Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Amazon'daki Razer oyun kulaklığı satışı Kraken Tournament Edition'da %30 indirim sağlıyor

Amazon'daki Razer oyun kulaklığı satışı Kraken Tournament Edition'da %30 indirim sağlıyor

Oyuncular, Kraken Tournament Edition oyun kulaklığında %30 indirim sağlayan bu fırsatla Amazon'da satılan bir Razer oyun kulaklığına sahip olabilecekler. 69,99$'a satışta olan Razer'ın en popüler oyun kulaklığı, şimdiye kadarki en iyi fiyata sahip.


THX 7.1 Surround Ses ve geri çekilebilir gürültü önleyici mikrofona sahip Razer Kraken Tournament Edition, PC oyunları için en iyi seçeneklerden biridir ve Xbox veya PS5 oyun kulaklığı kadar sağlam bir rakiptir.

Razer Kraken Turnuva Sürümü Oyun Kulaklığı

Şimdi: $69,99 | Oldu: $99,99 | Tasarruf: 30$ (%30)
Razer Kraken Tournament Edition, THX 7.1 Surround Ses desteği, gürültü önleyici dahili mikrofon ve tüm gün süren oturumlar için rahat bir tasarıma sahiptir. Şu anda alabileceğiniz en iyi kulaklıklardan biri ve 30$ indirimli – bu fırsatı kaçırmayın.

  • Amazon'da Razer oyun aksesuarlarıyla ilgili tüm fırsatları satın alın

Birini derecelendirdien iyi oyun kulaklıklarıRazer Kraken Tournament Edition, birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunar.


Tam THX 7.1 Surround Ses desteği, sizi en sevdiğiniz oyunlara daha önce hiç olmadığı kadar kaptırır ve varlığından bile haberdar olmadığınız ayrıntıları ortaya çıkarır. Kristal netliğinde sesli iletişim sunan geri çekilebilir bir gürültü önleyici mikrofonla birleştiğinde ve bu oyun kulaklığı fırsatının değeri yenemez.

Ayrıca Xbox Series X için mükemmel bir seçenektir vePS5Sahipleri, mümkün olan en sürükleyici sesi sağlayarak yeni konsol teknolojisinden tam olarak yararlanıyor. Bir Xbox veya PS5 oyuncu kulaklığı yedeği olarak, testi uçan renklerle geçiyor ve oldukça uygun fiyatlı bir alternatif sunuyor.


Bu Razer Kraken Turnuva Sürümü anlaşması bir süre Amazon'da kalacak gibi görünüyor, ancak bu önceden haber verilmeden değişebilir. Amazon'da mevcut fırsatı görmüyorsanız, aşağıdaki Kraken Turnuva Sürümü ile ilgili daha fazla fırsata göz atmayı unutmayın.

En İyi Razer Kraken Turnuva Sürümü Fırsatları Bugün 12 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Razer Kraken Turnuvası... Amazon Prime $99,99 $54,36 Anlaşmayı Görüntüle İndirimli FiyatRazer Kraken Turnuvası... Walmart $ 99,99 55.86 $ Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat Razer Kraken Turnuvası... Amazon Prime 99,99 $62,22 $ Anlaşmayı GörüntüleRazer Kraken Turnuvası... Razer $ 99,99 Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları


En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri

Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: