Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Qualcomm, teknoloji seçkinleri için 1500 dolarlık Snapdragon telefonu piyasaya sürdü

Qualcomm, teknoloji seçkinleri için 1500 dolarlık Snapdragon telefonu piyasaya sürdü

Qualcomm, en iyinin en iyisini hak eden elit bir Snapdragon meraklısı grubu olan Snapdragon Insiders için bir telefon yapmak üzere ASUS ile işbirliği yaptı; ve şimdi alıyorlar!

Yeni tanıtılan akıllı telefon Snapdragon 888 5G SoC tarafından destekleniyor ve hem alt 6 hem de mmWave bantlarını destekleyen 'dünyanın en hızlı ve en kapsamlı 5G'si'nin yanı sıra WiFi 6/6E desteğiyle mükemmel bağlantı özelliklerine sahip. Ve bu sadece yeni başlayanlar için – ama ucuz olmayacak.

Snapdragon Insider'lar için Akıllı Telefon (umarız biraz ağız dolusu bir yer tutucu adıdır), teknoloji tutkunlarını 1.500 $ ile ayrılmaya ikna etmek için her türlü başka özellikle donatılmıştır. 24 bit, 96kHz yüksek çözünürlüklü müzik akışı sağlayan Snapdragon Sound teknolojisini içeren ilk cihazlardan biri olarak lanse edildi. Bu nedenle, telefonun bir çift Master ve Dynamic kablosuz ANC kulaklıkla birlikte gönderilmesi kullanışlıdır.

Yakışıklı, 144Hz yenileme hızına, maksimum 1200 nit parlaklığa ve ayrıca HDR10 ve HDR10+ desteğine sahip 6.78 inç AMOLED ekrana sahip. Yani bir mobil oyuncuysanız, bu tam size göre olacak.


64MP ana atıcı, 12MP ultra geniş lens ve 3x optik zoom ve 12x dijital zoom özellikli 8MP telefoto lensten oluşan arka üçlü kamera kurulumu ile amatör fotoğrafçılar da hayal kırıklığına uğramayacak. 8K/ 30 fps'de ve 4K'da 30 fps ve 60 fps'de kayıt yapabileceksiniz. Oyun oynamak veya medya izlemek için mükemmel olan çentiksiz bir ekranı kolaylaştırmak için çerçevenin içine gizlenmiş 24 MP selfie kamerası var.

Pil 4,00 mAh'de gelir ve 65 W hızlı şarjı ve Qualcomm Hızlı Şarjı destekler. 50 dakikadan fazla. Ya da o kadar bekleyemezseniz, 30 dakikada %70'e varacaksınız.


Snapdragon Insiders için Akıllı Telefon ABD, İngiltere, Avrupa ve Çin'de 'yakında geliyor' ve 1.499 $/ 1.099 £ / 1.299 € fiyatla perakende satış yapacak. Kullanılabilir olduğunda bildirimler için kaydolabilirsiniz.Qualcomm'un web sitesi.