Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Razer Edge Pro incelemesi

Razer Edge Pro incelemesi

Razer Edge Pro fırsatları Resim 1/6

Razer Edge Pro incelemesi


Razer Edge Pro incelemesi
Resim 2/6

Razer Edge Pro incelemesi

Razer Edge Pro incelemesi
Resim 3/6

Razer Edge Pro incelemesi

Razer Edge Pro incelemesi
Resim 4/6

Razer Edge Pro incelemesi

Razer Edge Pro incelemesi
Resim 5/6

Razer Edge Pro incelemesi


Razer Edge Pro incelemesi
Resim 6/6

Razer Edge Pro incelemesi

Razer Edge Pro incelemesi

Razer, Edge Pro'nun Intel i7 işlemci, NVIDIA grafikleri ve Windows 8 işletim sistemi sayesinde PC oyuncuları için dünyanın ilk tableti olduğunu söylüyor.


Razer Edge Pro, bu noktada tablet pazarında tamamen rakipsiz. Çoğu tablet kabaca cep telefonlarıyla aynı donanımı paketlerken, Razer Edge Pro, Intel i7 çift çekirdekli işlemci, 8GB RAM ve birNvidiaGT 640M grafik işlemcisi.

Microsoft Surface Pro, piyasadaki bir sonraki en yüksek özellikli tablet, bu grafik hırıltı düzeyine yakın bir yerde paketlenmiyor; gibi bir dizüstü bilgisayara bakmalısınAlienware M14xbenzer performans için.

Daha fazlası: Razer Blade Pro 17 incelemesi (2019): güç dolu ve mükemmel biçimli


Razer Edge Pro: Boyutlandır ve inşa et

278,5 x 178,85 x 19,5 mm boyutlarında olan Razer Edge Pro, piyasadaki diğer tabletlerden daha büyük ve daha hacimli. Ölçekleri 962g'de devirme. kabaca% 50 daha ağıriPad 4Retina ekran 1 kg'a yakın ve iPad'in yaklaşık 20 mm kalınlığından iki kat daha kalın.

Gamepad Controller (249 $), yerleştirme istasyonu (99 $) veya klavye yuvası (199 $) gibi bu ağırlığı artıracak satın alabileceğiniz bir dizi isteğe bağlı çevre birimi vardır. Başka bir deyişle, bir sırt çantasına ihtiyacınız olacak.

Razer Edge Pro: Özellikler

Razer Edge Pro çalışırWindows 8, böylece oyun oynamak, internette gezinmek ve hatta eğer çok istekliyseniz çalışmak dahil normal bir bilgisayarın yapacağı her şeyi yapabilir.

Dokunmatik ekranlı bir cihazdır, bu nedenle Jetpack Joyride gibi Windows 8 oyunlarını ve doğru denetleyiciyi bağladığınız sürece diğer Windows 8 oyunlarını oynar. Cihazın bir USB 3.0 bağlantı noktası ve bir HD 2.0 megapiksel web kamerası, ayrıca 802.11b / g / n kablosuz ve Bluetooth 4.0 desteği vardır.

İsteğe bağlı yuva aksesuarı, videoyu bir TV veya monitöre göndermek için üç tane daha USB bağlantı noktası ve bir HDMI çıkışı ekler. Bu konfigürasyonda, konsol benzeri bir arayüz için Steam'in Büyük Resim modunu kullanabilirsiniz. Test ettiğimiz birim 128GB depolama alanına sahipti, ancak daha büyük 256GB modeli mevcuttur. Steam'deki pek çok oyunun bugünlerde 10-20GB ağırlığında olduğunu unutmayın, bu nedenle her iki model de hızla dolacaktır.

Razer Edge Pro: Ekran

1.366 x 768 piksel ekran, retina kalitesi değildir, ancak dizüstü bilgisayar ekranlarına kıyasla daha iyidir. Grafik işlemcisi çoğu oyunu 720p çözünürlükte çalıştırır, ancak gibi oyunlar oynamak istiyorsanız ayarları düşükten orta seviyeye düşürmeniz gerekir.Mezar yağmacısımakul bir kare hızında.


Razer Edge Pro: Kontroller

Gamepad Controller, Razer'in Edge Pro tanıtımına büyük ölçüde yer veriyor, ancak bunun pahalı ve kötü tasarlanmış bir aksesuar olduğunu gördük. Her şeyden önce, bu konfigürasyonda cihazın tam ağırlığı 2 kg'a yaklaşıyor, yani birkaç dakikadan fazla tutamayacak kadar ağır.

İkinci olarak, sağ kontrol çubuğu, çoğu oyun kumandasının nasıl yerleştirildiğinin tam tersi olan işlem düğmelerinin üzerinde bulunur. Yuva seçeneğini kullanmayı ve birXbox 360Çoğu bilgisayar oyunu tarafından varsayılan olarak desteklenen denetleyici.

Razer Edge Pro: Performans

Razer'in yüksek kaliteli bileşenleri, Edge Pro'nun oyunları piyasadaki diğer tabletlerden çok daha önce oynayacağı anlamına geliyor. Gibi son PC oyunları bileBioshock InfiniteIntel Core i7 çift çekirdekli işlemci, Nvidia GT 640M grafik işlemcisi ve 8 GB RAM sayesinde Edge Pro'da oynanabilir.

Olumsuz yanı, bu kadar zorlu performansın pili bir saatten biraz fazla bir sürede tüketmesidir. Oyun kumandası, ikinci bir pil için bir genişletme yuvası barındırır ve bu, oyun süresini 70 $ 'lık bir maliyetle ikiye katlar.

Razer Edge Pro: Karar

Razer Edge Pro, alkışlanması gereken cesur deneylerden biridir. Bir tablet, bir PC ve bir oyun konsolu hepsi bir arada ve oynuyorSkyrimhareket halindeyken kesinlikle Candy Crush Saga'yı yener.

Ancak Edge Pro'nun yüksek fiyat, ağır ağırlık ve düşük pil ömrü gibi birçok dezavantajı da vardır. Bir oyun dizüstü bilgisayarı yerine herkese tavsiye etmek için çabalıyoruz, bu da paranızın karşılığında daha da iyi performans sunacak.

Razer Edge Pro çıkış tarihi: TBC (İngiltere), Şimdi Çıktı (ABD)

Razer Edge Pro fiyatı: 1.299 $ (128GB), 1.449 $ (256GB)