacaksınız.


Mor, diğer markalar kadar sık ​​veya uzun süre satış yapmaz, bu nedenle ürünlerine bir süredir bakıyorsanız, şimdi taahhüt etme zamanı. Alternatif olarak, diğerlerine göz atınMor yatak fiyatlarıdaha fazla tasarruf için.