Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Joy-Con'a neşe katmak: Neon pembe ve yeşil Anahtar denetleyicileri hazır

Joy-Con'a neşe katmak: Neon pembe ve yeşil Anahtar denetleyicileri hazır

Nintendo, Switch'inizi yanınıza aldığınızı bilir, bu yüzden otobüste ve ötesinde düğmeye basarken iyi görünmek istersiniz. İşte bu yüzden artık yeni çarpıcı renklerde daha harika Joy-Con denetleyicileri sunuyor.

İlk olarak,ColorWave klasik NES tarzı Joy-Con denetleyicileri, bunlar hala harika, ama şimdi bu yeni resmi kontrolörler bizi yeniden heyecanlandırdı.

Nintendo, yeni neon pembe ve neon yeşili Joy-Cons'ları bu ayın sonlarında piyasaya sürecek, ancak şimdi ön sipariş verilebilir. Bu, isterseniz diğer denetleyicilerinizle karıştırıp eşleştirebileceğiniz sol yeşil ve sağ pembe bir denetleyici anlamına gelir.

Bugünün en iyi Nintendo Switch fırsatları 390 Amazon müşteri yorumu Nintendo Switch with Neon ... Amazon Prime 299 $ Nintendo Switch'i Gray ile Görüntüle ... Amazon Prime 359,98 $ Nintendo Switch Hayvanını Görüntüleyin ... Odak Kamerası399 ABD doları GörünümNintendo Switch Hayvan ... QVC508,76 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Ayrıca bir neon sarısı Joy-Con seti de mevcut, böylece gerçekten karıştırmak isteyen neon ravers için sıçrayabilir ve birçok seçeneğe sahip olabilirsiniz.


Terli oyun elleri o renge zarar vermeden önce bu denetleyicilerin ne kadar dayanacağını kim bilebilir? Nintendo, çamurlu ve etrafta dolaşan elleri de hesaba kattı mı? Joy-Cons'un ne kadar yaşlandığını bekleyip görmemiz gerekecek. Ancak tüm bu harika seçeneklerle, yeni bir set almak her zaman Switch'inizin yeni görünmesini sağlamanın bir yoludur.

Yeni neon Joy-Cons bir çift için 70 sterline mal olacak ve 28 Temmuz'da Birleşik Krallık'ta piyasaya sürülecek.