Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • Razer Huntsman V2 Analog oyun klavyesi kapağı kırıyor, MÜKEMMEL görünüyor

Razer Huntsman V2 Analog oyun klavyesi kapağı kırıyor, MÜKEMMEL görünüyor

Pingtwitter, değerlendirme ve derecelendirme konusunda dünyanın önde gelen otoritelerinden biridir.en iyi oyun klavyeleriİşte bu yüzden yeni Razer Huntsman V2 Analog oyuncu klavyesi elit seviyede görünüyor dediğimizde oturup dikkat etmelisiniz.


Bugün açıklandı5 Şubat 2021'de Razer Huntsman V2 Analog, markanın yerleşik Huntsman panosunu temel alıyor, ancak bu sefer onu son teknoloji Analog Optik Anahtarları ile kuruyor.

Bu benzersiz anahtarlar, üç yenilik sundukları için çok dikkat çekicidir: analog giriş, ayarlanabilir çalıştırma ve çift adımlı çalıştırma.

RAZER HUNTSMAN V2 ANALOG oyun klavyesi

(İmaj kredisi: Razer)

Analog giriş, bir analog joystick'i taklit ederek çalışır ve bu da daha yumuşak ve daha hassas kontrol ve manevra kabiliyeti anlamına gelir. Razer'in belirttiği gibi, bu incelik '8 yönlü WASD hareketinin sınırlamalarını ortadan kaldırıyor ve üçüncü şahıs oyunları, çok platformlu atıcılar, yarış oyunları gibi denetleyici desteği için optimize edilmiş oyunlara fayda sağlayan gerçek bir 360 derecelik harekete izin veriyor. araç simülatörleri olarak.'


Bu arada ayarlanabilir çalıştırma, Huntsman V2 Analog'daki her tuşun oyuncu tarafından özelleştirilebileceği anlamına gelir; bu, farklı oyun stillerinin hesaba katılabileceği ve tahtanın onlar için optimize edilebileceği anlamına gelir. Çalıştırma, hızlı tempolu oyunlar ve stiller için 1,5 mm'den daha hassas, derin tuşlara basmak için 3,6 mm'ye kadar değişir.

RAZER HUNTSMAN V2 ANALOG oyun klavyesi


(İmaj kredisi: Razer)

Bu anahtarların sunduğu son yenilik, çift aşamalı bir çalıştırmadır. Bu, bir tuşa basılmasının, iki farklı çalıştırma noktasında iki programlanmış işlevi fiilen etkinleştirebileceği anlamına gelir. Bu nedenle, örneğin, anahtarın bir etkinleştirilmesi bir büyüyü donatabilirken, başka bir etkinleştirme noktası onu etkinleştirebilir. Temel olarak, her tuş artık aynı anda iki ayrı işlevi tutabilir.

Bu son teknoloji analog optik anahtarların yanı sıra Huntsman V2 Analog, Razer'ın Chroma RGB özelleştirilebilir arka aydınlatması, Razer Doubleshot PBT tuş başlıkları, bir USB 3.0 Geçişi, manyetik dahil olmak üzere çok sayıda birinci sınıf oyun klavyesi bileşenleri ve özellikleri ile birlikte gelir. peluş deri bilek desteği ve örgülü fiber güç kablosu.


RAZER HUNTSMAN V2 ANALOG oyun klavyesi

(İmaj kredisi: Razer)

Ek olarak, Razer Huntsman V2 Analog ayrıca alüminyum bir üst plaka, 5 adede kadar tuş bağlama profilini depolayabilen hibrit yerleşik depolama, anında makro kaydı ile tamamen programlanabilir tuşlar, anti-ghosting ile N-key rollover sunar ve özel bir oyun modu seçeneği.

Razer Huntsman V2 Analog fiyat noktası aşağıdaki gibidir: 249,99 Sterlin / 249,99 ABD Doları / 269,99 Avro MSRP ve şu anda Razer'ın resmi mağazasında mevcut, üçüncü taraf perakendeciler 9 Şubat 2021'de stok alacak. Klavye düzeni ABD, İngiltere, Almanca, Fransızca, İskandinav dili, İspanyolca, Rusça ve Japonca'yı içerir.

RAZER HUNTSMAN V2 ANALOG oyun klavyesi


(İmaj kredisi: Razer)

Razer Huntsman V2 Analog'un duyurusu hakkında konuşan Razer'in çevre birimleri iş birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung şunları söyledi:

'Oyun klavyesi değiştirme teknolojisinin ön saflarında sürekli yenilik yapıyoruz. Topluluğumuzla yaptığımız testler ve araştırmalar sayesinde, yepyeni bir oyun deneyiminin kapısını açan tamamen yeni bir anahtar tasarladık. Yeni Razer Analog Optical Switch teknolojisi ile oyuncular artık mutlak kontrolü deneyimlemek için PC oyunlarının tüm potansiyelini ortaya çıkarabilir ve avantajlardan yararlanabilirler.'

Burada, Pingtwitter'te şunu kabul etmeliyiz ki, Razer Huntsman V2 Analog'un incelemede nasıl hayal kırıklığına uğrayabileceğini şu anda göremiyoruz. Evet, oyun klavyesi için fiyat çok yüksek, ancak Razer dünyanın en iyi oyun çevre birimlerinden bazılarını yapıyor ve bu oyun klavyesidoldurulmuşson teknoloji ile dolu.

Bu nedenle, bu birinci sınıf yeni oyun klavyesi, PC oyuncuları için harika bir seçenek olacak gibi görünüyor. Ancak, Pingtwitter, klavyeyi mümkün olan en kısa sürede incelemeye ve size resmi görüşümüzü sunmaya çalışacaktır, bu nedenle daha fazla bilgi için kısa süre sonra siteyi tekrar ziyaret ettiğinizden emin olun.