Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • PS4 ve Xbox için Red Dead Redemption 2, Siber Pazartesi'den önce yarı fiyatına

PS4 ve Xbox için Red Dead Redemption 2, Siber Pazartesi'den önce yarı fiyatına

Günün geceye dönüştüğü kesin olan Black Friday,Siber Pazartesi 2019ve anlaşmalar yarınki ana etkinlikten önce gelmeye başladı bile. Gerçekten bu yıl büyükten küçüğe her şey için bir fiyat indirimi yapılacak gibi görünüyor, bu yüzden hazırlıklı olun.


Yepyeni tüketici elektroniği, mutfak gereçleri, fitness aksesuarları, ses ekipmanı, oyuncaklar ve çok daha fazlası için fazla ödeme yapmamanız için haftayı en iyi ve en parlak anlaşmalar için interneti tarayarak geçirdikten sonra kesinlikle hazırlıklıdır. Bir anlaşma varsa, üzerine bir gönderi yayınlayacağız.

Göze çarpan bir anlaşma, şu anda Walmart'ta sadece 30 $ olan ikonik serinin ikinci taksiti olan Rockstar'ın yepyeni Red Dead Redemption 2'si içindi.

Red Dead Redemption 2 (PS4 ve Xbox) | 59,98 TL | Satış fiyatı 30 $ |Şimdi Walmart'ta mevcut
Tripe A oyunlarının sorunu, genel olarak lansman sırasında çok pahalı olmalarıdır. Şimdi, çok fazla oyun oynadığınız için bazı insanlar umursamıyor, ama bu biraz zor olabilir. Neyse ki, Walmart RDR2'nin fiyatını yarı yarıya düşürdü ...Anlaşmayı Görüntüle


Rockstar, Grand Theft Auto 5 gibi araya giren oyunlardan ödünç alınan teknoloji ve grafikle ilgili yeniliklerle ikonik ilk oyunun başarısının üzerine inşa edilen RDR2 ile gerçekten parkın altını üstüne getirdi. çok mutlu saatler tüketecek hareketli oyun.

Deneyimsizler için: RDR2, ilk oyundan önce 1899'da kuruldu ve birçok bakımdan zamanının ilerisinde olan Arthur Morgan adında bir kovboy olarak oynuyorsunuz. En başından itibaren, silahlı dövüşlere, yumruk dövüşlerine, zorlu arazilerde yürüyüşe, soygunlara ve bir sürü başka şeye dahil oluyorsunuz.


30 $ için, bu, kaç saat oynayacağınıza bağlı olarak mutlak bir çalmadır.

Günün en iyi Red Dead Redemption 2 fırsatları 302 Amazon müşteri yorumu Red Dead Redemption 2 (Xbox ... Base.com £ 20.85 Anlaşmayı Görüntüle Red Dead Redemption 2 (PS4) Amazon Prime £ 21 Fırsatı Görüntüle Playstation 4 Red Dead ... very.co .uk 24,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Red Dead Redemption 2 Xbox ... CDKeys59,99 29,99 Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz