Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Razer DeathAdder V2 incelemesi: profesyonel düzeyde, birinci sınıf bir oyun faresi

Razer DeathAdder V2 incelemesi: profesyonel düzeyde, birinci sınıf bir oyun faresi

Pingtwitter'ün Razer DeathAdder V2 incelemesine hoş geldiniz. Razer'ın popüler DeathAdder'ının güncellenmiş versiyonu, onu bizim için yapar.en iyi oyun faresiliste çünkü, oldukça harika. Son birkaç gündür onunla oynama şansım oldu ve şimdi size her şeyi anlatmanın zamanı geldi.


DeathAdder V2, harika bir oyun teçhizatını tamamlayan bir fare türüdür. yanına yerleştirinen iyi oyun klavyeleri,en iyi oyun koltukları,en iyi oyun monitörleriveen iyi oyun kulaklıklarıve herhangi bir yayıncının kıskançlığı olacaksınız.

DeathAdder V2'yi hızlıca gözden geçirmek için size eski DeathAdder'ın şimdiye kadarki en iyi oyun farelerinden biri olduğunu ve bu güncellenmiş sürümün daha da iyi olduğunu söyleyeceğim. Razer'ın yazılımı ve donanımı, V2'de gerçekten mükemmel bir şey yapmak için bir araya geliyor - bunun için ödeme yapmanız gerekiyor.

DeathAdder V2'yi satın almayı düşünen herhangi bir oyuncu için heyecan verici bir haberkazandıEn İyi Oyun Faresi ödülüPingtwitter Ödülleri 2021. Bu kemirgeni bir sonraki yükseltmeniz olarak düşünmek için bir başka büyük neden.

Razer DeathAdder V2 İncelemesi: Tasarım ve Kurulum

Razer DeathAdder V2 incelemesi


(İmaj kredisi: Gelecek)

Razer DeathAdder V2, selefine çok benziyor, ancak bu kötü bir şey değil. Temiz çizgileri ve tatmin edici kıvrımları olan klasik bir görünüm. Fare düğmeleri, parmaklarınızı içine alacak şekilde girintili ve dışa doğru genişleyerek size bolca alan sağlarken, yandaki kauçuk tutacaklar sade ama etkili. Razer, buradaki ergonomiden oldukça gurur duyuyor ve deneyimlerime göre öyle olmalılar.

Ağırlık sınıfındaki bir fare için büyük görünüyor, 82g'de hafif olarak rahatça oturuyor, ancak bu büyük ölçüde bir yanılsama. Kapladığı alan, HyperX Pulsefire ile kabaca aynı, ancak bu fare o kadar uzun değil. Bu genişleyen ön kısım, V2'yi orada daha geniş hale getiriyor ve yükseltilmiş kabuk ona daha büyük bir profil veriyor. Gerçek boyutları 127 x 61,7 x 42,7 (UxGxY) ölçülerindedir.


Estetiği tamamlamak için DeathAdder V2'deki ışıklar keskin ve net. Razer Chroma tarafından desteklenen (ve Razer Synapse aracılığıyla özelleştirilebilir), kabuktaki tekerlek ve logo harika görünüyor. Tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama buradaki aydınlatma, kullandığım diğer farelere göre daha canlı. Örgülü bir Speedflex kablosu kullanır.

İdeal kurulumunuz için Synapse'de yapılandırabileceğiniz sekiz düğme vardır. Bu, öndeki iki, iki yanda, arkasında iki DPI düğmeli kaydırma çubuğu ve farenin altında, farklı kullanımlar için farklı yapılandırmalarınız olduğunda 5 farklı profil arasında geçiş yapmanızı sağlayan bir düğme vardır.


Kurulum, fareyi prize takmak kadar basittir ve Synapse kurulumunu otomatik olarak başlatır. Diğer fareler sizi web sitesine yönlendirme eğilimindedir, bu iyi, ancak aynı zamanda ilk kurulumunuzda seçebileceğiniz birçok farklı seçenek var, bunların hepsi geçerli değil ve bence bu daha net olabilirdi .

Razer DeathAdder V2Review: Performans ve Özellikler

Razer DeathAdder V2 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Razer Synapse burada konuşmamız gereken ilk şey, neredeyse çok derin. Tabii ki, sadece DeathAdder V2'yi yönetmek için bir yazılım değil, tüm Razer cihazlarınızı takıp yönetmek için tasarlanmıştır, ancak bu işleri biraz kafa karıştırıcı hale getirebilir. Bir noktada yanlış düğmeye bastım ve aydınlatmayı yeniden nasıl yöneteceğimi bulmak için 5 dakika harcadım.

Ancak tüm düğmelerinizi istediğiniz gibi ayarlayabilir ve farenin yerleşik belleğinin hatırlayacağı 5 adede kadar profil oluşturabilirsiniz. DPI'nizi, yoklama oranınızı ayarlayabilir, aydınlatmayı yönetebilir ve hatta izlemenizi özelleştirebilirsiniz.


Özellikler açısından, Razer'in farelerinin çoğu gibi, bundan tam olarak yararlanabileceğimden emin olmadığım özelliklere göre inşa edilmiştir. Focus+ sensörünün sahip olduğu 2000 DPI, benim için kullanılamaz bir hız, ancak oradaki hardcore profesyonelleri heyecanlandıracak. Aynı zamanda maksimum 650 IPS hıza ve 50g hızlanma ile 1000Hz yoklama oranına sahiptir.

Razer, optik fare anahtarının 0.2 ms'lik saçma bir yanıt süresi sağladığını söylüyor. Öyle diyorum çünkü bu benim algılayabileceğim bir zaman ölçüsü değil – ama DeathAdder V2 hızlı.

Kullanımda, V2 ile iki farklı deneyimim oldu. Oyun için inanılmazdı; En büyük gücünün FPS olduğunu düşünmeme rağmen, birçok türde uzun seanslar yaptım. Boyunca fevkalade rahattı.

Ancak genel kullanım için günlük tarama ve çalışma biraz rahatsız edici olabilir. Kabukta, elinizle yapıştırdığınızda, bir koridorda ateş ederken kaymayı önlemek için harika bir kabalık var, ancak daha yavaş ve ara sıra kullanımda buna hiç alışamadım. Duyusal bir tuhaflığım olabilir ama bir gün sonra kendimi fareyi sadece oyun için kullanırken buldum.

Razer DeathAdder V2 İncelemesi: Fiyat ve Karar

Razer DeathAdder V2 incelemesi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Razer DeathAdder V2, $69,99/£69,99 fiyatıyla ucuz bir fare değil, ancak muhtemelen $/£100'ün altına alabileceğiniz en iyi Razer faresidir. Ayrıca bu fiyata bulabileceğiniz en iyi mouse. Razer'ın sorunu, farelerinin teknoloji açısından o kadar gülünç bir şekilde istiflenmesi ki, orta sınıf farelerinden biri olan bu bile profesyoneller için bir şey gibi geliyor.

Dürüst olmak gerekirse, DeathAdder V2'den memnun kalmayacağınızı söyleyemem. Bu harika, ancak daha ucuza gelen çok iyi fareler var. Kendinize sormanız gereken soru, bu istatistiklerden bazılarına ihtiyacınız olup olmadığıdır. 0,2 ms'lik yanıt süresi için çaresizseniz veya 20000 DPI'ye ihtiyacınız varsa, bunun için gidin.

Yine de, oyun için akıllı ve harika olan ancak diğer kullanımlar için benim bir fincan çayım olmayan kaba kabuğa rağmen, DeathAdder V2, bu fiyat aralığında daha iyi performans göstermek için mücadele edeceğiniz inanılmaz bir faredir.