Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Razer Huntsman Elite vs Apple Magic Keyboard: hangi klavyeyi satın almak daha iyi?

Razer Huntsman Elite vs Apple Magic Keyboard: hangi klavyeyi satın almak daha iyi?

Bilgisayarınızda ne yapıyorsanız yapın, gerçekten iyi bir klavyeye ihtiyacınız olacak. 2021'de seçilebilecek çok şey var ve bugün Razer Huntsman Elite'i Apple Magic Keyboard ile karşılaştırıyoruz.en iyi klavyene yaptığınızdan bağımsız olarak çoğu insan için.

Harici bir klavye, masaüstü kullanan herkes için mutlak bir zorunluluktur ancak bu, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının hariç tutulduğu anlamına gelmez. Evden çalışmak pek çok kişi için norm haline geldiğinden, daha masaüstü-y bir kurulum oluşturmak isteyen insanlar için harici fareler ve klavyeler yüksek talep görüyor.

Birçok farklı modeli karşılaştırdıktan sonra Razer ve Apple, gerçekten sağlam, iyi özellikli ve uygun fiyatlı bir klavye yapma konusunda ne yaptığını bilen iki marka olarak öne çıkıyor.

Bu nedenle, ister masaüstünüz için bir klavye değiştiriyor olun, ister mükemmel WFH ofisini kuruyor olun, doğru klavyeyi elde etmekgerekli. Razer Huntsman Elite ve Apple Magic Keyboard karşılaştırmasına geçelim.


Bugünün en iyi Apple Magic Klavye fırsatları Apple Magic Keyboard... Amazon Prime 82,14 £ APPLE Magic Kablosuz Klavyeyi Görüntüle... Currys PC World 84,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple Magic Keyboard very.co.uk 99 £85 Düşük Stoku Görüntüle Apple Magic Wireless Keyboard Ryman £ 99,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Razer Huntsman Elite fırsatları 6 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickİndirimli Fiyat Razer Huntsman Elite... Amazon Prime £199,99 £144 İndirimli Fiyatı Görüntüle Razer Huntsman Elite... very.co.uk £199,99 £149,99 GörüntüleRazer Avcı Elit... Razer £ 199,99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Apple Magic Keyboard vs Razer Huntsman Elite

(Resim kredisi: Razer)

Razer Huntsman Elite vs Apple Magic Keyboard: özellikler

Neyse ki bu karşılaştırma ve sizin için, alıcı, Razer Huntsman Elite ve Apple Magic Keyboard, kararı çok daha kolay hale getirmesi gereken çok farklı şeyler sunuyor.


Yeni başlayanlar için, Huntsman Elite oyun düşünülerek tasarlanmıştır ve küçük tuşlara basışları bile kaydeden akıllı ışık sensörü teknolojisi sayesinde mekanik tuşlara yeni bir yaşam süresi sağlayan, uzun yıllar boyunca geliştiricisi olan güçlü Optik Anahtar teknolojisi ile birlikte gelir.

Öte yandan Apple'ın Sihirli Klavyesi, daha az seyahat eden ve yine de kullanımı keyifli olan daha küçük tuşlara sahip olan çok daha geleneksel bir meseledir. Apple'ın teklifi için büyük bir bonus, masanızın anında daha az dağınık hissetmesini sağlayacak olan toplam kablo eksikliğidir (şarjın dışında).


Razer, Huntsman Elite'i sunulan en üst düzey klavye olarak güçlendirerek gerçekten tüm durakları çıkardı. Oynat/duraklat, ileri/geri ve sayısal tuş takımının üstünden ses kontrollerine kolay erişim sağlayan yeni dijital kadranı kesinlikle sevdik. Bu tuşlar elbette tamamen özelleştirilebilir.

Bunun da ötesinde, Razer, Huntsman Elite için 38 özelleştirilebilir renk seçeneği ile bazı harika aydınlatmalar da ekledi; hoş ve rahat bir bilek desteği; ve klavye başına beş adede kadar bulut profili, her kullanıcıya kendi özel tuş ön ayarlarını ve daha fazlasını sunar.

Genel olarak Razer'ın Magic Keyboard'dan çok daha fazla özelliği var ki bu büyük ölçüde beklendiği gibi. Apple, Magic Keyboard ile devrim niteliğinde bir şey yaptığını iddia etmiyor ve özellikle Huntsman Elite'in parladığı oyun odaklı değil.

Apple Magic Keyboard vs Razer Huntsman Elite


(Resim kredisi: Elma)

Razer Huntsman Elite vs Apple Magic Keyboard: tasarım

Buradaki iki seçenek arasındaki belki de en çarpıcı fark tasarım. Razer, özel ışıklar, büyük bir bilek desteği ve daha fazlasıyla gerçekten öne çıkan yükseltilmiş anahtar estetiği sunarak her şeyi yaptı. Apple, alışılageldiği gibi, düz tuşlar, ince renkler ve genel sadelikle çok daha sade bir tasarımı tercih etti.

Hangisini tercih edeceğiniz gerçekten kendi ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize bağlıdır. Ev ofisiniz çok şık ve minimal ise, Apple'ın klavyesi muhtemelen daha iyi bir seçenektir, oysa Razer daha parlak renkli ve yoğun bir alanda daha iyi çalışır.

Ana karar verici faktörlerden biri neredeyse kesinlikle hangi sistemleri kullandığınız olacaktır. Razer's Huntsman Elite, Windows için özel olarak tasarlanmıştır ve Apple'ın kimin için tasarlandığını tahmin etmek gerekmez. Seçiminiz, basitçe tercih ettiğiniz işletim sistemi tarafından yönlendirilebilir.

Son bir faktör, Apple'ın Magic Keyboard'unun kablosuz olması, Lightning portu üzerinden şarj olması ve Razer'ın sıkıca kablolu olmasıdır.

Apple Magic Keyboard vs Razer Huntsman Elite

(İmaj kredisi: Razer)

Razer Huntsman Elite vs Apple Magic Keyboard: karar

Şimdiye kadar, muhtemelen bu iki klavyenin çok farklı şeyler sunduğuna dair – doğru – hissine sahipsiniz, bu da umarım kararı kolaylaştıracaktır.

Razer'dan, oyun için ideal, gerçekten harika mekanik tuşlara sahip, son derece özelleştirilebilir ve canlı bir klavye var. Apple'dan, şirketin estetiğine uygun, minimal, soyulmuş bir kablosuz klavye.

Birini diğerine önermek zor, ancak tasarımı beğendiyseniz - ve klavyenizi ve PC'nizi bağlayan bir kablo mideniz varsa - benzersiz bir şey sunduğu için Razer Huntsman Elite için dolgun olurduk.

Bugünün en iyi Razer Huntsman Elite fırsatları 6 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickİndirimli Fiyat Razer Huntsman Elite... Amazon Prime £199,99 £144 İndirimli Fiyatı Görüntüle Razer Huntsman Elite... very.co.uk £199,99 £149,99 GörüntüleRazer Avcı Elit... Razer £ 199,99 GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz Bugünün en iyi Apple Magic Klavye fırsatları Apple Magic Keyboard... Amazon Prime 82,40 £ APPLE Magic Kablosuz Klavyeyi Görüntüle... Currys PC World £ 84,99 İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple Magic Keyboard very.co.uk £ 99 £ 85 Düşük Stoku Görüntüle Apple Magic Kablosuz Klavye Ryman £ 99,99 Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz