Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Razer Kiyo Pro, evden çalışmak için mükemmel bir web kamerasıdır - işte nedeni

Razer Kiyo Pro, evden çalışmak için mükemmel bir web kamerasıdır - işte nedeni

Bugün Razer, şu anda Pingtwitter'lerde bulunan orijinal Razer Kiyo'nun yerini alan en yeni web kamerası Kiyo Pro'yu duyurdu.en iyi web kamerasısatın alma rehberi.

Yeni Kiyo Pro, USB kameranın yüksek performanslı Uyarlanabilir Işık Sensörü ve ultras-hassas CMOS sensörü ile birlikte gelmesiyle birçok alanda orijinal modeli geliştiriyor. Bu iki bileşenin birleşimi çok daha üstün düşük ışık performansı sağlar.

Tip 1 / 2.8 CMOS sensördeki anahtar teknoloji, yakın kızılötesi ışık bölgelerinden yüksek kaliteli görüntüler oluşturmada uzmanlaşmış, arkadan aydınlatmalı STARVIS teknolojisidir. Bu nedenle, bu teknolojiyi Kiyo Pro'ya dahil ederek, ortamın ışık seviyesi ne olursa olsun video konferans görüşmelerinde parlak ve net görüntüleri garanti eder.

Razer Kiyo Pro


(Resim kredisi: Razer)

Bu etkileyici sensör yükseltmesine ek olarak, Kiyo Pro ayrıca 60 fps'de sıkıştırılmamış 1080p Full HD çözünürlükte video akışı ve 30 fps'de HDR video akışı yeteneği sunar. HDR yetenekleri, Kiyo Pro'nun videosundaki az veya fazla pozlanmış alanları anında düzeltebileceği anlamına gelir; bu da, konunun çok parlak bir ışık kaynağının önünde otururken bile görünür kaldığı anlamına gelir. Bu, konunun silüetini ortadan kaldırır.

Görüş alanları açısından Kiyo Pro, 103°, 90° veya 80° olmak üzere üç seçenek sunar; bu, kameranın hem grup hem de tek kişi görüntülü aramalarında kullanılabileceği anlamına gelir. Daha geniş görüş alanları, çevrelerini göstermek isteyen yayıncılar için de idealdir.


Orijinal Razer Kiyo'da olduğu gibi, Kiyo Pro bir monitöre, masa üstüne veya tripoda monte edilebilir ve ses, 16 bit çok yönlü stereo mikrofon ile alınabilir. Kiyo Pro, bir bilgisayara USB 3.0 kablosuyla bağlanır.

Razer Kiyo Pro


(Resim kredisi: Razer)

Razer Kiyo Pro'nun lansmanı hakkında konuşan Razer'in çevre birimleri iş birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Alvin Cheung şunları söyledi:

“Fantastik düşük ışık performansıyla Kiyo Pro, müşterilerini ve iş arkadaşlarını etkilemek isteyen evden çalışanlar ve izleyicilerini parlak, canlı bir görüntü ile eğlendirmek isteyen yayıncılar için idealdir.”

Razer Kiyo Pro, bugün 23 Şubat 2021'den itibaren satışta ve 199,99 ABD Doları / 199,99 Sterlin GBP / 209,99 Avro MSRP'den satışta. Ürün hakkında daha fazla bilgi için şuraya gidin:resmi Razer web sitesi. Orijinal Razer Kiyo'da bugünün en iyi fiyatlarını görmek için, mevcut en ucuz fiyatları sunan aşağıdaki fırsatlar tablosuna bakın.